Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

OMG, след седмица, посветена на Мира, сега си организираха Sofka Night. Има една мафия в този форум, кликата около Ваня Великова. От ГДБОП отдавна ги разследват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

OMG, след седмица, посветена на Мира, сега си организираха Sofka Night. Има една мафия в този форум, кликата около Ваня Великова. От ГДБОП отдавна ги разследват.

😛

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum Това, че пред мен ще се отвори нов свят го приемам като пожелание за светло бъдеще - "месри", както казваше една съученичка с говорен дефект! :D

Ето нещо по-модЬерно, което ме кефеше:

 Не забравяйте да поставяте до 2 клипа в пост, че ще ни изтрият цялата дискусия където сте изброявали и ще излезе все едно верно Софка хитове няма. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

@asylum Това, че пред мен ще се отвори нов свят го приемам като пожелание за светло бъдеще - "месри", както казваше една съученичка с говорен дефект! :D

Ето нещо по-модЬерно, което ме кефеше:

 Не забравяйте да поставяте до 2 клипа в пост, че ще ни изтрият цялата дискусия където сте изброявали и ще излезе все едно верно Софка хитове няма. :D

u3npeBapuxme Me u c gBeme necHu 🤣

Ha mBa MH ce uGpae Ha y4acmuq Ha Cofka

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

OMG, след седмица, посветена на Мира, сега си организираха Sofka Night. Има една мафия в този форум, кликата около Ваня Великова. От ГДБОП отдавна ги разследват.

хита на коледното парти в ГДБОБ (с чушки)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

@asylum Това, че пред мен ще се отвори нов свят го приемам като пожелание за светло бъдеще - "месри", както казваше една съученичка с говорен дефект! :D

Ето нещо по-модЬерно, което ме кефеше:

 Не забравяйте да поставяте до 2 клипа в пост, че ще ни изтрият цялата дискусия където сте изброявали и ще излезе все едно верно Софка хитове няма. :D

Предрекла е КОВИД още 2010-2009. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като не можеш да победиш врага, присъедини се към него"

Ето още нещо от моята младост:

 

Ремиксът също ме кефеше доста:

Егати Пандората отворих - сам си го зачуках. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

"Като не можеш да победиш врага, присъедини се към него"

Ето още нещо от моята младост:

 

Ремиксът също ме кефеше доста:

Егати Пандората отворих - сам си го зачуках. :(

3Haex, 4e 6me q cnoge/\u6!

omBopu

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Клетата Василка,пак нахлузи роклите,а така като гледам никой не го отрази. Сигурно е очаквал това да е провокацията на вечерта.

Напротив, @Danger. го отрази и даже е на сторито на Азия

Някой знае ли от кой е купена AI песента от тикток с Галена? Някъде пишеше Джулия

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, fengergana каза:

Някой знае ли от кой е купена AI песента от тикток с Галена? Някъде пишеше Джулия

Аз разбрах че я била купила някаква безизвестна певица с цел да стане популярна.
И вероятно тренда ще си остане при AI Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

442399632_122157947870060792_8765222135980948146_n.jpg.de9a27013b9438f7d4795ebedbb5c58a.jpg

Деса е искала да барне Галош за путака ама нещо не е успяла :D А Галош май пак е вкарала кубиците, нали ги беше махнала?

Всичките тук изглежда кошмарно! Само Бонка мяза на човек, макар и австралопитек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всичките тук изглежда кошмарно! Само Бонка мяза на човек, макар и австралопитек.

Ако Бонка е 2рата отляво надясно, аз я помислих за Счети :D

А тази до Галош, Есил Дюран ли е?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FolkEmpire каза:

442399632_122157947870060792_8765222135980948146_n.jpg.de9a27013b9438f7d4795ebedbb5c58a.jpg

Деса е искала да барне Галош за путака ама нещо не е успяла :D А Галош май пак е вкарала кубиците, нали ги беше махнала?

Кошмар… едва ги разпознаваш коя коя е.. Бони я помислих за Таня Боева…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FolkEmpire каза:

442399632_122157947870060792_8765222135980948146_n.jpg.de9a27013b9438f7d4795ebedbb5c58a.jpg

Деса е искала да барне Галош за путака ама нещо не е успяла :D А Галош май пак е вкарала кубиците, нали ги беше махнала?

Фатме с тая пижама ли е излязла на сцената???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Фатме с тая пижама ли е излязла на сцената???

Стружката си е отърквал резаната буба между бузите й докато са позирали за снимката, за по-лесно да вдига пижамката.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...