Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Започнах да гледам първи сезон, няма такъв смях. Паднах да се хиля когато Бри се изцепи на вечерята в памет на Мери Алис, че Рекс плачел след еякулация :roll1: :roll1:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз си чакам нов епизод...чак на 29.4 :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

 

 

Днес влизайки да тегля нов епизод, останах като жигосан като разбрах, че новия епизод ще е тогава... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес влизайки да тегля нов епизод, останах като жигосан като разбрах, че новия епизод ще е тогава... :1000 (29):

 

Същата работа 1000%20(29).gif развирам да е 1 седмица почивка ама 3-много са! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак недоволни. Не са мързели, епизодите отдавна са заснети, просто ако не бяха паузите сезона трябваше да е 5 месеца, не 8-9.

 

Никой не казал, че сме недоволни, а сме останали изненадани, че няма да има епизод.. рядко проверявам кога илиза нов и кога са им почивките, затова така се получава. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак недоволни. Не са мързели, епизодите отдавна са заснети, просто ако не бяха паузите сезона трябваше да е 5 месеца, не 8-9.

Знам. Шегувам се, защото винаги в това време чакам епизод. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак недоволни. Не са мързели, епизодите отдавна са заснети, просто ако не бяха паузите сезона трябваше да е 5 месеца, не 8-9.

епизодите още се снимат....тази седмица снимат предпоследния епизод затова има забавяне

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко инфо за последния епизод:

- Марк Чери ще се появи във финалния епизод за съвсем кратко, но самата сцена ще е запомняща се.

- Финалният епизод е единственият, който Марк Чери е написал за този сезон.

- Катрин ще се върне за последната серия.

- "Отчаяни съпруги" ще завърши с общо 180 епизода, след 8 години на екран.

- Последният епизод носи заглавието "Finishing the Hat"

- Епизодът е двоен по традиция. 179 е озаглавен "Last Midnight". Финалът е на 13 май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още малко остана до новия епизод. Сега осъзнах, че това беше последната почивка, която сериалът направи. Остана ни толкова малко да гледаме. Трудна ще бъде тази раздяла с любимия сериал!  :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод пак не можа да ме грабне....

Съжалявам,че свършва сериала,много ще ми е тъпо ,но нещо сценаристите не ги бива ... Не знам кой пише този сезон,но всичко е много размито и няма никакво интересно развитие на случките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Бри ще мълчи докрай, дори ако трябва да плати със свободата си :) Страхотен персонаж, много малко хора са като нея - винаги помагат и са верни приятели. Габи отново прекали с егоизма и поведението си, ужасен човек, за съжаление ги има такива като нея. Промото е много гадно, супер много ще ми липсват :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно не е последен сезон - нищо интересно не се случва, с нищо не грабва. Нито е смешно, нито е драматично. Дори смъртта на Майк не е затрогваща, защото беше супер излишна и изсмукана от пръстите. Ни в клин, ни в ръкав няколко епизода преди края го гръмват и сега се опитват да вкарат някаква тъга със Сюзан и детето, но според мен не се получава.

Все едно гледам друг сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно не е последен сезон - нищо интересно не се случва, с нищо не грабва. Нито е смешно, нито е драматично. Дори смъртта на Майк не е затрогваща, защото беше супер излишна и изсмукана от пръстите. Ни в клин, ни в ръкав няколко епизода преди края го гръмват и сега се опитват да вкарат някаква тъга със Сюзан и детето, но според мен не се получава.

Все едно гледам друг сериал.

 

Смъртта на Майк мен лично си ме изтормози много, защото със Сюзън ми бяха любимата двойка. Сега ми е страшно тъжно и за Ем Джей, но наистина трябваше да се постараят сцените с тях да са по-драматични. А за смешното, мисля, че няма как на последните епизоди да се смеем, а и събитията също не го позволяват. Обаче 21 епизод със сигурност ще е от силните. Те никога не пускат такова промо просто така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

като за последен сезон наистина се поизложиха...очаквах някаква супер драма и интрига да има, завъртя се малко в началото, после стана скука. Да се надяваме, че финалните епизоди ще са мега яките и запомнящи се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да колабирам като изгледах промото за епизод 21, толкова ми е тъжно, че свършваааа...

 

http://www.youtube.com/watch?v=_YVNDmh4Y1E

Странно, последен епизод преди финала, а нещата никак не се нареждат в полза на никой, изглежда, че си оставят всичко за финала, там ще е изненада след изненада . Е, според мен ще се случат и някои предвидими неща, за да не е само драма. Много жалко, че свършват. Въпреки малко по-слабия сезон все още ми е интересно, можеше поне още един сезон да видим с нещо свежо в него, но уви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...