Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

От една испанска фен-страница прочетох, че Гага ще представя нов сингъл Venusna идната неделя, 27. 10. във великобританския X factor. Да видим дали не се бъзикат нещо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От една испанска фен-страница прочетох, че Гага ще представя нов сингъл Venusna идната неделя, 27. 10. във великобританския X factor. Да видим дали не се бъзикат нещо :D

 

Гага ще пее Venus в Х Фактор другата седмица, да.

 

А ето и дуета!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е нищо особено, но пък за разлика от "Applause" дебютира на пазара с огромна преднина. Изпълнението обаче е много добро :1000 (19): С нетърпение очаквам "Venus" :1000 (33):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

She's a floop!

 

Аура (като ''бурка'')-Най-търсената песен на 2013

Applause-Най-добрият радио хит в САЩ

Do what u want- Най-бързо продаваният сингъл за 2013

ARTPOP- Най-много предварителни поръчки в историята на Itunes

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък от трите песни, които сме чули в краен вариант Applause си ми харесва най-много :1000 (29):

И на мен, супер близка ми е тая песен, даже вече мога да я наредя след любимите си "Judas", "Alejandro", "Bad Romance" и "You & I".

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А ето и дуета!

 

Ей тва вече е песен, а не кейген генератор :1000 (33): Много ми харесва

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 1 в 57 държави....Чак ми е странно, че първата песен след 2 години и кусур пауза не успя да направи това, което прави един промо сингъл.

 

В момента са 64 държави :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 1 в 57 държави....Чак ми е странно, че първата песен след 2 години и кусур пауза не успя да направи това, което прави един промо сингъл.

 

И мен ме изненадва това, но е нормално, защото тази е доооста по-комерс от Аплауз :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

#1 в 66 държави, бързо се скриха тези, който казваха, че с Гага е свършено ;) Просто показа коя е КРАЛИЦАТА!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 1 в 57 държави....Чак ми е странно, че първата песен след 2 години и кусур пауза не успя да направи това, което прави един промо сингъл.

 

Няма защо да ти е странно, това е истинската Гага, която толкова хора обикнаха преди годиин... Мелодична песен с препратка към 80-те, супер як саунд, перфектни вокали... Песен, която не е необходимо да гърми отвсякъде, за да започне да се харесва... просто защото си е яка по default. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

#1 в 66 държави, бързо се скриха тези, който казваха, че с Гага е свършено ;) Просто показа коя е КРАЛИЦАТА!

 

...67 NOW...

Link to comment
Сподели в други сайтове

...67 NOW...

 

72 са вече :1000 (29):

Направиха клипа с възрастово ограничение :1000 (27):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изведнъж се появи слух, че заради успеха от Интерскоп са решили Do what you want да е втория сингъл, вместо Venus..

Еее, всички чакаха ''Venus'' и сега изведнъж да променят сингъла е много тъпо... А Гага сигурно е снимала и клипа вече..

 

 

пс Мислите ли че има вероятност ''MANiCURED'' да е сингъл ??

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...