Jump to content



"Desperate Housewives" / "Отчаяни съпруги"


Препоръчани коментари

  • Отговори 744
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

ще го изгуби, тя ражда Хуанита и Силия през 5-те години между 4-ти и 5-ти сезон.. тогава я променят напълно - обеднява, спира с гримовете, диетите, напълнява, косата й прилича на разплетена кошница ;д ама бързо се оправя.. иначе бързо ще разкарат и негрите и аптекаря, а Орсън се появява към края на 2-ри сезон..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам,черните..още нещо да питам,кога ще пуснат Карлос от затвора?

 

На 10 епизод съм и го пуснаха вече и е станал някакъв религиозен и иска да заминава с една монахиня, ама Габи няма да му позволи 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 10 епизод съм и го пуснаха вече и е станал някакъв религиозен и иска да заминава с една монахиня, ама Габи няма да му позволи 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Аз в момента гледам 9-ти ;dd

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 10 епизод съм и го пуснаха вече и е станал някакъв религиозен и иска да заминава с една монахиня, ама Габи няма да му позволи 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Хахаха сещам се за този момент, големи майтапи бяха с монахинята особено когато отиде на гости в тях, Габи изтеряса :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса днешния епизод.Ванеса и Ева са очарователни :)

Ванеса наистина грабва този сезон- освен готините реплики и дават и яки истории. Как се смях на Бри и Рене с люлката :1000 (29):

Като цяло по- слаб епизод от предишните. И къде е новият съсед? Втора седмица го няма вече :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трети епизод не ми хареса много. И кога ще свърши този футбол в Америка, та рейтинга да се вдигне малко. Вече е под 9, това е най-ниския отчетен в историята на сериала. Повече е трябвало да се постараят като за последно, за да привлекат старите фенове. И стига едно и също - всеки иска Том и Линет заедно, те тъпчат, промениха Бри и я направиха като Габи, а сега и тая глупост със Сюзън и Карлос, която беше толкова предвидима. Поне да идва по-бързо епизод 9-10, сигурно пак ще има някое бедствие или всички ще са застрашени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах и 2-рият сезон..беше готин!

Габи най-много ме кефеше,Карлос как можа да се забърка с Ша-Мей(или квато е там)

За Бри ми е направо мъчно,с такива идиотчета в къщи(децата й) кво няма човек да се пропие..добре че Андрю се оправя май в 5ти сезон.

Линет с тия 4 деца,и сега още едно и като го знам ква злобичка е ,направо лошо ми става,а и нейния Том много смотан бе,за нищо не става!

Сюзън си остава най-наивната и леко глупавичка,но най-симпатична жена от 5те заедно с Габи де,ама Иди как и запали само къщата :feminist_en:

Иди не че ме дразни,ама нищо интересно не става с нея,а и не е хубава,даже ми е леко дъртичка1000%20(27).gif

Фелиша-тва животно толкова много ме дразни..ужасна е и никога няма да се отървем от нея..жалко...и сега в 8ми сезон пак 100% ще я дадът!Сигурна съм,че не пукнала в катастрофата :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фелиша-тва животно толкова много ме дразни..ужасна е и никога няма да се отървем от нея..жалко...и сега в 8ми сезон пак 100% ще я дадът!Сигурна съм,че не пукнала в катастрофата :gun_bandana:

Ооо Фелиша според мен е мега лудата и отракана лелка. Много радва особено в старите сезони, в 7-ми я направиха баси и кукуто. Надявам се наистина да е оцеляла и да я видим поне още веднъж. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо Фелиша според мен е мега лудата и отракана лелка. Много радва особено в старите сезони, в 7-ми я направиха баси и кукуто. Надявам се наистина да е оцеляла и да я видим поне още веднъж. :1000 (29):

 

Абе да ти кажа в края на 2рият сезон си отряза двата пръста..та мен много не ме радва 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа в края на 2рият сезон си отряза двата пръста..та мен много не ме радва 1000%20(29).gif

Това беше единствения начин да натика Пол в затвора. Щом не може за убийството на сестра й, тогава да е за нейното. Изключително хитър ход.

 

От Иди няма какво да очакваш интересно, тя бе просто за цвят. Както след това беше Катрин, Анджи, а сега и Рене. Даже помня, че в някой от сезони измъкнаха някакъв нейн син, което беше стряскащо отначало.

 

И сега за новия епизод - полицайчето според мен много бързо ще се досети какво е станало, само да намери връзката на Хектор с Габи.

Радвам се, че върнаха пак Даниел, дори да е за малко. Много се кефя като връщат лица, които бяха главни в първите сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Фелиша е страхотна! Американците много обичат актрисата и всеки път щом присъства активно в епизод, рейтингът се вдига.

Иначе ми се иска да развият малко персонажа на Рене нататък, тъпо е така за цвят да стои. И според мен има нещо с този новия съсед, не вярвам Фелиша, Зак или Пол да са пратили писмото, защото ще се повтори със сезон седем. Пак те ще са лошите. Нещо друго ще да е...

 

Между другото представяте ли си Мери Алис да е жива и тя да го е пратила? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Фелиша е страхотна! Американците много обичат актрисата и всеки път щом присъства активно в епизод, рейтингът се вдига.

Иначе ми се иска да развият малко персонажа на Рене нататък, тъпо е така за цвят да стои. И според мен има нещо с този новия съсед, не вярвам Фелиша, Зак или Пол да са пратили писмото, защото ще се повтори със сезон седем. Пак те ще са лошите. Нещо друго ще да е...

 

Между другото представяте ли си Мери Алис да е жива и тя да го е пратила? :gun_bandana:

хах, би било чудесно ;д може пък Катрин да си играе с тях, нали искаха да връщат стари персонажи за последния сезон..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам да е Катрин, защото те й помогнаха, бяха й алиби като уби бившия си съпруг. Дори Бри беше инициатор тогава. Друг е, но не знам кой. Дано всички герои се завърнат иначе, ще бъде страхотно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...