Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

А защо са ползвали снимка на Алпай???

Егати приликата, аз наистина помислих, че е Емрах?

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако не беше Емрах, Емилия щеше да има точно НУЛА хитове за 2018-та година 😘 А той има няколко!

 

Ама тая пък песен какъв хит беше? Нищо особено.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DevilWish каза:

Евала, Счетоводителке! Постави лекето на място!

SIGNAL.BG

Емилия реагира остро на твърдение на Емрах по повод дуетния им сингъл, с който преди години изгря най-младият Стораро. В свое интервю певвицата е категорична,

 

"С Кости решавали" - а "печелившият" как разбира, че е избран? Не му ли ПРЕДЛАГА? Оф, да си гледа числата Счети, че в други сфери мисленето хич не й се отдава.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

"С Кости решавали" - а "печелившият" как разбира, че е избран? Не му ли ПРЕДЛАГА? Оф, да си гледа числата Счети, че в други сфери мисленето хич не й се отдава.

Поне като Счетоводителка й се получава.
С Кости решава! Световна класа, брей! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Евала, Счетоводителке! Постави лекето на място!

SIGNAL.BG

Емилия реагира остро на твърдение на Емрах по повод дуетния им сингъл, с който преди години изгря най-младият Стораро. В свое интервю певвицата е категорична,

 

По-скоро е предлагала на Тони, а той й е бутнал Емрах. Има шанс да злобеят, защото Емилия прави дуети с Галин последно време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pechenko каза:

Уж е някаква Надежда ( блондинка ) влиза довечера

 

 

6ADBFCDA-27EA-4C84-AA01-3FC766525368.jpeg

Тя тая Надежда май гони 40 години

А тоя каза че искал 5 деца - кога ще му ги износва? Дърта майка като Кама и Фатме ще е

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя тая Надежда май гони 40 години

А тоя каза че искал 5 деца - кога ще му ги износва? Дърта майка като Кама и Фатме ще е

Може да забременее с петзнаци едновременно 🤡

Путката й след раждането им без секцио:
1mplhg.jpg

  • Haha 2
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Росица Пейчева верно е бременна на 50. ☠️

SIGNAL.BG

Легендарната звезда на "Пайнер" Росица Пейчева грее от щастие в очакване на своята трета рожба. Певицата, която през 2023-а навърши 50...

Не го разбирам това, майки на големи деца тепърва да забременяват пак. По този начин разбъркват и живота на горките си пораснали деца. Децата й да са на 20+ и изведнъж: "Вижте ме, все още мога да раждам".

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Росица Пейчева верно е бременна на 50. ☠️

SIGNAL.BG

Легендарната звезда на "Пайнер" Росица Пейчева грее от щастие в очакване на своята трета рожба. Певицата, която през 2023-а навърши 50...

Не го разбирам това, майки на големи деца тепърва да забременяват пак. По този начин разбъркват и живота на горките си пораснали деца. Децата й да са на 20+ и изведнъж: "Вижте ме, все още мога да раждам".

A3 na He CkuBaM Hu6mo /\o6o, ako q B/\e4e. gHe6Hume 50 ca B4epa6Hume 35-40

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Росица Пейчева верно е бременна на 50. ☠️

SIGNAL.BG

Легендарната звезда на "Пайнер" Росица Пейчева грее от щастие в очакване на своята трета рожба. Певицата, която през 2023-а навърши 50...

Не го разбирам това, майки на големи деца тепърва да забременяват пак. По този начин разбъркват и живота на горките си пораснали деца. Децата й да са на 20+ и изведнъж: "Вижте ме, все още мога да раждам".

Представяш ли си Глория да роди брат на Симона и чичо на Галина?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Значи моите 32 са 16-17 някъде - устройва ме!

 

 

Мъжете между 30 и 40 години са най-секси!

- Аз!!!!
Ако така ги броите аз съм на годините, на които съм бил, когато излезе този хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Росица Пейчева верно е бременна на 50. ☠️

SIGNAL.BG

Легендарната звезда на "Пайнер" Росица Пейчева грее от щастие в очакване на своята трета рожба. Певицата, която през 2023-а навърши 50...

Не го разбирам това, майки на големи деца тепърва да забременяват пак. По този начин разбъркват и живота на горките си пораснали деца. Децата й да са на 20+ и изведнъж: "Вижте ме, все още мога да раждам".

Според мен е малко безотговорно. Не можеш дори да предположиш, че ще присъстваш на бала на детето си. Да не говорим по-нататък в живота му.

Да кажем за жени, които цял живот са опитвали за дете и най-после са успели има повече смисъл. Но в другите случаи бие към някакъв егоизъм да обречеш дете на непълноценен живот.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

279 likes, 5 comments - malina.official on February 22, 2024: "“С оркестър събуди ме” е моята изненада за всички ва..."

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Според мен е малко безотговорно. Не можеш дори да предположиш, че ще присъстваш на бала на детето си. Да не говорим по-нататък в живота му.

Да кажем за жени, които цял живот са опитвали за дете и най-после са успели има повече смисъл. Но в другите случаи бие към някакъв егоизъм да обречеш дете на непълноценен живот.

На абсолютно същото мнение съм, ама викам да не задълбавам, че да не ме разпънете като Андри в "Лоша". Безотговорно, дори грозно. Не бих искал да съм на мястото на децата й. "Вижте ме, все още правя секс, че и не мога да се сдържам"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...