Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Официално е...Do what you want е втори сингъл от албума. Venus все пак ще бъде пуснат, но като промо сингъл..също така и вече сниманото видео ще бъде показано, макар че не е ясно кога....

 

Не знам какво да мисля... :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка Do What U Want, по успеха се видя, че хората си искат звученето от The Fame Monster - тази песен е точно такава, даже ми напомня отчасти на So Happy I Could Die... И бийтът в стил 80-те е много як. Дано в албума има повече такива песни, а не експериментите й без никаква мелодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка Do What U Want, по успеха се видя, че хората си искат звученето от The Fame Monster - тази песен е точно такава, даже ми напомня отчасти на So Happy I Could Die... И бийтът в стил 80-те е много як. Дано в албума има повече такива песни, а не експериментите й без никаква мелодия.

 

Именно, миенно, и аз за това говоря от доста време.. А тук се опитват да ме убедят, че това било изкуство...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, миенно, и аз за това говоря от доста време.. А тук се опитват да ме убедят, че това било изкуство...

Не беше ли казала, че в албума ще има експериментална музика и типичен поп?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, миенно, и аз за това говоря от доста време.. А тук се опитват да ме убедят, че това било изкуство...

Вие май имате нужда от опресняване на знанията си по български относно това, какво е МЕЛОДИЯ! Да се твърди, че песните на Гага нямат мелодия е просто смешно! :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие май имате нужда от опресняване на знанията си по български относно това, какво е МЕЛОДИЯ! Да се твърди, че песните на Гага нямат мелодия е просто смешно! :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Много добре знаеш какво имаме предвид, няма нужда от такива квалификации. :) Говорим за МЕЛОДИЧНОСТ на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш какво имаме предвид, няма нужда от такива квалификации. :) Говорим за МЕЛОДИЧНОСТ на песните.

Не не знам какво имаш предвид, защото Applause e една от най-мелодичните песни на Гага, която на втория куплет вече можеш да запееш..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

DWYW е много яка... Но трябва да започнат да я промотират, тъй като за момента се развива като един стандартен промо сингъл (какъвто първоначално беше)- добро начало, бърз номер 1 в много страни, ала-бала... но след 2-3 дена- свободно падане... Щом в САЩ Royals и Roar я изместиха, дето са праисторически вече...

Обложката обаче е къртач... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-слаба от ''DWUW''...

 

И все пак ми харесва, но не заслужава да е сингъл...

 

 

 

пс Това най-вероятно е ремикс, защото версията в албума ще е 4:28.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме разсмивай просто. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :lol: :D

 

...О, цирка пак ли е в тази тема...Моля някой да пусне тигрите...

 

ПС: Права е жената... моя грешка- ВЪВ ВСЕЛЕНАТА :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

...О, цирка пак ли е в тази тема...Моля някой да пусне тигрите...

 

ПС: Права е жената... моя грешка- ВЪВ ВСЕЛЕНАТА :cheers:

 

Просто не преувеличавай толкова един прехвален медиен продукт и нищо повече. Бъди реалист!

 

Да ви имам идолите тука-Кейти Перита, Майлита, Гаги. Просто сте изпаткали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме разсмивай просто. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :lol: :D

Прави денс - не ти харесва , прави джаз - не ти харесва, прави R&B - не ти харесва, пее акапелно - не ти харесва, пее бърза песен - не ти харесва, пее балада - не ти харесва.. Знаеш ли какво си ти - досаден хейтър. Не за друго, а защото никой не те кара да харесваш Гага, но нямаш право да отричаш талантът й, който не е въпрос на лично усещане, а на реални качества, които са доказани. Интелигентните хора знаят кога да кажат браво, дори когато не харесват човека, на когото го казват.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави денс - не ти харесва , прави джаз - не ти харесва, прави R&B - не ти харесва, пее акапелно - не ти харесва, пее бърза песен - не ти харесва, пее балада - не ти харесва.. Знаеш ли какво си ти - досаден хейтър. Не за друго, а защото никой не те кара да харесваш Гага, но нямаш право да отричаш талантът й, който не е въпрос на лично усещане, а на реални качества, които са доказани. Интелигентните хора знаят кога да кажат браво, дори когато не харесват човека, на когото го казват.

 

Точно затова въпреки, че съм фен на Гага съм се прекланял на още дузина изпълнители, чиито песни и гласови качества заслужават всеки Applause на планетата, но дори и това не спира хейтърите да си hate-ват, така че няма какво да говорим, Гага си има уникален нов албум, който ще се побъркаме да слушаме, а "някой" хора да си дрънкат каквото искат. Както винаги, кучетата лаят, керванът си върви... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо изобщо се занимавате с тази, тя е неспасяем случай, просто й ограничете достъпа до тази тема и готово.

+1

Относно новия сингъл - чак на 7-8 е паднал, а Roar се е качила на второ... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...