Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

Катрин ще се върне ли все пак? За финала ли я пазят?

Катрин се връща за последния епизод :1000 (30): Иначе на мен ми хареса епизода, Бри ще свърши в затвора накрая, да видим какво са ни подготвили все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Катрин се връща за последния епизод :1000 (30): Иначе на мен ми хареса епизода, Бри ще свърши в затвора накрая, да видим какво са ни подготвили все пак.

Много кофти, аз лично Бри я намирам за най-добродушна от всички, вярно че в последните сезони я промениха доста като характер, но все пак си остава моя любимка и ще е тъпо да свърши в затвора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

много тъп сегашния епизод...никаква динамика, никакво напрежение

 

Аз така смятам за целия сезон като цяло... Колкото и да ми е любим сериала наистина му е време да свърши. Самата история и същността много се разми и изчерпа. Добре че са комичните сцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги когато разглеждам обувките на Christian Louboutin се сещам за Габито,направо си е рекламно лице 1000%20(29).gif

 

Даа, тя им е голяма фенка, Мария също :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е красива Габи, моята слабост е Бри.. има нещо в тази жена.Като магнит е! Страшна красота и излъчване... освен това ролята й в серияла ми допада най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този адвокат явно ще вкара случая в съда, но ще ги измъкне. Все пак има коз, че Рамон е изнасилвал Габи.

 

Според tv.com в момента "Отчаяни съпруги" е най-популярния сериал, следват го "Мерлин" и "Спартак", чийто сезон вече приключи. Изненадващо е, че "Трий Хил" е по-напред от "Дневниците на вампира", който при нас е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът беше сравнително слаб като за един от последните в последен сезон. Дано адвокатът успее да измъкне Бри. Иначе от кутията на Майк очаквах да изскочи някаква нова самоличност, с която ще живее след "смъртта си", но явно наистина е мъртъв. :1000 (29): С Том и Линет ми е интересно как ще се случат нещата...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът беше сравнително слаб като за един от последните в последен сезон. Дано адвокатът успее да измъкне Бри. Иначе от кутията на Майк очаквах да изскочи някаква нова самоличност, с която ще живее след "смъртта си", но явно наистина е мъртъв. :1000 (29): С Том и Линет ми е интересно как ще се случат нещата...

To e ясно как, тая Джейн ще постъпи великодушно и ще го остави да се върне при нея. Очаквах по-коварни постъпки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът беше сравнително слаб като за един от последните в последен сезон. Дано адвокатът успее да измъкне Бри. Иначе от кутията на Майк очаквах да изскочи някаква нова самоличност, с която ще живее след "смъртта си", но явно наистина е мъртъв. :1000 (29): С Том и Линет ми е интересно как ще се случат нещата...

Аз до последно се надявах за Майк. Обаче вътрешно си знаех, че няма как да е жив. Иначе си казах точно това за епизода като го изгледах. Какво им става да му се не види? Рейтингът тъкмо се покачи, те пак забиха. Изобщо не е оправдано като остават няколко си серии. Сигурно финалът ще е супер зрелищен и неочакван, но като се сетя как съм си представял този последен етап - само за това да мисля и да говоря, ама не... 1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линет и Том ще се съберат, както вървят нещата.

А моментът, когатот детективът написа адреса на картата на Алехандро ми се стори доста невъзможен.

Да не говорим, че беше и с различен цвят химикал. Дано да не е последен сезон. :1000 (34):

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Линет и Том ще се съберат, както вървят нещата.

А моментът, когатот детективът написа адреса на картата на Алехандро ми се стори доста невъзможен.

Да не говорим, че беше и с различен цвят химикал. Дано да не е последен сезон. :1000 (34):

Тоя новия адвокат е много луд. Нищо чудно да се хване точно за това. Но мисля, че преди всичко трябва да му разкажат историята, за да знае как точно да завърти нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса Уилямс от Desperate Housewives вече е от каста на бъдещата драма 666 Park Avenue. Тя ще играе Оливия, която с мъжа си Гавин (Тери О’Куин) притежава историческата и луксозна сграда в центъра на драмата. Това прави Уилямс първата от съпругите, която се урежда с нова роля след предстоящия финал на шоуто. Сред другите актьори, които ще участват в новата продукция, са Дейв Анабел (Brothers & Sisters) и Рейчъл Тейлър (Grey’s Anatomy), семейството, което наема сградата, както и Робърт Бъкли (One Tree Hill) и Мерседес Мазън (The Finder) в ролите на Браян и Луис, друга двойка, която живее на адреса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А моментът, когатот детективът написа адреса на картата на Алехандро ми се стори доста невъзможен.

Да не говорим, че беше и с различен цвят химикал. Дано да не е последен сезон. :1000 (34):

Това няма да издържи в съда, като се направи експертиза ще стане ясно кога е дописан номера на къщата на Бри и съответно че не го е писал Алехандро (най-малкото, защото не е бил жив тогава) :1000 (29): Недомислено е малко

Адвокатът й обаче е страшен, дали е женен, че може след като разбере всичко и след като я измъкне да ги съберат :D

 

Като цяло последните 2 серии ми бяха доста скучни, дано са се постарали повечко за следващите

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса Уилямс от Desperate Housewives вече е от каста на бъдещата драма 666 Park Avenue. Тя ще играе Оливия, която с мъжа си Гавин (Тери О’Куин) притежава историческата и луксозна сграда в центъра на драмата. Това прави Уилямс първата от съпругите, която се урежда с нова роля след предстоящия финал на шоуто. Сред другите актьори, които ще участват в новата продукция, са Дейв Анабел (Brothers & Sisters) и Рейчъл Тейлър (Grey’s Anatomy), семейството, което наема сградата, както и Робърт Бъкли (One Tree Hill) и Мерседес Мазън (The Finder) в ролите на Браян и Луис, друга двойка, която живее на адреса.

 

O, супер. Щом Ванеса участва ще го гледам задължително. Това сериал ли ще е и кога стартира?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

O, супер. Щом Ванеса участва ще го гледам задължително. Това сериал ли ще е и кога стартира?

Сериал е ама все още не мога да намеря информация за старта му.Предполагам,че скоро ще се появи.

Дано и другите от състава да започнат да снимат скоро въпреки,че сигурно ще се отдадат на почивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заинтересува ме този нов сериал на Ванеса и се запознах с книгата, по която е направен. Премисът е интересен, дано са адаптирали историята по начин, които да привлече голяма аудитория и да се отличи от другите сериали на подобна (свръхестествена) тема. И "Джон Лок" от "Изгубени" ще участва, като главния злодей, обещаващо звучи.

Предполагам ще стартира през новия пилотен сезон, септември- октомври някъде.

 

Този сезон на "Отчаяни съпруги" е все едно гледам друго шоу, атмосферата досега винаги е била предимно веселяшка, въпреки драматичните моменти, а сега комичното е изтикано в ъгъла и всичко е доста тягостно за мен. Усеща се края, мисля че наистина добре са решили да приключват, но ми е, по- скоро, беше, тъжно заради Майк. Разбирам желанието им за драма и нуждата от нещо окончателно и безвъзвратно, което да я "закове", но... абе гадно си е. Но, като се замисля, не е нереална смъртта на Майк, такива неща се случват в живота и не питат удобен ли е момента, искаш ли...

Просто начина, по- който го направиха, точно накрая, някак претупано, ако беше по- рано щеше да ми е по- приемливо, но... мина и замина.

Спомням си, когато за първи път гледах сцената, в която Майк завари Бен и оня лихвар... усетих, че се задават неприятности, имах едно много неприятно чувство, но си казах : "Ти пък, като че ли не знаеш, че сценаристите ще оправят работата, както винаги досега." Интуицията ми понякога ме плаши.

Въпреки всичко, не съм се отказала от идеята за щастлив финал, само да не е захаросан, това са различни понятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инфо вече има и за Ева.

 

 

Актрисата Ева Лонгория ще влезе в ролята на сватовница за десетки самотни души в ново телевизионно шоу, което ще се излъчва по NBC.

Шоуто на Ева, което ще носи името "Всичко за любовта", ще търси най-подходящите партньори за участниците с помощта на професионалисти, съобщи в. New York Post.

Снимките ще започнат следващия месец, а по създаването на шоуто ще работи компанията на Лонгория UnbeliEVAble Entertainment.

37-годишната актриса, известна преди всичко с ролята си на Габриел Солис в "Отчаяни съпруги", се раздели по-рано този месец с гаджето си Едуардо Крус, брат на Пенелопе Крус, с когото излизаше след развода си в края на 2010 г. с баскетболиста Тони Паркър.

Наскоро тя сподели за любовните си неудачи: "Знаете ли, всеки ден се боря да бъда щастлива. Така че всеки ден е нова победа. Истината е, че би трябвало да съм ядосана, отвратена и да нямам никаква вяра във връзките, само че не съм."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...