Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Willy каза:

Галена още не ни е платила тазгодишната сума за да я защитаваме в форума и затова последно време не сме активни. 

Слухове има че парите са заминали към песен от Асенов за Доника. 

 

Песен на Травестоника Бела Дона и то каква само

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В любовта съм психоПАТКА,
най-голямата загадка! (с патка)
Гледаш ме добра и мила (и еблива)
до пет минути съм откачила!
Не звъни! Не питай къде съм! След раздяла - само добре съм! ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

82cc2dd6-8840-4164-9d26-16c447390999.jpg

Искаш Ваня да те гали, гали, гали,
искаш с Ваня във Маями, ами, ами...
мега яките Дамянииии

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

Почти месец остава, а Стораро общо взето не е мръднал в продажбите. 

Е, за сега изглежда ще е на ниво Софи... около 8-10 хиляди.

Screenshot - 2024-04-07T195215.152.png

и къде е @Olay дето  ни убеждаваше че Стораро продал повече билети от Преслава ?!?!!?!

 

image.png.27a4c389c94850a24275d4ff6b7733b0.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Скандау също са смешни. Отлагаха тоя концерт и въпреки това, пак не могат да я напълнят. Макар че ако Софка беше запълнила 70%, те в крайна сметка ще се справят с 80% и нагоре. Нищо, че нямат пукнат хит от 5 години.

А да не показваме Миро - който запълни Арена София... останали са вероятно 5%. Тук-там има някое свободно, но до 10 дни едва ли ще останат.

 

Screenshot - 2024-04-07T203849.535.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандау набиват бясна реклама за концерта им - ще има някакви хора, но за претенциите им и за всичките билборди, онлайн реклами и т.н., няма да съберат кой знае каква бройка

Тони Стораро и той къде ли не отиде на интервю, реклама в праймтайма по ТВ пусна и пак не може да я напълни.

От друга страна ...

Глория ще си напълни НДК, пусна и втора дата, която съм сигурен, че ще я напълни също

Преслава със сигурност ще напълни Арена-та и ще е чалгаркарлата събрала най-много публика на самостоятелен коцнерт, без помощта на Ку-Ку Бенд или някой друг, който да доведе публика

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, FikLena каза:

и къде е @Olay дето  ни убеждаваше че Стораро продал повече билети от Преслава ?!?!!?!

 

image.png.27a4c389c94850a24275d4ff6b7733b0.png

За концерта на Преслава като цяло има по-голяма вместимост на залата, защото частта за правостоящи не е заета от маси, както е при Стораро. Отделно тя има 2-ма официално обявени госта, а при него са кажи речи всички А листъри без нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Grinch каза:

Скандау набиват бясна реклама за концерта им - ще има някакви хора, но за претенциите им и за всичките билборди, онлайн реклами и т.н., няма да съберат кой знае каква бройка

Тони Стораро и той къде ли не отиде на интервю, реклама в праймтайма по ТВ пусна и пак не може да я напълни.

От друга страна ...

Глория ще си напълни НДК, пусна и втора дата, която съм сигурен, че ще я напълни също

Преслава със сигурност ще напълни Арена-та и ще е чалгаркарлата събрала най-много публика на самостоятелен коцнерт, без помощта на Ку-Ку Бенд или някой друг, който да доведе публика

Коя е втората дата на Глория в НДК? Питам, защото искам да си купя билет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта на Стораро според мен трябваше да е промотиран чрез някой интересен маркетингов трик, да бяха измислили нещо в Тик Ток да приковат вниманието на хората. Аз реално не чувам никой да говори за този концерт въпреки, че е пълно с билборди и реклами в нета, и както казвате е обикалял и предаванията. 

И то реално си е сборен концерт, това са цели 10 гост имена. Такъв концерт с толкова имена не е имало от тези на Планета преди ковида, а този дори ще е без пълнежи и треторазрядници. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

и къде е @Olay дето  ни убеждаваше че Стораро продал повече билети от Преслава ?!?!!?!

 

image.png.27a4c389c94850a24275d4ff6b7733b0.png

Преслава изобщо не е пускала крайните трибуни в продажба, двете най-в края. А при Стораро са продадени на една трета. Отделно диагоналните места, Преслава почти нищо не е продала там, а при Стораро са над 50% купени.

Отделно една маса на стораро струва колкото 150 билета на Преслава, но приходите не съм ги смятал за да не стане лошо на някои хора тук

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Преслава изобщо не е пускала крайните трибуни в продажба, двете най-в края. А при Стораро са продадени на една трета. Отделно диагоналните места, Преслава почти нищо не е продала там, а при Стораро са над 50% купени.

Отделно една маса на стораро струва колкото 150 билета на Преслава, но приходите не съм ги смятал за да не стане лошо на някои хора тук

Ако ще и 2 билета да е продала Преслава ги е продала заради себе си, а не заради Галена и ко - специални гости. 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Всички соло песни на Десислава за последните 4 години = 19.9М
Джена само с Пияни нoщи - 22.8М :naked:

 

Да де, ама Деси Слава дебютира през 1997, а Джена 10 години по-късно.

Освен това на Джена това й е на късмет. Другите 100 песни, които издаде в последните 4-5 години са в коша. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Olay каза:

Преслава изобщо не е пускала крайните трибуни в продажба, двете най-в края. А при Стораро са продадени на една трета. Отделно диагоналните места, Преслава почти нищо не е продала там, а при Стораро са над 50% купени.

Отделно една маса на стораро струва колкото 150 билета на Преслава, но приходите не съм ги смятал за да не стане лошо на някои хора тук

Какви маси, това са местата за родата му и за колегите/приятели. Понякога наистина нямате представа какви глупости пишете. Ще ви даде някой 5К за Сторарови, ще видите на концерта кой ще стои на тези места. А дори не ми се коментира, че всеки около Стораро масово подарява билети, защото "Тони се притеснява, че е празно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

и къде е @Olay дето  ни убеждаваше че Стораро продал повече билети от Преслава ?!?!!?!

 

image.png.27a4c389c94850a24275d4ff6b7733b0.png

залата преди месец:

схема-на-залата-за-концерта-на-Преслава-2024-448x480.png

всички билети от 80 и 120 лева са изчерпани, а от тези по 60 лева има единични бройки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Съжалявам. Според счети кариерата й започва от Не виждам през 2003.

И защо? Освен "Нежни устни" има и друг голям хит от 2001 - "Мъж да си". Мисля, че се позавъртя в топ 3.

"Мечтата ми вземи" също беше в топ 3. "Коварство и печал" от 2002 пък беше една от топ баладите за годината. Има поне 3 хита преди "Не виждам".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

И защо? Освен "Нежни устни" има и друг голям хит от 2001 - "Мъж да си". Мисля, че се позавъртя в топ 3.

"Мечтата ми вземи" също беше в топ 3. "Коварство и печал" от 2002 пък беше една от топ баладите за годината. Има поне 3 хита преди "Не виждам".

 

Конди, ти ще посетиш ли концерта на Глора в Пловдив?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, ти ще посетиш ли концерта на Глора в Пловдив?

Не, не се вписвам в нейната фен база. Аз съм от тези, които й желаят добро и се радват на нейните успехи от разстояние. За разлика от периода, в който бях фен на Камелия и бях енергийно облъчен да не я харесвам. Медиите създаваха напрежение между двете.

В Колодрума ли е концерта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Не, не се вписвам в нейната фен база. Аз съм от тези, които й желаят добро и се радват на нейните успехи от разстояние. За разлика от периода, в който бях фен на Камелия и бях енергийно облъчен да не я харесвам. Медиите създаваха напрежение между двете.

В Колодрума ли е концерта?

Летен театър "Бурнаджика".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...