Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

А какъв е този Monster pit?

gaga-300x205.png

Мястото с хора пред самата сцена.(предполагам най-скъпите билети, които се водят GA Tickets). От тях избирателно ще бъдат допускани хора зад сцената.

 

EDIT:

"The Monster Pit" is General Admission only, and Little Monsters unlock it when they arrive to the arena or stadium.

"Entry to "The Monster Pit" is relegated to the fans who have arrived first, waited all night, + dressed to "Ball."

Link to comment
Сподели в други сайтове

gaga-300x205.png

Мястото с хора пред самата сцена.(предполагам най-скъпите билети, които се водят GA Tickets). От тях избирателно ще бъдат допускани хора зад сцената.

 

EDIT:

 

Аха.

Защото преди малко се загледах в евента за концерта в София във фейса и там пишеше нещо за тези,които са облечени най-ефектно,чакат от най-дълго и т.н.

Ще го видим и това. А билети май ще се продават само в мрежата на тикетспро и на касите на НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само аз ли пак не съм видял схемата на стадиона, ако я има некаде дайте линк за да погледна какво точно искам.

& ps:

имам и една идея, искате ли да идем дружно на стадиона, все пак тука има неколко много запалени фена, така че би било супер да споделим емоцията заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само аз ли пак не съм видял схемата на стадиона, ако я има некаде дайте линк за да погледна какво точно искам.

 

Още няма схема. Предполагам, че ще я пуснат на 27-ми заедно с билетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още няма схема. Предполагам, че ще я пуснат на 27-ми заедно с билетите.

 

Е много тъпо

Ние първо билети ли да купуваме или да си избираме място къде да сме, не ме кефи тва, но важното е че ше го има концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От седмица и нещо не спирам да слушам Борн дис уей и преоткрих Блъди Мери - много силна :)

Страшна е, голяма грешка е, че ще остави нея и Americano без клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ticketpro при запитване отговориха, че нямат право да публикуват карта на стадиона с билетите преди 27ми. Жалко.

Kadosh, съгласен съм да се съберем повечко хора да отидем :)

Все още не се знае дали ще ходя, но лелее представям си Scheisse как ще я изпълни :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кви са тея глупости са с картата? Длъжни са да обявят всичко!

Почват яко да си играят с нервите ни...

Поне на нас българите трябва да ни пуснат инфо предварително и ние да сме с предимство, защото ако съседите ни изкупят всичко онлайн.... не знам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива ли ТикетПро да са такива прости п***и?!

Какво е това нещо сега? Аман от тъпанари!!! :mf_surrender: :feminist_en: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кви са тея глупости са с картата? Длъжни са да обявят всичко!

Почват яко да си играят с нервите ни...

Поне на нас българите трябва да ни пуснат инфо предварително и ние да сме с предимство, защото ако съседите ни изкупят всичко онлайн.... не знам!

 

именно, и точно това според мен ще се случи, но ще видим в петък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от тук изобщо може ли да си позволи билет за 200 лв? Че аз ако си взимам, ще е от 70 лв ;(

 

Поне може да си вземеш.. Аз със сигурност няма да успея да ида.. :confused:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва 200 лева точно?? Моят билет е за 160 лева и е супер.

 

Кога си го взе и за България ли е, защото аз си взимам билет за пред сцената или за Monster Pit, все ми е тая за цената, за Гага давам и повече :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога си го взе и за България ли е, защото аз си взимам билет за пред сцената или за Monster Pit, все ми е тая за цената, за Гага давам и повече :D

За Париж.

 

За Монстер пита няма билети - те те избират - трябва да си облечен като за шоу, да си отрано пред стадиона и така. Иначе аз съм трева :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според последните изисквания на самата LADY GAGA, терена нама да бъде разделен на зони от различни ценови категории и всички билети ще бъдат на цена 120лв. Промяната е продиктувана от желанието на звездата за по–близък контакт с хората, без бариери и заграждения. Билетите за трибуните остават без промяна от 70лв. до 200лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според последните изисквания на самата LADY GAGA, терена нама да бъде разделен на зони от различни ценови категории и всички билети ще бъдат на цена 120лв. Промяната е продиктувана от желанието на звездата за по–близък контакт с хората, без бариери и заграждения. Билетите за трибуните остават без промяна от 70лв. до 200лв.

 

Браво на Gaga, просто знае как да привлече хората при себе си, и не само да напълни стадиона, а всички да са доволни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според последните изисквания на самата LADY GAGA, терена нама да бъде разделен на зони от различни ценови категории и всички билети ще бъдат на цена 120лв. Промяната е продиктувана от желанието на звездата за по–близък контакт с хората, без бариери и заграждения. Билетите за трибуните остават без промяна от 70лв. до 200лв.

т.е. всички правостоящи на стадиона около сцената са 120 лв? GA ли се водят, че нещо са ми нови тия наименования :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...