Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 21 часа , xroflx9 каза:

Аз най-много се шокирах когато е карала Глориа да праща скрийншотове на Елза,за да й сменя снимките на разни статии.

Коментирай запознанството на Елза и Емануела в Александър.

 "У" Александър. Освен ако нямаш предвид вътре в него.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава с пореден номер едно хит и в двата тренда! Макар малко по-слабите цифри песента ще се развие според мен. Скоро ще чукне и милиона най накрая…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

 "У" Александър. Освен ако нямаш предвид вътре в него.

Александър е бивша гей дискотека във Варна,така че да вътре в него е😀

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Александър е бивша гей дискотека във Варна,така че да вътре в него е😀

Аз мислех, че онзи от Игрите се казва така. 🤣

преди 15 минути, asylum каза:

Cynep xum e BepHo! Ho ge e MoM4u/\? 🤣Mu Hemu?

ЛуНети спи.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

u3BuHeme, MagaM, moBa e moma/\eH xum (B ucnepux)

 

Симона поразително прилича на младата Глория, което мен много ме кефи. Сякаш гледам Глория на младини, но през 2024.

Песента е зарибявка, но каква е тази порцеланова леличка, с която е направила дует? Трябваше песента да е самостоятелна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Симона поразително прилича на младата Глория, което мен много ме кефи. Сякаш гледам Глория на младини, но през 2024.

Песента е зарибявка, но каква е тази порцеланова леличка, с която е направила дует? Трябваше песента да е самостоятелна.

A, u3nycHa/\u cMe ū noc/\egHama neceH:

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Александър е бивша гей дискотека във Варна,така че да вътре в него е😀

Микс клуб, имаше и лесбита. 😁 Всякакви ходеха там. А царица Емануела си търсила футболисти, за всеки по нещо. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Микс клуб, имаше и лесбита. 😁 Всякакви ходеха там. А царица Емануела си търсила футболисти, за всеки по нещо. 

Кои години е съществувала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

"Да й приседне" на Преслава направи 203К гледания в трети ден, а в твоята класация popnable фигурира, че е направила 160К, което я поставя на второ място за 16 април, а реално песента трябва да е номер 1. Тук засичахме гледанията и го знаем със сигурност. Къде е проблемът?

image.png.0c8b8edf86e8ee87534de10dce1aafc7.png

 

Днес в твоята класация пак е на второ място, пак със сходни гледания. Вчера не съм засичал, но допускам, че отново има бъг. Песента тръгна да покачва след втория ден. В изчислителя ти на трафик ли е проблема?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Кои години е съществувала?

Този във Варна съществунаше от 2005-та. Аз съм ходила някъде 2010-2011. Миналата година мисля, че Елза отвори нов в Слънчев Бряг.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Този във Варна съществунаше от 2005-та. Аз съм ходила някъде 2010-2011. Миналата година мисля, че Елза отвори нов в Слънчев Бряг.

И в Пловдив имаше такъв, някъде от 2000-2001 насам. В началото - голям интерес, докато дъртите траверси не омазаха всичко с интригите си. След десетина година клубът почна да губи посещаемост и го затвориха. След още няколко години го отвориха отново, но просъществува за кратко. В София има ли още такъв?

Според мен такива клубове са за по-големи градове с милиони жители население. При калибъра на Варна и Пловдив с между 300-400К население явно не се получава за дълго.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

И в Пловдив имаше такъв, някъде от 2000-2001 насам. В началото - голям интерес, докато дъртите траверси не омазаха всичко с интригите си. След десетина година клубът почна да губи посещаемост и го затвориха. След още няколко години го отвориха отново, но просъществува за кратко. В София има ли още такъв?

Според мен такива клубове са за по-големи градове с милиони жители население. При калибъра на Варна и Пловдив с между 300-400К население явно не се получава за дълго.

Не знаех, че е имало в Пловдив. Сега населението на града се е увеличило и може би да се прояви интерс ако имаше. Много неща и фактори са се променили и хората сега са по-разчупени във възприемането на такива неща. За София не знам дали съществува. Във Варна също се посещаваше доста. Провеждаха и конкурси там. После пак си го имаше, но му смениха името на ID клуб. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Balkandji1 каза:

@meleto

"Да й приседне" на Преслава направи 203К гледания в трети ден, а в твоята класация popnable фигурира, че е направила 160К, което я поставя на второ място за 16 април, а реално песента трябва да е номер 1. Тук засичахме гледанията и го знаем със сигурност. Къде е проблемът?

image.png.0c8b8edf86e8ee87534de10dce1aafc7.png

 

Днес в твоята класация пак е на второ място, пак със сходни гледания. Вчера не съм засичал, но допускам, че отново има бъг. Песента тръгна да покачва след втория ден. В изчислителя ти на трафик ли е проблема?

Не забелязвам да има бъг. По-скоро ако има разлики е заради часа, в който ти засичаш. Обикновено се взимат данните между 00-03 часа през нощта.

13ти - 129679  (7h)

14ти - 234928 

15ти - 213336

16ти - 160121

17ти - 162825

 

900889 общо

В момента са  1,019,701, което означава, че тази нощ, за 18ти, ще са вероятно около 150к отново.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Фикрецио с албум на 3.03.2025 - така по думите му четворен албум.

He 4yx makoBa He6mo. 6me pa3gage cmapu guckoBe BepoqmHo.

Ho gaHo! UckaM caMo kio4ezu!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

He 4yx makoBa He6mo. 6me pa3gage cmapu guckoBe BepoqmHo.

Ho gaHo! UckaM caMo kio4ezu!

Аз чух. Каза, че подготвя албуми, отделни CD-та след като обясняваше поп, рок, чалга и не помня още какъв жанр. Може би фолклор.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Аз чух. Каза, че подготвя албуми, отделни CD-та след като обясняваше поп, рок, чалга и не помня още какъв жанр. Може би фолклор.

Toū 3a mo3u a/\byM ka3a o6me B naūHep, Ho Hu6mo. u 4e 6me e cbopeH, a He omge/\Hu. 
 

gemcku necHu4ku 3a BHy4emo Ha geca 😍

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...