Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Олеле, като си спомням преди как стоях до 4 часа сутринта да гледам "Дневниците на вампира", а сега какво е.. Продължават го колкото да го има, което не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Елена ако се остави да и въздействат да забрави Деймън ме си счупя лаптопа :1000 (29): Как може да иска да се откаже?

Много интересно с Бони и Деймън... Къде ли са? Според мен може би не си спомнят миналото и какви са били, иначе как ще си седят така спокойно далеч от близките си. Може би наистина са в друго време.

Все тая ми е дали ще върнат кучката Каралайн, даже по-добре да не го правят, тя ме дразни много. Искам си Деймън!

Стефан страда и се е изолирал от всичко, но според мен няма да е за дълго. По-добре, че от мъка не се е превърнал пак в ''изкормвача'' :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото интересно нещо в пилотния епизод за сезона беше краят, а именно къде са Деймън и Бони.

Цялата история с включването и изключването на чувствата на Елена, както и въздействието да забравя разни неща вече се изтърка до безкрай. :mf_surrender:

 

пс: единственото по-клиширано нещо наистина щеше да е Стефан пак да е "изкормвача" :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я разбирам Елена, че иска да забрави. Ако не сте преживели нещо подобно, ще ви се струва като предателство, но това е чувство за самосъхранение, за да оцелееш. Да е имало някой на мен да ми въздейства навремето и аз бих се възползвала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я разбирам Елена, че иска да забрави. Ако не сте преживели нещо подобно, ще ви се струва като предателство, но това е чувство за самосъхранение, за да оцелееш. Да е имало някой на мен да ми въздейства навремето и аз бих се възползвала.

И аз я разбирам, просто вече ми идва в повече. После като се върне Деймън (100% ще възкръсне някак), ще и въздействат да си спомни или пак наново трябва да я кара да се влюбва в него? И дали и той няма да я е забравил? Честно казано гледам сериала вече основно заради него и ми е доста интересно каква глупост са измислили сценаристите. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я разбирам, просто вече ми идва в повече. После като се върне Деймън (100% ще възкръсне някак), ще и въздействат да си спомни или пак наново трябва да я кара да се влюбва в него? И дали и той няма да я е забравил? Честно казано гледам сериала вече основно заради него и ми е доста интересно каква глупост са измислили сценаристите. :3fdb8960598fa63e:

 

На мен отдавна ми е ясно, че са си изхабили идеите, затова вече не се връзвам толкова, гледам и се забавлявам. Ама и това писва, все едно и също. Сега сигурно ще побързат да й намерят гадже на Елена, че ужас ако остане сингъл за един сезон- може да вземе да направи нещо полезно, вместо само да подсмърча от любовна мъка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен отдавна ми е ясно, че са си изхабили идеите, затова вече не се връзвам толкова, гледам и се забавлявам. Ама и това писва, все едно и също. Сега сигурно ще побързат да й намерят гадже на Елена, че ужас ако остане сингъл за един сезон- може да вземе да направи нещо полезно, вместо само да подсмърча от любовна мъка. :1000 (29):

Че кой прави нещо полезно в този сериал? :1000 (29): Те всички мизерии дойдоха от любовната драма м/у Сайлър и как й беше името на оная лудата двойничка. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой прави нещо полезно в този сериал? :1000 (29): Те всички мизерии дойдоха от любовната драма м/у Сайлър и как й беше името на оная лудата двойничка. :1000 (29):

 

Амара. Оригиналната ревла. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амара. Оригиналната ревла. :3fdb8960598fa63e:

Една от любимите ми серии, м/у другото, беше онази, в която ги бяха събрали и трите на едно място. Пръснах се от смях с тая лудата. :1000 (29): :1000 (29):

Тогава Нина Добрев ми се издигна в очите като актриса.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от любимите ми серии, м/у другото, беше онази, в която ги бяха събрали и трите на едно място. Пръснах се от смях с тая лудата. :1000 (29): :1000 (29):

Тогава Нина Добрев ми се издигна в очите като актриса.

 

За мен, Катрин например, си е съвсем отделен човек, въобще не мога да кажа, че една актриса ги играе всичките. В това отношение е страхотна Нина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, като гледам и съм почти сигурна, че и Бони Деймън не помнят миналото. Иначе нямаше да изгеждат толкова спокойни и щастливи. Може дори да имат връзка :1000 (29):

Бабата на Бони и каза, че се е погрижила и това може да включва забравянето на всички.

Искам и на мен Деймън да ми направи палачинки за закуска :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, браво на мен- сетих се за ключовия спомен на Елена преди нея. :1000 (29): И за следващия след него също.

 

Става ми все по- интересно- да видим колко време преди да ми писне за пореден път. :3fdb8960598fa63e: Но все се връщам, така че няма значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав беше епизода, ама още е нямало момент, който да ме докара до истерия както в минали сезони и епизоди. Явно предстои, сега като се окаже, че Катрин е при Деймън и Бони... aj.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав беше епизода, ама още е нямало момент, който да ме докара до истерия както в минали сезони и епизоди. Явно предстои, сега като се окаже, че Катрин е при Деймън и Бони... aj.gif

 

ДАЙ БОЖЕ! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена ме подразни супер много. Не трябваше да иска да забрави, че е обичала Деймън. Сега пази само лошите спомени за него. Може пък Бони и Деймън да видят Джеръми и Сара в къщата. Все нещо трябва да се случи за да започнат събитията около завръщането им, ако го протакат ще стане тъпо.

Стефан за задник за пореден път се убедих в това. Как се държи сякаш не му пука? Как е продължил толкова лесно? Има нещо странно тук...

До тук от двата епизода само нерви събрах :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена ме подразни супер много. Не трябваше да иска да забрави, че е обичала Деймън. Сега пази само лошите спомени за него. Може пък Бони и Деймън да видят Джеръми и Сара в къщата. Все нещо трябва да се случи за да започнат събитията около завръщането им, ако го протакат ще стане тъпо.

Стефан за задник за пореден път се убедих в това. Как се държи сякаш не му пука? Как е продължил толкова лесно? Има нещо странно тук...

До тук от двата епизода само нерви събрах :1000 (29):

 

И аз само се нервя.

После ще има мъки пък да накарат Елена да си спомни, че е обичала Деймън.

Нямам търпение да покажат, че Катрин е написала думата в кръстословицата.

Чудно ми е защо се повтаря именно точно този ден...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз само се нервя.

После ще има мъки пък да накарат Елена да си спомни, че е обичала Деймън.

Нямам търпение да покажат, че Катрин е написала думата в кръстословицата.

Чудно ми е защо се повтаря именно точно този ден...

 

Всичко може да има връзка.... Тепърва ще разберем.

Може да не е Катрин написала думата, не се знае. От друга страна не виждам кой друг може да го е направил.

Елена ще се влюби пак в Деймън и няма да е нужно да и връщат спомените хахахааха.... не знам ама искам да пуснат всички епизоди, не ми се чака....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да го е направил новият главен злодей в историята. Той е тайното присъствие при Бони и Деймън. А Елена намрази Деймън случайно, идеята беше само да не си спомня любовта, но след като ключовия момент беше променен от Аларик, тя се сети веднага как Деймън скърши вратлето на Джеръми и така стана поредната обърквация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва нещо как се развиват нещата, ясно е, че Елена напълно е преудоляла Стефан, но сега поне 5 епизода ще гледаме драма между нея и Деймън когато той се завърне и разбере, че тя вече не го обича.

В крайна сметка това е единственият сериал, който гледам в момента де, интересно ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми хрумна, че в миналото може да не е само един човек, може би всички хора са си там, просто Бони и Деймън не ги виждат и са невидими за тях. Може пък кръстословицата да е довършена от Зак.

 

ПП: Оказа се предишното. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...