Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Когато чух Marry the night в албума я подминах, но когато плеъра ми реши ощe няколко пъти да ми я пусне си промених мнението. Особенно сега с клипа, песента ми харесва наред с някои от по-старите й песни като Just Dance и Papazazzi :) Редактирано от PEpsityYy
Link to comment
Сподели в други сайтове

Превзема го света, да, но вече достигна своя връх според мен. Преди й бях голям фен, но нищо от сегашните й парчета не може да задмине успеха на музикалните шедьоври Alejandro и Paparazzi. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Превзема го света, да, но вече достигна своя връх според мен. Преди й бях голям фен, но нищо от сегашните й парчета не може да задмине успеха на музикалните шедьоври Alejandro и Paparazzi. :Vishenka_05:

 

Подкрепям. За жалост напоследък не успява да ме грабне, а като си спомня колко бях полудял по нея. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни докато съм си в България и си купих книга с историята на Гага. Попрегледах я набързо, но ще я прочета като се прибера, но от малкото което прочетох видях много интересни неща, които не знаех. Препоръчвам я на всички вас феновете й - като я харесвате запознайте се с историята й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
След като разпродаде всичко в Австралия за минути, сега става ясно, че първото й шоу на стадион - Олимпийският в Сеул с 70 000 места - също е почти разпродадено за минути. Останали са само 6500 билета няколко часа след началото на продажбата :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от форума ще ходи ли на концерта на Гага, защото аз мисля да ходя на най-близкото място, ако иска да се уговорим да ходим заедно, че да не сме сами :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от форума ще ходи ли на концерта на Гага, защото аз мисля да ходя на най-близкото място, ако иска да се уговорим да ходим заедно, че да не сме сами :lol:

Живот и здраве в Париж, стига да съм тук, когато й е концерта. Ако не, в България, ако не....не знам :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Живот и здраве в Париж, стига да съм тук, когато й е концерта. Ако не, в България, ако не....не знам :1000 (29):

 

Ок, ще видим, сега се чакат останалите дати, но като стане ясно, ще се разберем дали ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога се очаква да стартира турнето ѝ? Ще минава ли през Испания или Холандия :dontgetit:

Стартира на 27-ми април в Сеул, след това продължава в Азия и Австралия. Засега само за тези два континента има дати, общо 22...Вече съм убеден, че първоначално планираните 110 дати ще бъдат сто процента надвишени.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъдат надвишени, и то поне с още 100, минимум...

Абсолютно...Сигурно ще добавят и още концерти в Хонг Конг и Китай, защото резултатът след пускането на билетите е крашнат сайт, всичко изкупено и билети на черния пазар по 2000 долара.

 

Якото е, че почти е изкупен и концерта в Джакарта на 90 000 стадион :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе накратко:

ИМА НОВА КРАЛИЦА НА ТУРНЕТАТА :D

Не отписвай ИСТИНСКАТА КРАЛИЦА, която също тръгва на турне след няколко месеца и винаги разпродава всичко...

Интересна битка ще е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отписвай ИСТИНСКАТА КРАЛИЦА, която също тръгва на турне след няколко месеца и винаги разпродава всичко...

Интересна битка ще е :)

Все тая...пак ще си остане Мадона, която не казва дори една дума към публиката, която пее на полуплейбек и която не импровизира и за секунда по време на изпълненията си.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но тази Мадона е дала и ще дава още материал за копиране от... :rolleyes:

Madonna who??? Дори няма да си правя труда да ти давам примери. Ето ти един чудесен сайт:

 

http://www.aishamusic.com/lawsuit_many_art..._stole_from.htm

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Azis (Original)

Когато Азис слагаше корони и всякакви ексцентрични и екстравагантни неща, Лейди Гага още е пишкала в памперси. БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ! Спрете да го сравнявате с нея.

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Madonna who??? Дори няма да си правя труда да ти давам примери. Ето ти един чудесен сайт:

 

http://www.aishamusic.com/lawsuit_many_art..._stole_from.htm

Едно е да ползваш един образ, който е бил идеал за милиони, и да го пренесеш в своето творчество заедно с твои промени, а съвсем друго е да взимаш нечии идеи и да се придържаш към стратегията, която е имал за развитие в музикалната индустрия, и поведението му... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да ползваш един образ, който е бил идеал за милиони, и да го пренесеш в своето творчество заедно с твои промени, а съвсем друго е да взимаш нечии идеи и да се придържаш към стратегията, която е имал за развитие в музикалната индустрия, и поведението му... :mf_surrender:

Я пак??? :1000 (29): :1000 (29): Покажи ми, моля, къде точно кариерата на Гага е прекопирана от тази на Мадона?

 

 

Трифон, няма да пуска нищо ново скоро. В момента се готви за турнето, което вече продава кат безумно из Азия. Най-вероятно нови песни от нея няма да видим следващите 6-7 месеца, което е чудесно, за да може публиката да зажаднее за нея :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...