Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Sex Dreams също е супер яка. Има нещо в нея, което ми напомня за качесвената поп музика, преди да почнат тия електро/дъбстер/техно изгъзици последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога просто...нечовешка е тая песен..особено накрая!

 

 

Tва наистина е супер изтрещяло и яко! Целият пърформънс ме накефи тотално. Но много се съмнявам албумната да звучи така,сигурно ще я препудри и ще убие цялата сила.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въйй Jewels & Drugs звучи ненормално яко от лайфа :yahoo1: Дано и студио версията да е нещо такова, та даже и по-добро! Като цяло много добър лайф! Евала!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, няма друга такаава! Сега гледам представянето ѝ, само забележето колко естествено стои на сцената, това е нейното място!

Много ме изкефи откриването, а Аура я чувам за първи път и доста ми харесва. Останалите песни също ми допадат, определено ще се слуша дълго, но нека първо излезе де :)))))))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sex Dreams, Swine, Aura и ManIcure са определено доста добри. Ще ми е интересно да чуя целият албум, но от това което чувам за сега ми харесва. Парчето с T.I. нещо не ме нарадва като чели очаквах повече от неква такава колаборация, но ще видим как ще е оригиналното звучене. Доволен съм иначе за момента от чутото, сега вече наистина търпението трябва да е повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

MrDoughnuts2 преди 4 минути

It's funny that this Billboard chart is the only thing you can brag about. Katy has more #1 songs, that's nice, meanwhile Gaga sells more albums, has 2 of the highest grossing tour in HISTORY, has Grammys, can sing live, dance and play 4 different instruments and is a fahion icon. I like Katy and I hate to say this, but she's not even close to what Gaga is as a musican or artist. Now fuck off and go enjoy the music you like without being such an asshole, will you? :)

 

:Vishenka_05: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ме интересува на кое място е Гага. Важното е да прави музика и да се развива и тя точно това прави. Няма как да я сравняваме с изпълнители като Кейти, Тейлър Суифт или Джъстин Бийбър, чиито песни са като по калъп за radio friendliness...
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ме интересува на кое място е Гага. Важното е да прави музика и да се развива и тя точно това прави. Няма как да я сравняваме с изпълнители като Кейти, Тейлър Суифт или Джъстин Бийбър, чиито песни са като по калъп за radio friendliness...

 

Ами така е, Борисе, ама напоследък Гага прави песни, които изобщо не стават за слушане, немелодични са, слабо казано странни... То и това не е голяма гордост. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така е, Борисе, ама напоследък Гага прави песни, които изобщо не стават за слушане, немелодични са, слабо казано странни... То и това не е голяма гордост. :)

Там е работата, че BTW и всичко ново, което чувам ми харесва много повече от TF и TFM. Нещото, което най-много уважавам в един артист е когато прави собствената си музика, а не такава, за да се хареса. Първите 2 албума, особено първия бяха музика, за да се хареса. В момента прави това, което й идва от душата и ме кефи на макс. А да кажеш, че Applause, Sex Dreams или Manicure са немелодични е странно твърдение.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е работата, че BTW и всичко ново, което чувам ми харесва много повече от TF и TFM. Нещото, което най-много уважавам в един артист е когато прави собствената си музика, а не такава, за да се хареса. Първите 2 албума, особено първия бяха музика, за да се хареса. В момента прави това, което й идва от душата и ме кефи на макс. А да кажеш, че Applause, Sex Dreams или Manicure са немелодични е странно твърдение.

 

Ами не знам какво идва от душата й, но на моменти чак е плашещо... Не мисля и че е нормално да се пее по прашки и сутиен на сцената, и това да минава за "арт".

От предния албум съм признал Hair и The edge of glory, например... супер яки песни, много истински, изпяти с чувство. Тези новите са ми едни такива приспивни, без запомнящи се припеви.

 

Иначе една от любимите ми песни на Гага е ето тази долу и бих искал да чувам повече такива песни, макар може би много малко хора да я харесват. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ме интересува на кое място е Гага. Важното е да прави музика и да се развива и тя точно това прави. Няма как да я сравняваме с изпълнители като Кейти, Тейлър Суифт или Джъстин Бийбър, чиито песни са като по калъп за radio friendliness...

Не те интересува, но когато беше 6 седмици номер 1 с btw беше много доволен.

Иначе след изпълнението на vma много хареавам applause, макар преди това да не можех да я възприема. След btw ерата, по която се вманиачих 6 месеца след като излезе няма да казвам нищо за Гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не ги интересува - нали като Applause underperformва като луда, най-важното е труда на Гага и това, че пее от душата. Ама ако беше №1, щяха да се тупат по гърдите и да я изкарват не знам каква. Уникален случай са просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво идва от душата й, но на моменти чак е плашещо... Не мисля и че е нормално да се пее по прашки и сутиен на сцената, и това да минава за "арт".

От предния албум съм признал Hair и The edge of glory, например... супер яки песни, много истински, изпяти с чувство. Тези новите са ми едни такива приспивни, без запомнящи се припеви.

 

Иначе една от любимите ми песни на Гага е ето тази долу и бих искал да чувам повече такива песни, макар може би много малко хора да я харесват. :)

 

Нямам нищо против да ми пее по прашки с такова невероятно и секси тяло! :1000 (33): Иначе по прашки пееше и по времето на TF и TFM :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те интересува, но когато беше 6 седмици номер 1 с btw беше много доволен.

Иначе след изпълнението на vma много хареавам applause, макар преди това да не можех да я възприема. След btw ерата, по която се вманиачих 6 месеца след като излезе няма да казвам нищо за Гага.

 

 

Естествено, че не ги интересува - нали като Applause underperformва като луда, най-важното е труда на Гага и това, че пее от душата. Ама ако беше №1, щяха да се тупат по гърдите и да я изкарват не знам каква. Уникален случай са просто!

 

Разбира се, че съм доволен да е първа, но и да не е това не ми създава драма, както при някои други. Любимата ми нейна песен You and I стана само 6-та в Billboard, но това не ми пречи да смятам, че това й е най-добрата песен. Точно както факта, че Applause не е номер 1, не ме спира да твърдя, че песента е най-доброто в момента в чартовете, а клипът е на светлинни години от пускането последните години.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да си хабим приказките, то и преди 4 години "Bad Romance" не беше на 1-во място в класацията на елементарните американци, ама днес къде е тази песен и къде са тези, които бяха номер 1 по 2-3 месеца?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да си хабим приказките, то и преди 4 години "Bad Romance" не беше на 1-во място в класацията на елементарните американци, ама днес къде е тази песен и къде са тези, които бяха номер 1 по 2-3 месеца?

Ами тогава мисля, че BR беше cockblockната от Tik Tok, която и до ден днешен е по-известната и хитова песен.

 

п.п.: Също и от Empire State Of Mind, която слага и двете в малкия си джоб. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези песни само ти ги помниш...

Стига злоба, ще се пръснеш.

 

Ти освен "злоба", друга дума знаеш ли? Ако Гага вадеше само песни като Alejandro и Telephone, лоша дума за нея нямаше да чуеш. Но като вади като сегашните - ще си заслужава критиката (не злобата) ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, тази песен на Гага за радиото не я бях чувал. Включена ли е в някой албум?

ПП: Някой би ли изброил песните на Гага, които не са включени в албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...