Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Още интересна информация:

 

1. След като You and I стана 11-ти пореден ТОП 10 сингъл на Лейди Гага, тя се нареди на 4-то място зад Джанет Джексън, Мадона и Уитни Хюстън, като изпълнител с най-много поредни ТОП 10 сингъла. Предвид, че последните два сингъла бяха тотален НЕкомерс, честно казано очаквам следващите 2-3, които ще пусне без никакъв проблем да достигнат ТОП 10.

 

 

2. До този момент Лейди Гага е продала 35 млн. албума и сингли в САЩ и над 90 млн. по света, което значи над 125 млн. продадени албума и сингли..правейки я една от най-продаваните за всички времена :) И това само за 4 години :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам и в същото време не съм изненадан,тъй като песните на Гага са символи,феновете на Гага са изключително много. Това няма да е и последната песен от този албум,която ще влезе в Топ10. Очакваме още. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип винаги се дели на Америка и останалия свят..Така, че щом е продала 35 млн в Америка и 90 млн. по Света, това са отделни числа..Поне е така почти винаги. Не знам честно казано.

 

 

Иначе Born this way вече е продал над 6 млн. копия :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga има почти 1.900.000.000 гледания в Youtube. Скоро може да стане първият изпълнител,надхвърлил 2 милиарда гледания ,затова феновете и са решили от 1-ви до 7-ми октомври да бъде седмицата на Lady Gaga,в която всички,които я харесват ще се гледат всичките и клипове,за да постигнат рекорда.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga има почти 1.900.000.000 гледания в Youtube. Скоро може да стане първият изпълнител,надхвърлил 2 милиарда гледания ,затова феновете и са решили от 1-ви до 7-ми октомври да бъде седмицата на Lady Gaga,в която всички,които я харесват ще се гледат всичките и клипове,за да постигнат рекорда.

Жюстин Бебер има повече за съжаление...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Lady Gaga ще пусне още едно видео от албума Born This Way до края на годината.Това ще е и последната клипирана песен от тавата,след което през 2012 ще тръгне на турне и ще пусне нов албум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, никъде не е казала за тези неща, още по-малко, че самата тя си мислеше да прави клипове за всяка песен от по-горе изброените :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата клипирана песен ще бъде "Marry the night".

В понеделник във VEVO ще е премиерата на видеото към дуета с Tony Benett "The lady is a tramp".

 

Супер! "Marry the night" ми е 2-рата най-любима песен от албума "Born this way". Дано после да клипира и "Americano".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно Гага иска най-силните си патрони за края на албума иначе не мога да разбера защо още не е направила клип на Scheise, Bloody Mary и Government Hooker. ...Общо взето този албум както и да го гледам заслужава 9 клипа....Досегашните 4, Merry the night„ изброените по-горе и разбира се Americano... Като цяло си представям тези 9 клипа до средата на 2013, когато турнето ще е пред завършек и ще е време за нов албум.

 

А песента с Тони Бенет е повече от великолепна. Гага вече е легенда, защото само една истинска легенда има дуети с други легенди - Тони Бенет, Стинг, Шер, Елтън Джон, Брус Спрингстийн и др.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно Гага иска най-силните си патрони за края на албума иначе не мога да разбера защо още не е направила клип на Scheise, Bloody Mary и Government Hooker. ...Общо взето този албум както и да го гледам заслужава 9 клипа....Досегашните 4, Merry the night„ изброените по-горе и разбира се Americano... Като цяло си представям тези 9 клипа до средата на 2013, когато турнето ще е пред завършек и ще е време за нов албум.

 

А песента с Тони Бенет е повече от великолепна. Гага вече е легенда, защото само една истинска легенда има дуети с други легенди - Тони Бенет, Стинг, Шер, Елтън Джон, Брус Спрингстийн и др.

 

Защо пък да са й най-силните патрони, на мен например Bloody Mary и Government Hooker не ми харесват. Но пък и You and I не ми харесваше в началото, а сега си я слушам с кеф.

Иначе, за да стане легенда има още доста хляб да изяде. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борисе, какви силни патрони са Bloody Mary или Government Hooker... та тя досега особено голям хит от тоя албум няма. Има няколко много хубави песни в албума (Marry The Night ми е много любима, радвам се, че ще я снима), ама останалите са някакви депресарски безлични песньовки. Гага в момента я държи една единствена инерция от 2009 и 2010. Неслучайно обяви, че вече прави новия си албум, който излиза догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борисе, какви силни патрони са Bloody Mary или Government Hooker... та тя досега особено голям хит от тоя албум няма. Има няколко много хубави песни в албума (Marry The Night ми е много любима, радвам се, че ще я снима), ама останалите са някакви депресарски безлични песньовки. Гага в момента я държи една единствена инерция от 2009 и 2010. Неслучайно обяви, че вече прави новия си албум, който излиза догодина.

Пак ще си говорим :)

 

 

БТВ„ никой не е казвал, че новият албум ще излезе догодина.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да излиза по-скоро нов албум, нямам търпение да чуя нещо хубаво от нея!

 

Е,та чакай...тя само албуми да не прави..До края на годината ще има още един клип и вече догодина очаквай нещо ново. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А,какво стана с GagaVille?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...