Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

Нищо изненадващо. Всички мъже в обкръжението ѝ са педераскини - включително бившите ѝ.

IMG-3732.jpg

А после я мислят за хомофобка. Около нея май само синовете й са хетеро..засега💀

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, Willy каза:

На Прес новата верно дава вайба на тази песен, ама ПГН е в пъти по-силна и заслужаваше успеха на МСМ преди 10 години.

 

Даже "Пиши го неуспешно" според мен е много по-яка от "Мойто слабо място". Една от любимите ми на Преслава е. По-добра е и от новата й песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Аз най-много се шокирах когато е карала Глориа да праща скрийншотове на Елза,за да й сменя снимките на разни статии.

Коментирай запознанството на Елза и Емануела в Александър.

Коментирай певческата кариера на Елза..😂

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Новата песен на Фики

@asylum хит ли е?

 

Toma/\eH!😍

nak ce e ocBuHu/\, 3Ha4u xum.🫡

Haū-cemHe ka4ecmBeHa, cmoūHocmHa u, kakmo bu ka3a/\a Djena, kBa/\umemHa neceH! C/\eg /\aūHama c A3uc u oHq npoBa/\ Maūko 🫣

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Песента на Фикрет за бавноразвиващи ли е направена?

ga, 3a MeH 🌹🙏🏼

  • Haha 2
  • Casper 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

 

Забравих за съществуването на жената с брадата. Добре си й измислил името и мен не ме кефи. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

На Прес новата верно дава вайба на тази песен, ама ПГН е в пъти по-силна и заслужаваше успеха на МСМ преди 10 години.

 

На мен много повече ми харесва от "Моето слабо място". И честно казано май аз съм от малкото, които се радват, че няма клип. За мен "Нашето любов е" е много по-добра от този й стил песни, както и "На тебе не отказвам"..... Не разбирам какво се прехласвате по "МСМ" и "По моята кожа", като е имала много по-силни песни.... Даже "МСМ" стана хит на доста късен етап, не гръмна в началото, всички я оплюваха.... Но, да...... хубава е песента, просто е имала много по-силни неклипирани по мое мнение и това са "Лъган си и ти" и "Не ми говори за любов" от (Дяволско желание), "Нямаш сърце" и "Горчиви спомени" от (Преслава), "Умирам", "Не можеш да си влюбен" и "Наивница на годината" от (Пази се от приятелки)..... Например мога да кажа, че това са моите фаворити от неклипираните й песни, най-вече Лъган си и ти и Нямаш сърце, по мое мнение тябваше да намери време за тях.
Албумите "Интрига", "Не съм ангел", "Как ти стои" и "Да гори в любов" най-много ми харесва как ги разви...... но в тези трите имаше пропуск...... 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

 

Песента на Мира..... Фики явно има фетиш към нея. Години след "Измамник" направи "Хайде, слънце", сега и чипи чипи 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикуса и Башурка се надпреварват кой ще направи по-малоумна песен: джаджи, чипита... Верно като за бавноразвиващи. Е, и за @asylum, понякога дори интелигентните имат нужда да разпуснат с някоя простотия. Направо да правят продължение на оня флоп "На всичките в устата", да не се хабят поотделно.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Фикуса и Башурка се надпреварват кой ще направи по-малоумна песен: джаджи, чипита... Верно като за бавноразвиващи. Е, и за @asylum, понякога дори интелигентните имат нужда да разпуснат с някоя простотия. Направо да правят продължение на оня флоп "На всичките в устата", да не се хабят поотделно.

Fiki & Bashurka - Yabadabadoo SOON! 😍

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...