Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Много съм впечатлен от откриването на наградите. Невероятно изпипано шоу, направо спектакъл! Какво ли не показа за тези 4-5 минути - глас, изчанчени визии, които сменяше с лекота, предишни нейни превъплъщения, танци, ефекти.. браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Това звучи УНИКАЛНО!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 от 3 до този момент. Този албум почти сигурно ще ми стане любимия гагин албум. Swine звучи невероятно. Представям си оригинала с бас и EDM аранжимент. Почти съм сигурен, че това е Zedd.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Репетицията на MANiCure

 

 

 

 

 

 

Най-доброто нещо, което можеше да се случи на Гага беше да стане по-рок :) :) И въпреки, че студио версиите няма да имат нищо общо, идеята да имаме рок версии бе изпълва отвсякъде! :1000 (6):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях разбрал че ''Swine'' е вторият сингъл от албума и ще си пусне версията от албума на 1-ви.

Пс Иначе за 10 дни 36.000.000 :) Не е зле.

Няма определен втори сингъл. Няма смисъл и да има, защото Applause се справя отлично :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То аз, дето не я долюбвам много, съм развълнуван, пък какво остава за феновете й. :D Надявам се да има нещо поне наполовина яко като Alejandro - тая песен не може да се опише с думи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен щеше да е по-добре да представи 2-3 песни максимум, но щом така е решила...

 

Е, то така или иначе са със различни аранжименти от оригиналните, даже смятам, че е по-умно. Така феновете няма да имат търпение (особено ако песните са добри) да чуят оригиналните версии и още повече ще се засили интереса към албума. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли линк? Само тя ли ще пее или ще е headliner?

Only 24 hours until Lady Gaga opens the 2013 iTunes Festival live from the Roundhouse in London! Watch the live stream of her hour-long set of ALL NEW MUSIC from ARTPOP on Sunday, September 1 at 9pm GMT / 4pm EST / 1pm PST at http://facebook.itunes.com/X99!

 

След 3 часа започва. Днес май е само тя.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както бях предрекъл бързо отшумяват подобни скучни банални изпълнители, последният и албум изкара само един хит (и той нищо общо с тези от предния и), а последното и парче е пълен упадък. То по принцип такава глупава песен на Запад от популярно име не е излизала от години, дори Кеша няма подобна простотия! Не очаквам, че ще има добри парчета и от останалите... Бързо замря тази, а някои ми тръгнаха да я пишат за новата Мадона - смях в залата! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият й албум ще бъде нещо невероятно, обожавам всичките й нови песни, нов ритъм, нищо общо със старите й продукти и е една крачка напред- Sex dreams и Swine ще са нещо уникално, а Aura отдавна ми е любимата песен, излизала тази година, а дори не сме чули оригинала :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успях да хвана част от представянето й на iTunes фестивала... Голяма емоция показа тази жена... По едно време даже свали перуката и си показа истинската коса, което бе съпроводено и от думи, които като че извираха директно от душата й- даже май щеше да се разплаче... Голям артист е и мисля, че тепърва ще виждаме много от нея и APTPOP, макар и началото на ерата да не започна чак толкова титанично, както доста хора очакваха.

Няколкото нови песни, които чух, ми харесаха- комбинация между електронно звучене и добро пеене... Накрая завърши с Applause, но преди това представи и една страхотна балада на пиано...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само едно не можах да разбера- тези песни, които чухме, в този вариант ли ще са или ще звучат по коренно различен начин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не успях да го гледам, защото ми искаха някакво apple ID и ми даде, че в момента е невъзможно да ми се направи. :dontgetit:

Ще чакам да дадете линкове, когато качат песните някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишеш Lady Gaga в тубата и от опциите ги нареждаш по дата. Вече май всички песни ги има.

 

Artpop много ми хареса. Текстовете са всички са супер малоумни, естествено, но тази звучи яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух ги по няколко пъти.. не ми харесват въобще.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свинята ме кефи уникално много. ARTPOP е интересна! Маникюр и Sex dreams са страхотни. За останлите имам нужда от още време, че стийма ми насичаше и едвам чувах.

 

В Албума песните няма да звучат така.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свинята ме кефи уникално много. ARTPOP е интересна! Маникюр и Sex dreams са страхотни. За останлите имам нужда от още време, че стийма ми насичаше и едвам чувах.

 

В Албума песните няма да звучат така.

 

Знаех си, че в някакво интервю беше споменала, че няма да са студио версии на песните, което означава, че може и да звучат по коренно различен начин, сега само ритъма им хванахме :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...