Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Кога пък съм казвал нещо за музикалния бизнес? :mf_surrender: :mf_surrender: Или просто го казваш, за да се изтъкнеш. Факт е, че Бионсе и Гага пеят на живо, но само на куплетите. И предпочитам да наричат Бритни плейбек певачка, защото и тя може да пее само куплетите, а на припева да дава на публиката, но не е в това въпроса...

Какъв по-голям кеф от това певицата да спре да пее и ти да се разцепиш от пеене с пълно гърло?Какъв по-голям кеф от това да подадеш микрофона на публиката и да чуеш как пее с пълно гърло?Харесвам и уважавам Бритни като изпълнител,но твърдението ти е нелепо.Повярвай ми,че ако можеше да си изпее песните на живо щеше да го направи.Танците отдавна не могат да се считат за оправдания.Особено,когато имаме за пример изпълнителки като Бионсе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Applause

Week 01: #3 Applause 218.000

Week 02: #5 Applause 163.000

Week 03: #4 Applause 213.000

Week 04: #6 Applause 160.000

Week 05: #5 Applause 184.000

Total: 938.000

 

Hold It Against Me

Week 01: #1 HIAM 411.000

Week 02: #3 HIAM 183.000

Week 03: #10 HIAM 113.000

Week 04: #19 HIAM 81.000

Week 05: #23 HIAM 77.000

Total: 865.000

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От известно време се говори, че Рияна ще бъде в албума ARTPOP. Тази вечер Рияна туитна @rihanna Lastnight.... YOU were in my sex dreams!!, което е част от текста на песента Sex Dreams„ след което Гага отговори @ladygaga @rihanna doing really NASTY THINGS *dancing gaga*

 

Разбира се това нищо не значи, но според мнозина това е потвърждение, че тя ще участва в песен в албума.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Applause

Week 01: #3 Applause 218.000

Week 02: #5 Applause 163.000

Week 03: #4 Applause 213.000

Week 04: #6 Applause 160.000

Week 05: #5 Applause 184.000

Total: 938.000

 

Hold It Against Me

Week 01: #1 HIAM 411.000

Week 02: #3 HIAM 183.000

Week 03: #10 HIAM 113.000

Week 04: #19 HIAM 81.000

Week 05: #23 HIAM 77.000

Total: 865.000

 

После на мен ще ми говорят, че съм бил злобен и само за Гага съм говорел. Не се спря да я сравняваш с Бритни, толкова ли навътре ви е бръкнала, че непрестанно правите сравнения. И факта, че Гага с пилотния си сингъл от третия си албум, чийто клип излезе на втората седмица след премиерата на песента, продава едва 60 000 хиляди копия повече от пилотния сингъл от седмия албум на Бритни, чийто клип излиза на шестата седмица от пускането на сингъла говори много лошо за Стефка. You tried.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После на мен ще ми говорят, че съм бил злобен и само за Гага съм говорел. Не се спря да я сравняваш с Бритни, толкова ли навътре ви е бръкнала, че непрестанно правите сравнения. И факта, че Гага с пилотния си сингъл от третия си албум, чийто клип излезе на втората седмица след премиерата на песента, продава едва 60 000 хиляди копия повече от пилотния сингъл от седмия албум на Бритни, чийто клип излиза на шестата седмица от пускането на сингъла говори много лошо за Стефка. You tried.

Дребен, аз на тебе нали съм ти казал с мен на тема музика да не се занимаваш :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дребен, аз на тебе нали съм ти казал с мен на тема музика да не се занимаваш :)

Аз лично мнение не съм изказвал, само факти. Изглежда годините ти нещо ти замъгляват преценката. Аз нали съм "дребен", виждам нещата, както са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

43 дни след излизането си, Applause отново е в топ 5 на iTunes, а прогхресът й по радиата е внушителен, особено предвид трудните първи седмици. В поп радио вече е 8-ма, а въобще за всички радиа е 11, като утре ще бъде 10-та, с общо 95 млн. публика и 15197 завъртания на песента.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента просто не е лесно смилаема, требе си малко време да зацепиш колко е яка всъщност, еле па умопомрачените американци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я видях тази снимка единствената ми мисъл беше WTF?!?

А Applause явно изгуби доста позиции, нещо не съм я чувал последните седмици по радиото. Да излиза албумът по-скоро, че да чуем нещо ново. Явно ще се залага повече на втория сингъл. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1234527_543769022361349_2008024535_n.jpg

Обложката на ARTPOP

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност ми харесва повече от тази на BTW обаче не ми харесва, че пак е гола.

Иначе трейлърът с Aura е мега як, точно в целта. Ако го изгледам още няколко пъти ще взема да ида на кино да го видя филма :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега се говори, че ще е "GYPSY", но не се знае, поне на официалната си страница във Facebook е качила тази песен като част от албума, което е странно, ако няма да е следващия сингъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...