Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

iTunes USA

330.Lady Gaga - ARTPOP :surprise:

 

Тъкмо вчера казвах как била паднала между 200-300 място... а то докъде се стигнало...

И какво от това, реално Гага от Коледа не се е показвала на музикална сцена, за да промотира нещо като хората. Няма как да продава албум, който за 6 месеца има един видеоклип, и то още преди излизането на албума. Каквото и да се говори сега, едно е ясно- ДОСЕГА Гага си провали албума, не знам какво ще прави, за да си върне позициите, но просто досега трябваше да е клипирала 2 от най-големите си хита изобщо(за мен)- Gypsy И Sexxx Dreams, а тя още G.U.Y. не е пуснала. Еми sorry, ама няма как да стане. Никой няма да купи албум, който не си ползва Асаците...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Гага- тя трябваше да може да продава албуми дори и без да ги промотира... Гледайте примерно Адел- 21- как още си стои в ТОП 100 на US iTunes и ТОП 20 на WW iTunes- нужно ли е да казвам колко години след излизането и след какви продажби... А Гага не се доближи и на една десета до там- това го подмятам за тези, които сега биха казали, че сравнението с върха на Адел би било неуместно...

Това в момента просто е един титаничен спад на Гага, за който не е виновно само нулевото промо... Просто тази ера не й се получи поради доста обстоятелства, пък кой знае дали няма да си намери начин да я съживи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко над година й беше в устата думата ARTPOP постоянно. Като помня голям кеф беше да го спомене на турнето си през 2012 и тук в бг, много се радвахме.

 

Иначе освен да го зарязва албума друго какво да й кажа. Отдавна е умрял, много много не знам дали ще го съживи с нов сингъл. Аз силно залагам на G.U.Y. и се надявам да се хареса както и на мен, но както ви казах вече, съмнявам се изобщо, че го е снимала. :gun_bandana:

 

Опасявам се, че ще зае*е пак всичко и ще си обърне усилията отново само към турнето. Това значи 2 години пак без нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко над година й беше в устата думата ARTPOP постоянно. Като помня голям кеф беше да го спомене на турнето си през 2012 и тук в бг, много се радвахме.

 

Иначе освен да го зарязва албума друго какво да й кажа. Отдавна е умрял, много много не знам дали ще го съживи с нов сингъл. Аз силно залагам на G.U.Y. и се надявам да се хареса както и на мен, но както ви казах вече, съмнявам се изобщо, че го е снимала. :gun_bandana:

 

Опасявам се, че ще зае*е пак всичко и ще си обърне усилията отново само към турнето. Това значи 2 години пак без нова песен.

Гага билетите за турнето ще си продаде и без изобщо да издава албум. И вече никой да не говори за слабите продажби на Бритни, видяхме тези на Гага как вървят без реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага билетите за турнето ще си продаде и без изобщо да издава албум. И вече никой да не говори за слабите продажби на Бритни, видяхме тези на Гага как вървят без реклама.

 

И не само за Бритни. Монстърчетата винаги са поставяли в низините силни изпълнители като Кейти и Риана (най-голямата конкуренция + Адел, за която обаче нямат какво да кажат :1000 (29): ), а накрая получиха брутален шут в лицето, когато тъй дългоочакваната ARTPOP ера беше тотално смазана именно от една от въпросните дами + новата надежда Майли. :roll1:

Кармата понякога може да е гадна. :D

 

Хубаво е обаче да се разграничават изпълнителя и една определена част от феновете му. Смея да твърдя за себе си, че съм нещо такова- често се дразня на монстърчета, но междувременно харесвам Гага от доста страни... Макар че напоследък определено взех да охладнявам и към нея като й гледам моткането във флоп ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Адел скоро ще се завръща с нов сингъл. Гага трябваше да се възползва и вече да е обявила трети сингъл + клип. Сега, колкото и горчиво да ми е да го кажа, няма шанс срещу нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

409. Lady Gaga - ARTPOP :o

Е не...

 

По темата за Адел- нейното мачкане няма да е изненада за абсолютно никого. Гага и силна ера да имаше, пак щеше да е отдолу... Но друго щеше да си е да пускаше редовно сингли и клипове (и албуми) като за ТОП 3... Пък междувременно нека Rolling In The Deep 2 и 25 да са номер 1 за година-две. :1000 (29):

 

И тук отново въпроса ми е- какво става с Гага!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

409. Lady Gaga - ARTPOP :o

Е не...

 

По темата за Адел- нейното мачкане няма да е изненада за абсолютно никого. Гага и силна ера да имаше, пак щеше да е отдолу... Но друго щеше да си е да пускаше редовно сингли и клипове (и албуми) като за ТОП 3... Пък междувременно нека Rolling In The Deep 2 и 25 да са номер 1 за година-две. :1000 (29):

 

И тук отново въпроса ми е- какво става с Гага!?

Утре е на един фестивал, ако не се лъжа, може утре да пусне клипа, ама не таете надежда, при Гага нещата вече ще се случват по специален за нея начин, тя явно няма да се съобразява с никого :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, на някои хора наистина им е трудно да се примирят с поражението. :roll1:

 

Това от снощното представяне ли е? Доста крейзи, какво е пяла?

Все хубави неща е пяла...А за никакво поражение не може да се говори. Качеството на музиката, а какво остава за изпълненията на Гага са толкова на светлинни години от тези на някои други, че чак е страшно.

 

Само за сведение...цялата тази мръсотия по нея и другото момиче е всъщност повръщано... Въпросното момиче е артист, който прави картини повръщайки боя върху бели платна. И предвид, че песента Swine е написана във връзка, че Гага е била изнасилена, то изпълнението беше наистина брутално, показвайки колко гнусно и отвратително нещо е изнасилването.. И понеже това е Гага, а не някоя bubble gym, всичко има смисъл и е помислено дори за най-малкия детайл, като например цветът на повръщаното - отначало онази повръщаше в неоново зелен цвят, което е цветът на срама, а после повръщаше черно, което е цветът на омразата...

 

Да, много гнусно изпълнение, но същевременно уникално!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не излиза, че отричам уникалния начин, по който Гага представя себе си в творчеството си. Не съм този, който отрича неопровержимото у другата.

Но не мисля да споря. Въпреки своята уникална същност, Гага вече няма кариерата, която имаше до преди 2-3 години. Докато някои други още я имат и постоянно стигат до нов и нов разцвет. И не е само заради бонбоненост. Но това трябва ли да го говоря на хора, които виждат уникалното у Гага и я изтъкват като 'неразбрана', а междувременно сами не разбират проекти като Unconditionally?

Вместо някои тук постоянно да злобеете срещу очевидно възтържествуващата конкуренция, по-добре стискайте палци нещата в бъдеще да се оправят за Гага. Много големи изпълнители във времето са преминавали през неочакван крах, но после са се надигали с нови сили и са грабвали пак хората.

 

Swine значи? Хм, не съм мислил много върху идеята тази песен да е следващ сингъл... но дали няма да е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че видеото щяло да е смесица от различни песни- както се предполагаше и преди. Не знам доколко това би било по-добра стратегия от налагането на самостоятелен сингъл с жесток клип, но... ще видим. Поне навярно би помогнало на албума да стигне до 2 милиона. Дали?

 

Иначе при самия албум има 'понадигане' в iTunes. :1000 (29):

278. Lady Gaga - ARTPOP

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че видеото щяло да е смесица от различни песни- както се предполагаше и преди. Не знам доколко това би било по-добра стратегия от налагането на самостоятелен сингъл с жесток клип, но... ще видим. Поне навярно би помогнало на албума да стигне до 2 милиона. Дали?

 

Иначе при самия албум има 'понадигане' в iTunes. :1000 (29):

278. Lady Gaga - ARTPOP

Не мисля че това е добра стратегия..

Надявам се да видеото на ''G.U.Y.'' или ''MANiCURED'', нищо че не ми се връзва много последната песен с кадъра, но в нея има ужасно много потенциал и задължително трябва да е сингъл.

 

 

 

пс Поне знаем че следващия клип ще е на ''GYPSY'', ако не си смени мнението. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The 27-year-old singer briefly discussed her 2013 tour-canceling hip surgery — she was in a wheelchair for four months and has three screws in her hip — and her messages to fans regarding difficulties she’s had with the release of “ARTPOP,” which has only sold 673,773 units since its November release, according to Nielsen SoundScan. (In 2011, Gaga’s “Born This Way” sold 1.1 million copies in its first week; 660,000 copies were sold regularly, and the rest through a 99 cents deal with Amazon).

 

She reached a low point, she said, when those around her began to encourage her to abandon her instincts and go for a less polarizing image.

 

“That’s the thing that poisoned me ... (people saying) ‘We want you to be beautiful’ over and over and over in my head until I just wanted to look ugly all the time because I’m rebellious,” Lady Gaga said. “Don’t tell me not to do anything because it’s going to happen. That really crushed me. I’ve won Grammys now. I’ve written albums. I’ve toured the world four times. You’re telling me to be beautiful? That’s what this is all about? Is it all about tits and a--? That’s so sad.”

 

Да видите как говори една истинска звезда!!!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас.

Да, уникално е! :notworthy:

 

 

Един час е, ама предлагам всички критици да го чуят...много неща ще им станат ясни, основно защо Гага прави разни неща, какво мисли и т.н. Безспороно най-доброто й интервю!

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, уникално е! :notworthy:

Един час е, ама предлагам всички критици да го чуят...много неща ще им станат ясни, основно защо Гага прави разни неща, какво мисли и т.н. Безспороно най-доброто й интервю!

 

 

Напълно съм съгласен с това. Това интервю е много показателно за нея и за шоубизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...