Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Не просто навремето да имаш номер 1 сингъл не е било така лесно, а наградите не са се раздавали като бонбони. И както не е имало интернет от където хората да си теглят безплатно музика, така не го е имало и като информационно средство, защото повярвай ми ако го нямаше към днешна дата 90% от хората в България (и не само) щяха да мислят, че Бритни е дебела лелка, а Лейди Гага - принцеса от близкия изток. Тогава нямаше да има farmville, youtube, facebook, amazon или нещо подобно с което Стефани Джоан Анджелина Джерманота да стигне до хората :1000 (29): ... Не е нужно да ти казвам как това щеше да влияе на продажбите.

А продажбите в амазон... дълбоко ме съмнява че те са си покрили загубите, но както и да е при всички положения това не променя факта че са продадени доста копия така и все пак рекорда на Бритни не е надминат :1000 (29):

Как пък ще не е било по-лесно!? Такава конкуренция, каквато има сега НИКОГА през цялата музикална история не е имало.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ще не е било по-лесно!? Такава конкуренция, каквато има сега НИКОГА през цялата музикална история не е имало.

 

Няма голяма конкуренция в момента, въртят се 5-6 по-актуални изпълнители навсякъде. Щом бозите на Риана без проблем оглавяват класациите, значи смятай... Преди години със сигурност имаше доста по-качествени изпълнители и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма голяма конкуренция в момента, въртят се 5-6 по-актуални изпълнители навсякъде. Щом бозите на Риана без проблем оглавяват класациите, значи смятай... Преди години със сигурност имаше доста по-качествени изпълнители и песни.

За качество на песните не говорим. Говорим за конкуренция. А конкуренцията дебне навсякъде. Къде преди това момче от някакъв си интернет сайт ще стане най-голямата звезда в САЩ..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага е с 3 номинации за Грами:

 

ALBUM OF THE YEAR: Born This Way

BEST POP VOCAL ALBUM: Born This Way

BEST POP SOLO PERFORMANCE: Yoü and I

Със сигурност с Адел ще си поделят първите две награди. Или едната взима албум, а другата поп албум, или обратно.

Вече за изпълнение..ще ми се да се надявам, че You and I ще спечели, защото това ми е любимата Гагина песен и най-вече е по-различна от всичко излизало напоследък от поп гилдията.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимки от последните 1-2 месеца :)

 

:Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Born this way" е номер 18 в Hot 100 за 2011, а Гага е 4-та за Top Artist. Албума е трети в годишната подредба.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Born this way" е номер 18 в Hot 100 за 2011, а Гага е 4-та за Top Artist. Албума е трети в годишната подредба.

Странно как песни, които дори не са стигали до номер 1 в чарта, са по-напред от Born this way...Странно е и класирането в Digital Songs.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как песни, които дори не са стигали до номер 1 в чарта, са по-напред от Born this way...Странно е и класирането в Digital Songs.

 

Предполагам заради 18-те си седмици в класацията. Foster The People направиха почти 40 примерно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам заради 18-те си седмици в класацията. Foster The People направиха почти 40 примерно.

БИ следвало класацията да се изготвя с определена по-голяма тежест за място, до което е достигнала песента. Тоест, колкото по-високо се е класирала, толкова по-голяма тежест да носи това. Освен това, Born this way е сред най-продаваните сингли тази година, което също не отговаря на това странно 18-мо място, а пред него има песни, които дори не сме чували.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

БИ следвало класацията да се изготвя с определена по-голяма тежест за място, до което е достигнала песента. Тоест, колкото по-високо се е класирала, толкова по-голяма тежест да носи това. Освен това, Born this way е сред най-продаваните сингли тази година, което също не отговаря на това странно 18-мо място, а пред него има песни, които дори не сме чували.

 

Така е, освен това не просто е стигнала първото място, а беше там 6 седмици. Абсурдно е отпред да е песен, стигнала до номер 4, но била със 7 седмици повече в Топ 50.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga е изкарала 90 милиона долара през изминалата година, което я поставя на едно от челните места (не съм сигурен 1-во или 2-ро) по приходи сред музикалните изпълнители.

 

Ето публикувания списък където фигурират само деклариралите доходите си до момента:

 

http://www.forbes.com/wealth/celebrities/l...amp;sort=salary

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga е изкарала 90 милиона долара през изминалата година, което я поставя на едно от челните места (не съм сигурен 1-во или 2-ро) по приходи сред музикалните изпълнители.

 

Ето публикувания списък където фигурират само деклариралите доходите си до момента:

 

http://www.forbes.com/wealth/celebrities/l...amp;sort=salary

По доходи е 9-та от света на шоубизнеса...но иначе е първа при сумирането на фактори като спечелени пари, медийно, фенско и т.н. влияние.

 

Като цяло е заработила повече отколкото 2-та и 3-тата взети заедно(Кейти и Тейлър Суифт)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да споделя, че когато си свалих албума на Гага го преслушах не ми хареса нищо и просто го заебах, но тъй като установих, че съм зарибен по абсолютно всички сингли излезли до сега особено you and i в последно време, реших да дам втори шанс на албума и от няколко дни го слушам в колата си и просто не може да ми излезе от главата.. просто не мога да си го обесня

Нямам търпение да си го купя за да го добавя към колекцията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да споделя, че когато си свалих албума на Гага го преслушах не ми хареса нищо и просто го заебах, но тъй като установих, че съм зарибен по абсолютно всички сингли излезли до сега особено you and i в последно време, реших да дам втори шанс на албума и от няколко дни го слушам в колата си и просто не може да ми излезе от главата.. просто не мога да си го обесня

Нямам търпение да си го купя за да го добавя към колекцията си.

Радвам се за прочетеното. Попринцип албумът не е лесен за слушане. Някои от песните звучат подобно, текстовете са странни. На практика имаш нужда от свикване, за да те накефят песните. Е, мен 5-6 ме зарибиха буквално от първите секунди, ама аз съм hard fan! :1000 (29): А най-добре песните звучат усилени до дупка! :1000 (6): :1000 (6):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без съмнение Лейдито е велика и втора като нея няма,но е глупаво да се говори,че Бритни не е постигнала нищо-времената бяха други ,нямаше youtube и тем подобни, иначе колко ли гледания до сега щеше да имат Baby One More Time, Ops i did it again :1000 (29): .... Гага е кралицата сега,няма две мнения,че Бритни имаше своето време :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Marry the night се изкачва в класациите. В Австрия вече е в топ10.

Говори се,че в първите дни на януари ще бъдат обявени датите на турнето,което ме кара да се съмнявам,че ще дойде в България. Не може нашите да я поканят толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Marry the night се изкачва в класациите. В Австрия вече е в топ10.

Говори се,че в първите дни на януари ще бъдат обявени датите на турнето,което ме кара да се съмнявам,че ще дойде в България. Не може нашите да я поканят толкова бързо.

Как пък да не може. Преговори може да се водят от месеци вече. Нали, все пак за да има дати за турнето, трябва да е имало разговори с промоутъри.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че преговори са водени и то точно с Гага. Тя е единствената голяма звезда, която в момента организира турнето си, а българските промоутъри търсят точно такава за да демонстрират възможностите на новата зала. Ако логиката ми е правилна - ще се видим там :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...