Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Трифон, няма да пуска нищо ново скоро. В момента се готви за турнето, което вече продава кат безумно из Азия. Най-вероятно нови песни от нея няма да видим следващите 6-7 месеца, което е чудесно, за да може публиката да зажаднее за нея :)

Аха,мерси :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, повече от ясно е, че ще има концерт на Гага в София. Друг е въпросът, че мислех, че ще го проведат в Арена Армеец, а не на стадион, но да видим :)

 

Е на националния е най-добре! Кви зали,те няма да се съберат хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на националния е най-добре! Кви зали,те няма да се съберат хората.

Гага няма толкова фенове в България...Все пак това е единствената страна, където все още след статии за нея се започва - Курва, травестит, не можеща да пее и т.н. Докато в Хонг Конг разпродават за рекордно време 4-ти концерт, в Сеул пълни 80 000 стадион и т.н.

 

Българската публика не може да оцени нейния талант и шоу.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

излезе ли вече списък с всички дати, че не знам дали ще съм тук през август :( а за следващ клип знае ли се нещо ?

Следващ клип едва ли следващите....много месеци. Колкото до дати - няма абсолютно нищо за Европа. Засега има дати само за Азия и Австралия. Има що горе потвърдена дата и за Латина Америка - Пуерто Рико през Октомври мисля, че беше.

 

Общо взето явно юли, август и септември ще е в Европа, Октомври, Ноември и Декември в Латинска Америка и от новата 2013 в САЩ.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма толкова фенове в България...Все пак това е единствената страна, където все още след статии за нея се започва - Курва, травестит, не можеща да пее и т.н. Докато в Хонг Конг разпродават за рекордно време 4-ти концерт, в Сеул пълни 80 000 стадион и т.н.

 

Българската публика не може да оцени нейния талант и шоу.

 

Не съм и фенка,но бих отишла,все пак не всеки ден идва Гага!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, още едно мнение и няма да видиш бял ден....Как не разбра кога трябва да спреш да пишеш глупости, умът ми не го побира. НЯМА да пишеш в тази тема и да провокираш. ТОЧКА по въпроса.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ти зайка, и когато тука един ще ми вика травестит, той си е виновен. Качих мои снимки заради този идиот,та нека види какво е травестит като е такъв комплексар,ама на някои не им изнася истината като им се каже в очите и естествено снимките се изтриха. Само,че аз няма да спра дотук и ги пратих снимките на лично, да знае на кой ще вика травестит, защото сигурно неговата е травестит или той самия,ама не смее да се покаже. Естествено и няма и какво да каже, като безгласна буква е- да мълчим е най-добре.

Таня, моля те изпрати ми лично съобщение с ника на човека, който те е нарекъл травестит и линк към темата в която го е направил. Лично ще се погрижа да получи наказание. Същото ще направя и за теб обаче ако продължиш да спамиш в темата. На теб не ти е приятно когато обиждат Рики, но по същия начин се чустват и феновете на Гага. Всеки сам избира какво да харесва и на какво да се кланя и всеки е прав за себе си в избора си. Нелепо е точно ти, която си съдена за твоя стотици пъти да съдиш другите за тяхния.

 

 

Зайке, още едно мнение и няма да видиш бял ден....Как не разбра кога трябва да спреш да пишеш глупости, умът ми не го побира. НЯМА да пишеш в тази тема и да провокираш. ТОЧКА по въпроса.

:1000 (29): По едно и също време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно! Гага е потвърдила, концерт ще има на 14 август, но има и вероятност ония паразити от БФС да направят проблем заради тъпата контрола и ще видим Гага само в youtube. Аз викам да вдигаме протест! И без това кой ще иде да им гледа скапаната контрола?! Оправданието на БФС, е че трябвало футболистите да свикнат с стадион като "Васил Левски". Ако стане така, че направят проблем и концерт на Гага няма да има, аз викам да ги бойкотираме!!! Все пак футболни мачове се провеждат през по-голямата част от годината, а звезда като Гага идва само веднъж. К'фо ми се правят тези сухари от БФС! :mf_surrender: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че контролата ще бъде отменена/преместена.

В крайна сметка, концертът на едно от най-актуалните имена в света е много по-голямо събитие от мач между България и Кипър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fuck, ако дойде наистина тогава, ще умра. Това лято съм на практика във Франция и не знам кога тръгваме, казаха ми края на юли, ако се засече връщането ми с този концерт ще умра от кеф, ама ако трябва да избирам между двете, ще си разбия главата някъде... :wallbash: :girl_cry2:

 

Дано да дойде септември :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fuck, ако дойде наистина тогава, ще умра. Това лято съм на практика във Франция и не знам кога тръгваме, казаха ми края на юли, ако се засече връщането ми с този концерт ще умра от кеф, ама ако трябва да избирам между двете, ще си разбия главата някъде... :wallbash: :girl_cry2:

 

Дано да дойде септември :1000 (29):

Искаш ли да чуеш моят график...

 

Когато Гага ще е във Франция, аз ще съм в България

Когато Гага ще е в България, аз ще съм в САЩ

Когато Гага ще е в САЩ, аз ще съм във Франция

 

 

Айде сега ми обясни, аз как да отида да я гледам, за бога.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, уж ще има, официално потвърждение щяло да има когато оповести в края на март датите за европейската част от турнето( а това колко е вярно, не знам, прочетох го от един сайт, където има фенове на Гага, българи)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно ще има ли концерт? 15 август е идеално тогава съм в традиционна лятна отпуска и най-вероятно ще съм в България

 

Ако няма спънки от БФС, ще видим Гагунди на 14 август (поне такава е последната информация, що се отнася до дата) в последствие ако я променят.... Но наистина август е един страхотен месец за концерт на Гага, даже ако беше и в края на август или някъде през началото на септември щеше да е повече от страхотно. Тъкмо ако по някаква случайност реши да го направи септември, работата ми в хотела ще е намаляла и ще мога да отида без да се притеснявам за договора ми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, засега слуховете са, че новият албум ще е доста по- radio friendly и макар, че музиката ще е еволюирала на по-високо ниво, ще бъде по-достъпна за масите :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...