Jump to content


Фики х Азис - Казах "НЕ"


Fast

Препоръчани коментари

  • Fast changed the title to Фики х Азис - Казах "НЕ"
преди 32 минути, Fast каза:

Странно че се е съгласил, след като Емрах го нарече думата с п.

4e ko, ga He bu Fuku ga Go e Hapeka/\? u u3/\aGa/\ /\u e 🤷🏻‍♂️

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като чух "взимай този нож, наръгай ме..болката да спре" и веднага асоциация с "да ти дам ли пистолет да ме застреляш..да спре да ме боли".....и о, изненада! Кой друг може да измисли тези невероятни текстове освен моят любим Николай Гурманов 🤣🤣🤣

Тия се ръгат с ножове, 2те лелки от Алфата пеят за паник атаки и няма ядове..ма иначе Галена като пя за любов като рак в кръвта и беше много лоша 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Само като чух "взимай този нож, наръгай ме..болката да спре" и веднага асоциация с "да ти дам ли пистолет да ме застреляш..да спре да ме боли".....и о, изненада! Кой друг може да измисли тези невероятни текстове освен моят любим Николай Гурманов 🤣🤣🤣

3a meb ce cemux kamo npo4emox aBmopume
 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се насиля да изслушам цялата песен без да превъртам, но според мен няма да е хит.

Ако натрупа гледания ще е заради имената им, но целия проект е толкова изтъркан, повтарян, пят че втръсва от първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:
преди 3 минути, Just_Me каза:

Само като чух "взимай този нож, наръгай ме..болката да спре" и веднага асоциация с "да ти дам ли пистолет да ме застреляш..да спре да ме боли".....и о, изненада! Кой друг може да измисли тези невероятни текстове освен моят любим Николай Гурманов 🤣🤣🤣

3a meb ce cemux kamo npo4emox aBmopume
 

😘 И не закъснях с включване 🤣

Ма аз съм потресена - тоз има само 2-3 свястни текста..как може певците да продължават да работят с него + някои "негови" текстове са чист превод от друг език 🤦‍♀️ Не става и за актьор, пълен леш отвсякъде 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

😘 И не закъснях с включване 🤣

Ма аз съм потресена - тоз има само 2-3 свястни текста..как може певците да продължават да работят с него + някои "негови" текстове са чист превод от друг език 🤦‍♀️ Не става и за актьор, пълен леш отвсякъде 🙄

Галин го пробута тоя и го вкара навсякъде.
С преведените текстове от чужди песни и крадена музика е въпрос на време някой изпълнител да изяде дървото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Just_Me каза:

😘 И не закъснях с включване 🤣

Ма аз съм потресена - тоз има само 2-3 свястни текста..как може певците да продължават да работят с него + някои "негови" текстове са чист превод от друг език 🤦‍♀️ Не става и за актьор, пълен леш отвсякъде 🙄

Moje bu He B3uMa napu 3a muq mekcmoBe 🤣

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мога да се насиля да изслушам цялата песен без да превъртам, но според мен няма да е хит.

Ако натрупа гледания ще е заради имената им, но целия проект е толкова изтъркан, повтарян, пят че втръсва от първо слушане.

Cnopeg MeH e xumoBa, Ho HqMa ga q c/\y6aM - HamoBapBa Me, Ho xopama obu4am gpaMu

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Само като чух "взимай този нож, наръгай ме..болката да спре" и веднага асоциация с "да ти дам ли пистолет да ме застреляш..да спре да ме боли".....и о, изненада! Кой друг може да измисли тези невероятни текстове освен моят любим Николай Гурманов 🤣🤣🤣

Тия се ръгат с ножове, 2те лелки от Алфата пеят за паник атаки и няма ядове..ма иначе Галена като пя за любов като рак в кръвта и беше много лоша 😄

Явно се е вдхъновил от Counter-Strike 1v1 с ножки :D

687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f6d68696c5542622e6a7067.jpg.254387bd1e719e87f3a5aa02af72f962.jpg

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикално наръгване. :D Азис все повече става само за слушане, но не и за гледане. Песента е с много елементарен и на моменти агресивен текст, но не е лоша като цяло. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Азис са започнали да му окапват ушите от еднакви песньовки, затова го е заменил със златно, да няма мърдане. То и на мен почнаха, ама нямам толкова пари, за да си сложа златни уши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , FolkEmpire каза:

Явно се е вдхъновил от Counter-Strike 1v1 с ножки :D

687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f6d68696c5542622e6a7067.jpg.254387bd1e719e87f3a5aa02af72f962.jpg

А можеше да се вдъхновят от култовия цитат "Тряснах й с ножа по плота, като й казах,че искам истината." колко по интересно щяха да натворят. За Колегата Фики, и Азиска от студената кухня. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...