Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, DarkChild каза:

Някой да я вкара в психото

 

 

ЙОУУУ ЙОУУУ, ДА ЧУЯ, ДА ВИДЯ :D :D :D:D :D 
 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Огнената Малина взриви нощен клуб В София с невероятен купон. Малина зашемети с външния си вид. Поп фолк ветеранката, към днешна...
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Камелия на 20 години ( певицата е родена на 10 Януари 1971г)
WWW.FACEBOOK.COM

Силвия - Кукавица На Живо. Меринджей · Оригинално аудио
WWW.FACEBOOK.COM

Малина на Живо ❤️ Фолкпевицата удари в земята далеч по-млади колежки и миски с перфектна фигура на на 56 години.
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Рашия на поредното участие 🔥
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Рашия на поредното участие 🔥

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Някой да я вкара в психото

 

 

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

Андреа на live: “Джордан още ми дължи пари от дуета ни. Преди знаех че няма възможност, но сега с хонорар 10 хиляди лева къде се крие? Да ми върне парите!”

Доре толко ли си закъсала, че търсиш пари на хората от преди 10 години? За тоя клип дето струва макс хиляда лева колко пари ти дължи?

 

момент

 

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Песента на Малина, вече не е фолклор а си има и композитор. "Of Of adapted version: S Orkestar Sabudi Me".

Да видим дали и на Райна турския фолклор, ще се окаже че си има албански автор

Тази песен й е излязла златна сигурно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Тази песен й е излязла златна сигурно.

Според мен ако са ѝ искали твърде много пари изобщо нямаше да се занимава. 
Сигурно Хит Микс са ги репортнали за дето са опитали да свалят песента на Ая, която е с уредено авторско право.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Галена с невероятно изпълнение на Живо ❤️❤️❤️

нито един положителен коментар. Ами това е мнението на българина за Жалка. И да, като го гледам не изглежда забавна или като голяма звезда, а като пародия. А откакто сашка й движи нещата нищо не й се получава. Особено юбилея. 

Преди дни се говореше за Арена. Ама тя 2 тона не уцелва. Не знам как ще издържи и 5 минути на живо.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Галена с невероятно изпълнение на Живо ❤️❤️❤️

нито един положителен коментар. Ами това е мнението на българина за Жалка. И да, като го гледам не изглежда забавна или като голяма звезда, а като пародия. А откакто сашка й движи нещата нищо не й се получава. Особено юбилея. 

Преди дни се говореше за Арена. Ама тя 2 тона не уцелва. Не знам как ще издържи и 5 минути на живо.

 

Това щях да напиша и аз. Тая въпросната ми я гласят за номер 1, при положение, че е тотал щета като певица. Нито може да пее като хората, нито нищо. Да не говорим, че това прехласване по нея от Азис е само една изгода. То е ясно, че и той вижда какво и е нивото на певица, но я хвали, за да може да прави дуети с нея та барем види хит, защото той самостоятелни песни няма.

Жалко за Галена, ама като сам си съсипеш гласа никой не ти е виновен. Какъв самостоятелен концерт какви 5 лева, като тя едно участие не може да изкара като хората. Същото се отнася и за Деса, но оная поне си мисля, че ако си почине и се стегне може и да и се получи, въпреки че в момента е на ниво Галена и почти няма пеене на нейните участия. 

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Галена с невероятно изпълнение на Живо ❤️❤️❤️

нито един положителен коментар. Ами това е мнението на българина за Жалка. И да, като го гледам не изглежда забавна или като голяма звезда, а като пародия. А откакто сашка й движи нещата нищо не й се получава. Особено юбилея. 

Преди дни се говореше за Арена. Ама тя 2 тона не уцелва. Не знам как ще издържи и 5 минути на живо.

 

Това е, когато си само една илюзия в клипове. Без грим, филтри и аутотюн си едно нищо.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Не че съм фен на Смядово ама откога мнението на недоебаните фейсбук лелки и чичковци е фактор?

По тая логика откога има значение мнението на когото и да е?

Точно дъртите формират общественото мнение. Ако вкъщи лелките облъчват децата, че Жалена е слаба певица и не става - децата потенциално ще се повлияят. Всички сме навързани, дори да изглежда, че няма директна конотация.

Забелязваме ли, че откакто Галена не е в Пайнер - всичката цензура за негативни коментари и вдигане на рейтинга й - тотално изчезнаха. Може и да е заради Гласът. 95% беше хейт. Не съм го гледал, но останах с убеждението, че е някаква въздухарка. Сега си представи младите, които не гледат ТВ, които само са чели коментари, щото такива има навсъкъде. Малко по малко се обръща мнението.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

По тая логика откога има значение мнението на когото и да е?

Точно дъртите формират общественото мнение. Ако вкъщи лелките облъчват децата, че Жалена е слаба певица и не става - децата потенциално ще се повлияят. Всички сме навързани, дори да изглежда, че няма директна конотация.

Забелязваме ли, че откакто Галена не е в Пайнер - всичката цензура за негативни коментари и вдигане на рейтинга й - тотално изчезнаха. Може и да е заради Гласът. 95% беше хейт. Не съм го гледал, но останах с убеждението, че е някаква въздухарка. Сега си представи младите, които не гледат ТВ, които само са чели коментари, щото такива има навсъкъде. Малко по малко се обръща мнението.

Във фейсбук се плюе по дифолт,а повечето коментираши там са с IQ на неотопляем апартамент през януари. Само в Рамания такива лузъри могат да бъдат коректив за нещо. То ако повечето хора не я харесваха сигурно отдавна щяхме да сме я забравили. Всъщност по цялата чалга се плюе 24/7 вече 30 години ама все още е най-слушания жанр.
 

Разбирам че активността във форума намаля и се опитваш да я вдигнеш като провокираш най-голямата фен база тук-Галеновите,но няма да имаш успех. По-добре коментирай поредната ти грешна прогноза,че песента на Джордан ще бъде флоп,а песента си става стабилен хит.

  • Thanks 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Във фейсбук се плюе по дифолт,а повечето коментираши там са с IQ на неотопляем апартамент през януари. Само в Рамания такива лузъри могат да бъдат коректив за нещо. То ако повечето хора не я харесваха сигурно отдавна щяхме да сме я забравили. Всъщност по цялата чалга се плюе 24/7 вече 30 години ама все още е най-слушания жанр.
 

Разбирам че активността във форума намаля и се опитваш да я вдигнеш като провокираш най-голямата фен база тук-Галеновите,но няма да имаш успех. По-добре коментирай поредната ти грешна прогноза,че песента на Джордан ще бъде флоп,а песента си става стабилен хит.

Не е вярно, че във фейсбук се пишат само негативни неща. Даже в същата страница има и други изпълнения - еми не са хейт. Даже на Мара изпълнение от капките.

WWW.FACEBOOK.COM

МАРИЯ като ЗВЕЗДИ - "Черната овца" | Като две капки вода (04.03) 🤎Браво Мария!

Кои са тези повече хора? Студенти и деца. Но и те ще порастнат. 

Не говорим за цялата чалга, а за топ имената. Одобрението към лидерките винаги е било повече от неодобрението. Дори и към Галя преди Гласът. Къде е тази голяма фенска маса? Тук сте повече Маноля фенове. 

Чакам клипове от чалготеките. Дотогава Къртиш (чичкенската песен) е потенциален флоп. Ти така и за предните песни на Маноля твърдеше, а тя горката дори не си ги пее по участията :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Не е вярно, че във фейсбук се пишат само негативни неща. Даже в същата страница има и други изпълнения - еми не са хейт. Даже на Мара изпълнение от капките.

WWW.FACEBOOK.COM

МАРИЯ като ЗВЕЗДИ - "Черната овца" | Като две капки вода (04.03) 🤎Браво Мария!

Кои са тези повече хора? Студенти и деца. Но и те ще порастнат. 

Не говорим за цялата чалга, а за топ имената. Одобрението към лидерките винаги е било повече от неодобрението. Дори и към Галя преди Гласът. Къде е тази голяма фенска маса? Тук сте повече Маноля фенове. 

Чакам клипове от чалготеките. Дотогава Къртиш (чичкенската песен) е потенциален флоп. Ти така и за предните песни на Маноля твърдеше, а тя горката дори не си ги пее по участията :D 

Може би защото Мара пее песен от младостта им когато са приличали на нещо,а сега са озлобени и изглеждат като ритани зелки?  Нямах нерви да гледам много клипчета в тая страница,отворих 2-3 с Дора и някакво с Мира ами никъде не преобладават положителните коментари.

Аз друг фен тук на Маноля освен EmanuelaCarey не виждам. Мен Емануела ме кефи заради курвенските нахъсващи текстове и щото е топ милфка,не съм на 15,че да съм фен на някого.

Ти ходиш по участия на Емануела ли? Ето че лека полека се издаваш,че си и фен. Свекървище не ми се вярва да не я пее при положение че си беше нещо като Тик Ток хит. За Втори дом не мога да кажа,не съм й ходил на участие отдавна,но също надали я пропуска.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Може би защото Мара пее песен от младостта им когато са приличали на нещо,а сега са озлобени и изглеждат като ритани зелки?  Нямах нерви да гледам много клипчета в тая страница,отворих 2-3 с Дора и някакво с Мира ами никъде не преобладават положителните коментари.

Аз друг фен тук на Маноля освен EmanuelaCarey не виждам. Мен Емануела ме кефи заради курвенските нахъсващи текстове и щото е топ милфка,не съм на 15,че да съм фен на някого.

Ти ходиш по участия на Емануела ли? Ето че лека полека се издаваш,че си и фен. Свекървище не ми се вярва да не я пее при положение че си беше нещо като Тик Ток хит. За Втори дом не мога да кажа,не съм й ходил на участие отдавна,но също надали я пропуска.

Твърде плоско оправдание. Не преобладават положителните, но не 95% са негативни.

Естествено, че ходя. Там съм навсякъде, където и да иде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Твърде плоско оправдание. Не преобладават положителните, но не 95% са негативни.

Естествено, че ходя. Там съм навсякъде, където и да иде.

Аз съм почти убеден че ако се появи клипче,в което Смядово пее прилично някой шлагер и при нея ще преобладават положителните коментари. Толкова са лесноманипулируеми.

Между другото сега сетих че и под новини за концерта на Графа преобладаваха негативни коментари. Щом фейсбук лелките са фактор значи не само аз мисля че е пълен дебил? Ако не ми вярваш намери си някоя новина от тогава и чети.

Отдавна знам че си й фен,радвам се че най-сетне си го призна.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Аз съм почти убеден че ако се появи клипче,в което Смядово пее прилично някой шлагер и при нея ще преобладават положителните коментари. Толкова са лесноманипулируеми.

Между другото сега сетих че и под новини за концерта на Графа преобладаваха негативни коментари. Щом фейсбук лелките са фактор значи не само аз мисля че е пълен дебил? Ако не ми вярваш намери си някоя новина от тогава и чети.

Отдавна знам че си й фен,радвам се че най-сетне си го призна.

 

По-скоро ще е както при Диона с песента на Данчо Караджов - катастрофа :D

Маноля ходи ли по участия, докато се трепи в реалититУ? Или събира пари за нов флоп. Милата, последната й песен вече се класира по-зле от предната й, а е само на месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...