Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey най голям ли си по суми и сантиметри?

 

Легендарна референция към платинения източно хуманитарен хит на Гергана! Queens supporting queens.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Беше голяма тръпка и емоция! 15 000 човека - препълнена зала Арена София! Над 4 часа концерт! От месеци се вълнувам с Тони, вълнувах се и снощи, че бях част от това...

pr на стораро. 15к зрите.и 4ч лайв. Публика има, но спи. Поне от клипа.

 

Не спи. Това е балада и не е от най-известните, а хората движат ръцете си. Прекаляваш с критиката.

Браво на Стораро за дългия концерт, дано се е получил радващ за хората, които са отишли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Азис - “Бог ли ме наказа” | 25 години Тони Стораро

изглежда на Азис се кефят... 

 

Присаждащият си косми по гърдите, за да е по-мъжествен, излиза с пола на сцената. Тотално ненормален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Като ви чета, изглежда Стораро си е наел най-голямата зала, но го е обърнал на освободено чалга участие. Необмислен репертоар, импровизирани дуети - някой друг се присъединява дори на соловите му песни, Лили Иванова, народно... Да наемеш Арена и да я превърнеш в кръчма.

Непопулярно мнение: за мен Софка не е особена класа. Лепнат й е етикет, че е най-големият глас, а и хората обичат да се смеят на простодушието й, това е. Аз не бих я слушал с часове. Трудно би ми било да изброя 10 нейни вечни хита, камо ли самостоятелни. Някой помни ли изобщо какво съдържа последният й албум, ароматизираният като на Мира? За мен тя е малко като чалга варианта на "известна с това, че е известна".

Бе не е баш така, има вечни хитове - "Плачещо сърце", "Стари рани", "Без теб" и други разни. Прави и актуални хитове с по 5-10 млн. гледания, а дуетът й с Преслава ще направи 30 млн. Чак десет нейни вечни хита, то за кой изпълнител може всеки от воле да изброи чак 10 вечни хита!? Софи я издигат в култ в ромското общество и са главен генератор за хитовете й, но това общество сигурно има към 700 000 човека в България така, че са сила. Иначе и на мен ми е неприятна. Сред българите я титулуват като "ромския славей", че има голям глас и т.н. традиционни суперлативи, но това по-скоро е някакво старо битуващо уважение, развило се в годините. Българите не я обичат кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fengergana каза:

Можеше на концерта да зазвучи и този мегахит , но Мими е заета, защото другата седмица тя ще напълни Арената

Нов бардак озаглавен "Арена" ли са отворили? Да не я шият после пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела, съжалявам, моето момиче, но това ще е поредната ви невпечатляваща песен тип "флоп". Много ги нароихте такива в последните години. Без аналог, мрън-мрън, до 3 млн. гледания за година-две ви отпускаме и аре, бегай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Гертуд за компилацията "Iconic Sexy Chalga Hits"! Текстът, изказващ несъгласие, че героят е "с най-голям", вокалите възпяващи танкове, чекненето на Гера, "Господари на ефира" - всичко в този проект крещи ICONIC!:notworthy: Неслучайно я триха, но хората я качват пак. Иронично, но може би това се превърна в една от най-запомнените й песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галине, след като вчера купи 100К гледания на Симона и Мирела и беше направено на въпрос, днес си по-скромен. Само 50К купени. "Мой си мерак" реално прави около или малко под 100К, което би отредило на песента №5. Истинският номер 1 остава Меди в комплект със Селина и песента им "Мама миа" със 141К.

Разликата между "Да й приседне" и "Улицата" е само 17К гледания в полза на първата, като с настъпването на уикенда ще се скъси. Преслава не уцели голям хит този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

Нещо рехаво ми се струва

IMG-4247.jpg
IMG-4248.jpg

Феновете на Галош:
Тони разпродаде залата, барабар с паркоместата около нея!
Залата в действителност:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Беше голяма тръпка и емоция! 15 000 човека - препълнена зала Арена София! Над 4 часа концерт! От месеци се вълнувам с Тони, вълнувах се и снощи, че бях част от това...

pr на стораро. 15к зрите.и 4ч лайв. Публика има, но спи. Поне от клипа.

 

Раздал е ЦЕЛИ 15 000 покани! Евала! Да му дадат орден Стара Планина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Хейта към Галена в този форум е доста насилен. Вече дори и на счетоводителката че издишала накриво й е виновна?

Като гост се е представила доста добре. На Шефката освен да играе какво да прави, да реве ли?! 😭

 

Аз бих ревал, ако имам толкова просташка песен в репертоара си, но за изпълнителката на "Чупката" това е част от натюрела ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз бих ревал, ако имам толкова просташка песен в репертоара си, но за изпълнителката на "Чупката" това е част от натюрела ѝ.

❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Раздал е ЦЕЛИ 15 000 покани! Евала! Да му дадат орден Стара Планина.

Реално може да са пускали в последния момент. Не знам. Те Планета и на вход свободен не можеха и 10к да съберат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Една Алисия не е постигнала и половината успех на Галена, така че, явно прави нещо правилно втората.

image.png.01dd1da890116e258bfc02ce67657010.png

Една Галена не е постигнала и половината успех на Лиса спаркс, така че, явно добри свирки прави втората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Песента на Гертуд за компилацията "Iconic Sexy Chalga Hits"! Текстът, изказващ несъгласие, че героят е "с най-голям", вокалите възпяващи танкове, чекненето на Гера, "Господари на ефира" - всичко в този проект крещи ICONIC!:notworthy: Неслучайно я триха, но хората я качват пак. Иронично, но може би това се превърна в една от най-запомнените й песни.

 

И преди сме коментирали от този скандал Гергана можеше да извлече много позитиви, уви този проект я накара да се откаже окончателно. Ако не се лъжа това е последната и издадена песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

И преди сме коментирали от този скандал Гергана можеше да извлече много позитиви, уви този проект я накара да се откаже окончателно. Ако не се лъжа това е последната и издадена песен?

Май е тази 🤔 после сякаш има един feat в песен на Лазар 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът по график трябваше да започне в 20:00, но около Арена Армеец беше нещо страшно откъм коли и задръстване, валеше дъжд, паркингът им беше препълнен и се наложи да паркирам (и всички останали) на далечно място, та бяхме в залата чак към 20:30 и концерта започна малко след това. Много ясно, че като пратите някакви кадри в 19:30 залата няма да е пълна :D 

Билети отпред не са раздавали със сигурност. Ако е имало нещо ще е било предварително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...