Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

От къде видя, че още е номер едно по целия свят? Май използваме различни източници, защото в itunes не е номер 1 никъде по продажби!?

 

http://www.apple.com/euro/itunes/charts/top10albums.html

 

Личи си че албума се продава само заради добрата реклама и големите очаквания. Албума може и да е номер едно в billboard, но нито една песен от него не се е откроила и не е заела сериозна позиция за хит. По-голямата маса от хора ще се сещат за албума докато продължава усилената му реклама, когато приключи и хората ще го забравят.

 

Е, както е модерно да се четат Коелю и Бокай, така е модерно да се слуша Адел. Но пътя на пълничкото английско лелче със счупените чайници най-вероятно ще финишира като този на Сузан Бойл - великия глас, който бе сензация 6 месеца. Такива добре пеещи, но скучни певици бързо заминават. Тя една Нора Джоунс не си съхрани успеха, пък Адел ... Германотта май има по-дългосрочни планове.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само това, но Лейди Гага почти сигурно и втора поредна седмица ще бъде номер 1 в Billboard 200 с очаквани продажби от над 200 000 броя или два пъти повече от предположенията за второ място :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, както е модерно да се четат Коелю и Бокай, така е модерно да се слуша Адел. Но пътя на пълничкото английско лелче със счупените чайници най-вероятно ще финишира като този на Сузан Бойл - великия глас, който бе сензация 6 месеца. Такива добре пеещи, но скучни певици бързо заминават. Тя една Нора Джоунс не си съхрани успеха, пък Адел ... Германотта май има по-дългосрочни планове.

Кариерата на Adele не е предмет за обсъждане в темата. Дали Adele или някоя друга - няма значениe. Факт е че Гага не е номер 1, както някои твърдите. А колкото до billboard когато някоя песен от албума стане хит за да той да се отвърди тогава говорете, преди малко си казах мнението за успеха на албума няма да се повтарям. А преди някой да е казал, че born this way е била хит, нека не забравяме, че беше само заради инерцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, всеки един твой пост, в който се споменава Рики или всякакъв друг изпълнител, КАКТО И обиди ще бъде трит от мен. Или ще се научиш да спориш интелигентно или ще бъдеш цензурирана в разделите, които аз модерирам...
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не приемаш истината,като ти я кажат. Къде е номер едно тая освен в Билборд 200,а? Малко ли я лансираха и натрапваха,как няма да е номер едно. Ти си сляп и не виждаш по-далече от Гагата. Ама истината е тази-БЕЗ МОЩЕН ПИАР,СИЛНА РЕКЛАМА И ЛАНСИРАНЕ,ГАГАТА НЕ МОЖЕ ДА ПРОБИЕ. Защо не проби с обикновения си имидж,а трябваше да се прави на не знам си каква,за да пробие. Вижда се,че с тези три неща,единствено на тях, с прекаленото натрпаване,тя е номер едно и всяко чудо за три дни. Judas не е номер едно в нито една класация,не я въртят. Никол,Риана,Дженифър и Бруно Марс са най-въртените в момента,не и Гагата,приеми го.

Добиче, разбери, че въобще не ме интересува дали Гага ще е номер 1, а дали ще ми харесват песните и те ми харесват. Каква си ти, с каква наглост и с каква компетенция ще се изказваш като крайна инстанция по спорове дали Гага си струва или не? Ти нещо повече ли си от Бионсе, Рияна, Елтън Джон, Стинг, Мадона, KISS, Джанет Джексън, Бой Джордж, Ъшър, Кайли Миноуг, Доктор Дре, Синди Лопер, Браян Мей и още десетки певци и творци с доказани музикални качества, които харесват и хвалят Гага?! Питам ти нещо повече ли си? И най-сетне си набий в ТЪПАТА КРАТУНА, че трябва да се уважава чуждото мнение. Не може всеки втори пост В ТЕМИ ЗА ГАГА да бъде против нея, да псуваш нейните фенове, клипове, песни, албуми!!!!! Каза го веднъж, разбрахме те. Не е нужно да го повтаряш по триста пъти!

 

С-П-Р-И С-Е В-Е-Ч-Е

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде,айде не те интересува само,че ще е номер едно. Само дето всеки ден пускаш тука новини и вчера писа колко продала от новия албум и че ще влезе на номер едно в Билборд. Ако не те интересуваше,нямаше да го пишеш. А новината я знам още от Билборд,тъй като ме известяват на имейла ми. Тъй,че не се прави,че не те интересува. Всеки ден я натрапваш тука,само да излезе новина за нея и ще я постнеш. Разбрахме,че е номер "едно", но не е въртяна хич. Това го приеми,запиши си го,ако трябва,да не се прехласваш по нея толкова.

Алооооооооо, ти четеш ли въобще бе!??!?! Какво я натрапвам - В ТЕМИТЕ ПОСВЕТЕНИ ЗА НЕЯ ЛИ???????? Нали за това са направени тези 2 теми в този раздел - да се говори за албума й... Нали това е целта? На теб какво ти пука - не влизай в тези теми. Мазохистка ли си или си пълен убитак, че не можеш да се осъзнаеш колко ти е неадекватно поведението. :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на рекламата кампания на Гага, браво на екипа й, благодарение на които албумът се купува толкова първата седмица. Но все пак албумът й нямаше да надвиши милион в САЩ и толкова по света, ако Амазон не го бяха пуснали 2 дни за по 99 цента, та да продаде 450 000 копия по 99 цента. А и очаквам след 2-3 седмици Адел отново да си върне първото място.

 

Относно компетенциите, късаещи Адел и Сюзан Бойл. Сюзан Бойл продаде над 9 милиона от първия си албум и над 5 милиона от втория. Жената продава много по-добре от Риана, Бионсе и Бритни взети заедно в момента. Нелепо е да се твърди, че никой не я бръсне за слива, предвид, че тя е различен тип музикант. Нейните песни не могат да се засекат по МТВ, както и по БГ-каналите за музика. И това, че музиката й е некомерсиална, синглите й не са по върховете на класациите, не я прави по-малко успешна певица за момента. Все пак големите пари в наши дни идват от турнета и от албуми, а не от продаден брой сингли. Отнася се това и за Адел. В момента Адел мачка здраво. Момичето пее, композира, музиката й не е Айс оф Бейс и Мадона на анаболи. Песните й са страшно добри, смислени, не се повтaря някоя сричка по 10 пъти в припева, за да бъе по-лесно запеваема песента. А и гласово е много по-добра от Гага.

А и успехът на Адел е много по-голям от този на Гага именно заради тези нейна некомерсиалност, заради това, че тя пробива по начина, по който велики музиканти като Арета Франклин, Стиви Уондър и т.н. запробили - без огромна реклама, без скъпи и интересни клипове. А само с хубава музика, силни текстове и прекрасен глас. Както самата Адел признава, че не става за певици като Гага, Кейти Пери, Бритни и сие да си показват циците.

 

 

Та, в заключение. Рекламата и голямата инерция помогнаха на Гага за този албум. Албумът е добър, но не е нищо нечувано и невиждано, а по-скоро ремиксирано. Няма да бъде албум на десителетието, както Гага го самоопредели, дори едва ли стане албум на годината на Грамитата. Честно казано аз не виждам особено голямо бъдеще в Гага. Рекламата ще я крепи още един албум. Фрийк имиджът й ще е интересен за кратко още. Но ще поживеем, ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооооооооо, ти четеш ли въобще бе!??!?! Какво я натрапвам - В ТЕМИТЕ ПОСВЕТЕНИ ЗА НЕЯ ЛИ???????? Нали за това са направени тези 2 теми в този раздел - да се говори за албума й... Нали това е целта? На теб какво ти пука - не влизай в тези теми. Мазохистка ли си или си пълен убитак, че не можеш да се осъзнаеш колко ти е неадекватно поведението. :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender:

 

Възмутително е ти да си модератор, а аз - не. Винаги сме били екип. Ще запомня това предателство. Минавам към Зайка тийм. Хайл Рики! :1000 (1):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз не мога да си представя как някакви класации биха ми повлияли на това, което слушам.. И световно безизвестен да е изпълнителя, ако те докосне.. какво повече?

Постоянно чувам как някои имат претенции за лично мнение и говорят, че е важно да се уважава и чуждото мнение, а самите те не го правят. По-точно зависи за кой изпълнител става въпрос.

Аз малко се обърках с тези песни на Гага вече.. кой е последния клип, който излезе?


Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си представя как някакви класации биха ми повлияли на това, което слушам..

GaGa e популярна най -вече защото е със супер висок рейтинг и "модерна". Мислиш ли, че някой в бг например е "докоснат" от есенцията на творчеството й. (все пак това не е "глътнала толкова, че да ме хване", "кръчмите за теб се бият", "забии ми ножа в удобна поза" и темподобни). Гага е част от лайфстайла

Link to comment
Сподели в други сайтове

GaGa e популярна най -вече защото е със супер висок рейтинг и "модерна". Мислиш ли, че някой в бг например е "докоснат" от есенцията на творчеството й. (все пак това не е "глътнала толкова, че да ме хване", "кръчмите за теб се бият", "забии ми ножа в удобна поза" и темподобни). Гага е част от лайфстайла

Доста глупаво твърдение....или поне със сигурност не можеш да генерализираш по този начин. Мен Гага ме е докоснала и я харесвам по причини, различни от "тя е модерна". Още повече, че съм човек, който мрази да е на една вълна с всички останали. Гага ме впечали със страхотния си, изключително въздействащ глас, таланта й за писане на музика, начинът по който изпълява своите песни на живо, чудесните и дълбоки текстове и шантавото поведение.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

GaGa e популярна най -вече защото е със супер висок рейтинг и "модерна". Мислиш ли, че някой в бг например е "докоснат" от есенцията на творчеството й. (все пак това не е "глътнала толкова, че да ме хване", "кръчмите за теб се бият", "забии ми ножа в удобна поза" и темподобни). Гага е част от лайфстайла

 

 

Ами честно казано.. не мога да разбера хората какво харесват в гласа й, но не може никой да не го оценява щом има толкова много фенове. Не е за всеки, но вкусове всякакви. Според мен Гага е създадена за изпълнения на голямата сцена, интересни представяния има. Затова и повече я възприемам като актьор - обръщам повече внимание на това, отколкото на музиката й. Ама много ми харесва по интервюта - направо е страшна!

Но и аз мисля, че има изкуствена нотка на налагане, при положение, че по едно време накъдето и да си обърнеш погледа по списанията - все беше тя, сега е малко по-добре :)


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Лейди Гага, Адел и Тони Бенет ще пеят песен на Ейми Уайнхаус на наградите VMA...И това ако не е брутално..

 

 

Ааа, звучи супер.. Адел и Ейми!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, наистина ли Гага е болна от вълчанка ?!

Гранична е :)

 

 

Чуйте част от дуета и с Тони Бенет...Гласът й все едно е създаден за джаз..невероятна

 

http://gagadaily.com/2011/09/preview-gaga-bennett/

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...