Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

SIGNAL.BG

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. Софийският районен съд гледа делото на попфолк певицата, чието истинско име е Денислава Сашова, за шофиране след

Диона се изправи пред съда в раиран костюм. 
Какво е това? Как може да пишат за това как е била облечена? Много са тъпи..... И СМЕШНИ и елементарни! За решението на съда ли става дума или за РАИРАНИЯ КОСТЮМ ? Егати селските пръчки!!!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Никак не купува. 7.4к лайка на 330к гледания. Но дори "лайковете" да ги приемем, тия лафчета - сърбите еди-какво си - коментарите не са мръднали. А и по-сериозно, мислите ли, че сърбите ще генерират по 70к гледания вече втори ден.

Когато Галин купува - мяц мяц. Когато е Яница - НЕ, НЕ МОЖЕ, НИКОГА! ТЯ НЕ КУПУВА. Айде стига двоен аршин.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,каква ми беше работата да отварям изпълнението на това в Капките ама много се зарибих🥺 Дано някоя чалгарка пусне нещо толкова ритмично и танцувално,че ми омръзна от това умерено темпо дори на кючеците.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, meleto каза:

 

Никак не купува. 7.4к лайка на 330к гледания. Но дори "лайковете" да ги приемем, тия лафчета - сърбите еди-какво си - коментарите не са мръднали. А и по-сериозно, мислите ли, че сърбите ще генерират по 70к гледания вече втори ден.

Когато Галин купува - мяц мяц. Когато е Яница - НЕ, НЕ МОЖЕ, НИКОГА! ТЯ НЕ КУПУВА. Айде стига двоен аршин.

Абонатите на канала й също растат с по 100-200 на ден,а вчера следобед като я слушах последно имаше 609 коментара,а сега са 630. Ако я проверяваш през час нормално е да си мислиш че останалите показатели не мърдат,но според мен са нормални за 70к.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Страхотен е! Аз обожавам "Оставяш петна" и песните на Лияна от него като Ох, ох, Изневяра, Избягай, Лошите момичета... Не знам само Като вещица негова ли беше?
Иначе едно от най-любимите ми неща в последните години:

И веднага след него:

 

Също и тези:

 

  • Love 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

 

Никак не купува. 7.4к лайка на 330к гледания. Но дори "лайковете" да ги приемем, тия лафчета - сърбите еди-какво си - коментарите не са мръднали. А и по-сериозно, мислите ли, че сърбите ще генерират по 70к гледания вече втори ден.

Когато Галин купува - мяц мяц. Когато е Яница - НЕ, НЕ МОЖЕ, НИКОГА! ТЯ НЕ КУПУВА. Айде стига двоен аршин.

3opko c/\egu6! ucmeHcku FAN!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, FolkEmpire каза:

Също и тези:

 

Мистър Президент е с много яко звучене. Харесват ми песните му. На Преслава баладата "Умирам" е негова ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Абонатите на канала й също растат с по 100-200 на ден,а вчера следобед като я слушах последно имаше 609 коментара,а сега са 630. Ако я проверяваш през час нормално е да си мислиш че останалите показатели не мърдат,но според мен са нормални за 70к.

Да има 13 коментара за последните 24 часа (сортирай по дата, за да се убедиш) и 200к нови гледания (средно правеше 30к на ден преди да почне да пазарува). Айде стига. Значи направила е 600 коментара при 100к гледания, но за последните 24 часа има само 13 и 100к гледания. Ами не, не се връзва. 

Абонатите на канала й растат, както расте всеки друг канал. А пък абонатите нямат отношение към гледанията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Да има 13 коментара за последните 24 часа (сортирай по дата, за да се убедиш) и 200к нови гледания (средно правеше 30к на ден преди да почне да пазарува). Айде стига. Значи направила е 600 коментара при 100к гледания, но за последните 24 часа има само 13 и 100к гледания. Ами не, не се връзва. 

Абонатите на канала й растат, както расте всеки друг канал. А пък абонатите нямат отношение към гледанията.

Това е с по малко коментари,а има 2 милиона.

Предвид краха с прогнозата ти за “Къртиш” аз на твое място не бих повтарял толкова усилено,че Яни купува. Песента им вече е качена в Споти,така че ако се задържи в топ 10 е ясно че всичко е реално.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тиктоци има вече с новата на Яница,така че и за мен гледанията са реални.

И мами Райна, примерно, има близо 600к на тупурдия,но не е гръмнала,както се вика.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.24CHASA.BG

Певицата Глория е катастрофирала в Кресненското дефиле. За инцидента разказа самата тя във фейсбук профила си.  Катастрофата е станала на 23 април. Певицата разказа, че "неадекватен възрастен човек с пътнически празен бус" се е врязал в автомобила им "почти челно".  "Сами виждате, че , като по чудо няма пострадали и в двата автомобила

 

  • Wow 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, xroflx9 каза:

Това е с по малко коментари,а има 2 милиона.

Предвид краха с прогнозата ти за “Къртиш” аз на твое място не бих повтарял толкова усилено,че Яни купува. Песента им вече е качена в Споти,така че ако се задържи в топ 10 е ясно че всичко е реално.

 

Страшен хит. Дори 1/100 на Къв съм як като прием не виждам. Къде е в Спотифай топ 50? В топ 5 ли е в ЮТ?

Вие наистина сте в някакъв балон, в който всичко е хит :D . Разбира се, само Галин е залязващ.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да е твърдял че Къртиш е хит като Къв съм як? По-важното в случая е че твърдеше,че ще е флоп,а всъщност е топ хита на пролетта заедно с Лудница🤭

Галин вместо да залезе с достойнство реши като типична швестерка да фалшифицира. Чудя се не се ли усеща колко е смешен и нелеп като продължава да помпа Така,така с фалшиви стриймове? Нямам търпение да го хванат от Споти и да духа супата. Представям си какви нервни изблици ще са.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Някой да е твърдял че Къртиш е хит като Къв съм як? По-важното в случая е че твърдеше,че ще е флоп,а всъщност е топ хита на пролетта заедно с Лудница🤭

Галин вместо да залезе с достойнство реши като типична швестерка да фалшифицира. Чудя се не се ли усеща колко е смешен и нелеп като продължава да помпа Така,така с фалшиви стриймове? Нямам търпение да го хванат от Споти и да духа супата. Представям си какви нервни изблици ще са.

Какъв хит е сред 0 хита тази зима-пролет? И аз се чудя същото за Яница.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Какъв хит е сред 0 хита тази зима-пролет? И аз се чудя същото за Яница.

Чак пък нула. - Къртиш, Лудница, новата песен на Тони Стораро...... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Какъв хит е сред 0 хита тази зима-пролет? И аз се чудя същото за Яница.

Откога си сложил цензура във форума? Вече не мога да обиждам Гъбин и гадната Счетоводителка🥺

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , meleto каза:

Подобрява се Стораро. Със сетни сили може да запълни 80%. Остават му 2 седмици. колко ли билета са дали гратис?

Screenshot - 2024-04-24T004647.227.png

Покани????? Или е правил свирки, за да осигури присъстващи!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

"Лидия, след като известно време се правеше ту на Мерилин Монро, ту беше като двойничка на Оцковицата Криса, коя е следващата личност, в която искаш да се превъплатиш? Наркоманката Дилдона? Ок."

Screenshot-20240424-123846.png:crybaby:

Има вид на подметка след маратон.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...