Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Bunn каза:

Защо заради Добромир? Смисъл, не съм запознат със случая 😄

Току що, Crimson каза:

Какъв е случаят хаха? Аз попфолк знам от септември 2022, преди това не съм го слушал активно изобщо 😂😂

Емануела беше нахейтила Добромир преди време, че не е истински стилист а пазарува готови тоалети от витрините.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Тя го знае 100%. Всички певици от старата генерация го знаят, форумът след като затвориха този на ТВ Планета, остана единствен и беше много активен. Факт, че Галена е регистрирана тук и в 2022 даже пишеше малко. На Райна не й се занимава с нерви, затова не влиза. Във Фейсбук има достатъчно. 😄

Тя и Преслава ни е чела.... А за мен съм сигурен..... :D 
Още когато пишех, че като има следващ албум искам да се казва "Как ти стои", после и за "Да гори в любов" :D Абе забелязвам, че е правила неща за които съм писал тук, честно казано....
Галена пък кога е писала? 😮 Имаш ли някакъв линк на постове? :D Мислех, че не би го направила....

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Галена май снима клип в момента, вижте сторито на Георги Малев

Предвид новия албум и ако е решила всичко да е с клипове... не се учудвам.
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тя и Преслава ни е чела.... А за мен съм сигурен..... :D 
Още когато пишех, че като има следващ албум искам да се казва "Как ти стои", после и за "Да гори в любов" :D Абе забелязвам, че е правила неща за които съм писал тук, честно казано....
Галена пък кога е писала? 😮 Имаш ли някакъв линк на постове? :D Мислех, че не би го направила....

И на мен ми стана интересно, сериозно ли са писали тук

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

И на мен ми стана интересно, сериозно ли са писали тук

За Преслава се съмнявам, но да... На времето много четяха, особено като има концерт и направим тема, събираха се анонимни и всякакви.... Четяха и още как.
Преслава и Камелия най са се кефили тогава, че те бяха с най-много бисове и най-добре приетите абсолютно на ВСЕКИ концерт!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Кое те накара да се заслушаш? На колко си години?

Чух ,,Сърце’’ на Галена. Аз преди това изобщо по музика не бях чак толкова запален, все нещо не ми стигаше в каквото и да си пусна, този стил го избягвах заради насадената ми омраза от малък, че попфолка е простотия, долна, пошла работа, за леки жени и т.н. Но като чух ,,Сърце’’ на Галена ме удари в сърцето и си казах, че това е за мен. В последствие открих и Емануела, там вече е като по поръчка за мен, точно песните с клетвите 😂😂. На 19 противно на представите на някого тук във форума, който веднъж каза, че е сигурен, че хора под 20 няма хаха. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Тя и Преслава ни е чела.... А за мен съм сигурен..... :D 
Още когато пишех, че като има следващ албум искам да се казва "Как ти стои", после и за "Да гори в любов" :D Абе забелязвам, че е правила неща за които съм писал тук, честно казано....
Галена пък кога е писала? 😮 Имаш ли някакъв линк на постове? :D Мислех, че не би го направила....

Беше 2022. Извънземни, които ме атакуваха имитираха Галена в телепатично общуване, голям цирк ми изиграха с Галена, защото тя беше искала да се видим, след като тук със Стела писахме половин година за Шефката през 2018. Имаха за цел да злепоставят Галена в моите очи и се възползваха от това, че съм й фен. Аз се обърках първоначално и им повярвах.

Започнах да я плюя тук и забелязах нов никнейм, който лайква добрите коментари за нея и пише рядко. Като почнах да говоря негативни работи за нея, същия ник писа и ми каза, че е много разочарован от промяната в мнението ми и обиден от мен. Личеше си, че е тя, усещах го. Такива неща изписах, че потребителят спря да пише и да лайква коментари. Не си спомням точното име, но по-назад в архива го има 100%. Беше пролетта на 2022 около излизането на "Еуфория".

По-късно, като разбрах, че идиотите нарочно са имали за цел да я окепазят, тагнах никнейма и й се извиних.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

@adorable "Ако те няма" била ли е номер 1 през 2007? В някоя класация, например на Сигнал? Или според теб владяла ли е публиката дотолкова в някакъв период, че да може да се каже, че е номер 1 в страната? Знам, че беше голям хит, може би последния й голям от този калибър, слушаше се чак от мои приятели и май беше нещо като балада на годината.

 

Беше на Нов фолк Песен на годината и на радио Романтика Любовна песен на 2007. Беше наистина хит и се пееше от участници и в Мюзик айдъл, и се харесваше от всякакви чалгари и попаджии. Георги Христов дори я беше похвалил за тази песен. Някак си ги докосна с нея, а и самата Глория имаше инерция покрай Айдъла. От Планета Глория не взе нищо за 2007, някаква специална награда само и си спомням, че имаше големи брожения във форума - особено за Албум, че "Благодаря" не го наградиха. Жалко, че не беше на турнето. "Опиат" също стана хит, в даскало бяха откачили - но я забравиха, беше за сезона. "За първи път" много я харесаха по Сигнал + и Веселина или там Вероника/Романтика.

Иначе за песен на годината беше "Лъжа е" - то де факто това бяха двата най-големи хита на 2007 на Пайнер, иначе си беше слаба година за фирмата... на фона на Ара, които тогава пуснаха "2-3-4", "Жестоко", Зона за любов", "Докога", "Сто жени", "Смешна цена". И тогава Пайнер измести наградите на НФ в клубове от страх да раздели някоя по-голяма сцена с конкуренцията. И оттам нататък за мен е вододелът към дъното на жанра въобще - с бавни темпове, разбира се, защото пак имаше силни години. Просто монополът се пропука и в същото време се формира едно разделение...

Мерси, че ме попита.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Crimson каза:

Чух ,,Сърце’’ на Галена. Аз преди това изобщо по музика не бях чак толкова запален, все нещо не ми стигаше в каквото и да си пусна, този стил го избягвах заради насадената ми омраза от малък, че попфолка е простотия, долна, пошла работа, за леки жени и т.н. Но като чух ,,Сърце’’ на Галена ме удари в сърцето и си казах, че това е за мен. В последствие открих и Емануела, там вече е като по поръчка за мен, точно песните с клетвите 😂😂. На 19 противно на представите на някого тук във форума, който веднъж каза, че е сигурен, че хора под 20 няма хаха. 

Направих 18 преди два месеца, има🤣

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Беше 2022. Извънземни, които ме атакуваха имитираха Галена в телепатично общуване, голям цирк ми изиграха с Галена, защото тя беше искала да се видим, след като тук със Стела писахме половин година за Шефката през 2018. Имаха за цел да злепоставят Галена в моите очи и се възползваха от това, че съм й фен. Аз се обърках първоначално и им повярвах.

Започнах да я плюя тук и забелязах нов никнейм, който лайква добрите коментари за нея и пише рядко. Като почнах да говоря негативни работи за нея, същия ник писа и ми каза, че е много разочарован от промяната в мнението ми и обиден от мен. Личеше си, че е тя, усещах го. Такива неща изписах, че потребителя спря да пише и да лайква коментари. Не си спомням точното име, но по-назад в архива го има 100%. Беше пролетта на 2022 около излизането на "Еуфория".

По-късно, като разбрах, че идиотите нарочна са имали за цел да я окепазят, тагнах никнейма и й се извиних.

Това съм го пропуснал :D 
Аз харесвах Еуфория, трябва да видим темата :D 
Някой бързо да дава линк, че не мога да я намеря :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.04.2024 г. от 16:13, Balkandji1 каза:

За кой път в кариерата си Джордан набира инерция? Та той е на сцена от около 17 години. В първите 2-3 години след старта си беше най-успешен, има поне 5 хита, които се слушаха в дискотеките от тогава и беше обичан. След това хората просто свикнаха с поредния циганин-гей в чалгата, а и нивото на песните му падна.

Джордан в началото демонстрира оригиналност, в песните му имаше индивидуалния му почерк. После се оеднаквиха с останалата продукция в жанра.

То и дуетите му с Деси Слава и Емануела могат да се считат за набиране на инерция с по над 20 милиона гледания от предните 5-6 години.

Кой друг от ромски произход е хомосексуален. На първо мислене не се сещам за достатъчно хора хаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Някой тук вчера спомена думата "умряла" по адрес на песента. Уви... 😉

За мен лично е скучна и умряла, не ангажирам никой с мнението си. Може и да стане някакъв хит, но отникъде не я чувам до момента, нито е гръмнала и в Тик Ток дори. Според мен е много по-слаба от В твоето легло.

Преса тая година трябва да си пусне буквално най-силните песни (ако пази някакви много силни). 

Друг е въпроса защо се направихте на ударени за купените лайкове, които Томе вчера показа, ако се беше случило с песен на Галена щяхте да го раздумвате поне няколко дни :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Crimson каза:

Кой друг от ромски произход е хомосексуален. На първо мислене не се сещам за достатъчно хора хаха. 

E, как? Азис е първият :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

 

Не виждам съмнителни никове точно в тази тема. :D Вие? 
Галено, Пиле Шарено, веднага се издай, преди да започнем да те дирим! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава си нямат друга работа, ще влизат да четат форум с 10 пишещи потребителя, че даже и регистрация ще си правят. :D 

И да са влизали, според мен е било преди много години, когато форумът наистина беше в пика си и беше и по-яко и ставаха добри дискусии и интересни скандали. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Скандалите коментирах тогава Галена. Бившите ми съ-фенове Стела, Danger и Willy бяха изненадани от обрата в позицията ми спрямо Галена и няколко седмици спорехме. Пишех, че е от кликата на Доган, Делян Пеевски, че е любимка на българската мафия и затова е номер 1, неща от сорта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Галена и Преслава си нямат друга работа, ще влизат да четат форум с 10 пишещи потребителя, че даже и регистрация ще си правят. :D 

И да са влизали, според мен е било преди много години, когато форумът наистина беше в пика си и беше и по-яко и ставаха добри дискусии и интересни скандали. 

Тогава са четяли със сигурност, но за регистрации лично аз не съм сигурен....
По време на концертите четяха много, но ти също си отдавна и сигурно помниш. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Галена и Преслава си нямат друга работа, ще влизат да четат форум с 10 пишещи потребителя, че даже и регистрация ще си правят. :D 

И да са влизали, според мен е било преди много години, когато форумът наистина беше в пика си и беше и по-яко и ставаха добри дискусии и интересни скандали. 

Shut the fuck up, като изобщо не знаеш за какво говориш. Галена сякаш е длъжна да ти каже, че посещава тайно форума?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

В Скандалите коментирах тогава Галена. Бившите ми съ-фенове Стела, Danger и Willy бяха изненадани от обрата в позицията ми спрямо Галена и няколко седмици спорехме. Пишех, че е от кликата на Доган, Делян Пеевски, че е любимка на българската мафия и затова е номер 1, неща от сорта.

Скандалите през 2022-ра... Ами тогава мисля, че пишехме точно колкото и сега.... 
Там в периода на 2018-2021 до септември не мога да се сетя какво е било, по едно време и аз много рядко пишех и съм изгубил реална представа за този период.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тогава са четяли със сигурност, но за регистрации лично аз не съм сигурен....
По време на концертите четяха много, но ти също си отдавна и сигурно помниш. :D 

По време на концертите беше най-яко тука. Аз бях на повечето на живо, но после влизах да чета темите, имаше по 100 страници за 2-3 часа. И не само за концертите, за всякакви премиери на песни тук беше страшна лудница. 

Иначе аз съм тук от 2015. Даже първите ми банове бяха от Стела. Но в Дубай си простихме за всички грешки. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

В Скандалите коментирах тогава Галена. Бившите ми съ-фенове Стела, Danger и Willy бяха изненадани от обрата в позицията ми спрямо Галена и няколко седмици спорехме. Пишех, че е от кликата на Доган, Делян Пеевски, че е любимка на българската мафия и затова е номер 1, неща от сорта.

Ааа, тези ти коментари ги помня :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...