Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

2011-12 май беше най-силният период на Джанка с Да те прежаля, Да те бях ранила, Да видя какво е. Странно е, че слага някакъв ТикТок хит на 15 години като най-силният момент в кариерата й, над хитове, които буквално са печелили Песен на годината. Но тя никога не е имала мярка и цедка на устата, говорейки за успехи и награди.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена винаги си е била от лидерските имена. Може да не е минавала Преслава или Галена по популярност, но има достатъчно запалени фенове и почти култистко следване.

А и за 19 години кариера все още да има интерес към нея си е голям успех.
От тези които тръгнаха по същото време - Димана, Борис Дали, Соня Немска и тн повечето са в пълно забвение.

Това че не разцепва в Ютуб (с фалшиви гледания) не прави цялостната ѝ кариерата провал. Всъщност дори евала, че не се отказва с авторски текстове и музика, дори когато е имала неуспешни проекти.

Ние следим гледания, лайкове, позиции, но тя има съвсем различна перспектива всяка вечер да пълни заведения и хора да крещят нейното име. Нормално да е в еуфория и да го приема като голям успех.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Джена, Азис приличал на Kanye West. Дано като пуснат клипа с Бионсе, феновете да не го бъркат с него.

WWW.FACEBOOK.COM

ИзЕдохте ме за тоя Kanye West! Приличам, какво да направя?! Па много познавате творчеството му бе… Веднъж не ви видях да избухвате на...

 

  • Haha 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

ако искате да загубите мозъчни клетки - слушайте това интервю.

Всъщност като за Анелия е направо топ. Има няколко неща, с които съм съгласен, а не са популярни концепции. Признавам Ивка, щом успя да разчупи тази титанеса на Мисълта. 

 

ПС. Гледах интервюто на 1.25 скорост. 

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Yamall каза:

?

Кой я помни тая песен изобщо? Това е много по-хитово и до днес

 

Ами очевидно има кой да я помни щом 10 години по-късно продължава да трупа гледания. А от тези 4те песни освен МСМ и то с уговорки не мисля че някой си ги спомня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Yamall каза:

Оставете Джена, Азис приличал на Kanye West. Дано като пуснат клипа с Бионсе, феновете да не го бъркат с него.

WWW.FACEBOOK.COM

ИзЕдохте ме за тоя Kanye West! Приличам, какво да направя?! Па много познавате творчеството му бе… Веднъж не ви видях да избухвате на...

 

Никой не избухвал на Кание Уест? Ами нормално на твои участия се слушат цигании.

Тоя съвсем се е самозабравил щом твърди че е над истински световни звезди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xroflx9 каза:

2014

 

Djena or death!

преди 15 минути, Yamall каза:

Оставете Джена, Азис приличал на Kanye West. Дано като пуснат клипа с Бионсе, феновете да не го бъркат с него.

WWW.FACEBOOK.COM

ИзЕдохте ме за тоя Kanye West! Приличам, какво да направя?! Па много познавате творчеството му бе… Веднъж не ви видях да избухвате на...

 

Mupu6e!

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

ако искате да загубите мозъчни клетки - слушайте това интервю.

C/\o6aM u u3na/\HeaBaM! 🙏🏼🙇🏻‍♂️

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey На разпродажба е!

BGMUSICSHOP.BG

Eмануела – завладяваща и емоционална! Специфичен глас, уникален, лиричен тембър в съчетание с убийствен сексапил и магнетичен поглед! Тя е сред певиците, които са дарени от съдбата с артистичен талант. Музикалната кариера на изпълнителката включва хитови заглавия, които са магнит за публиката. След „Запознай я с мен” и „Буря от емоции”...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.INSTAGRAM.COM

31 likes, 1 comments - luna_music_official on February 16, 2024: "#luna #president 🇧🇬 Благодаря за поканата, ресторант Дворе..."

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Jouey каза:

@Emanuela.Carey На разпродажба е!

BGMUSICSHOP.BG

Eмануела – завладяваща и емоционална! Специфичен глас, уникален, лиричен тембър в съчетание с убийствен сексапил и магнетичен поглед! Тя е сред певиците, които са дарени от съдбата с артистичен талант. Музикалната кариера на изпълнителката включва хитови заглавия, които са магнит за публиката. След „Запознай я с мен” и „Буря от емоции”...

 

Ако дам пари на Касъмови Манол ще ме прокълне

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.02.2024 г. от 16:06, Fast каза:

 

От 14.02.2024 г. от 15:55, Emanuela.Carey каза:

Като всички момичешки групи (Антибиотика) се изпокараха и искаха да са солови певици.

Като им свърши договора не пожелаха да преподпишат като група и индивидуално залязоха.

Не са се карали изобщо. Не им е бил свършил договора, че да не искат да преподписват. Не са и пробвали да градят кариера на солови певици. Само Веси предстви три популярни народни песни при създателката на 88, Пантерата Доби, но дотам. 
 

88 разтрогват договора с Пайнер, защото вече става нерентабилно и трудно в бранша. Не се занимават с музика, имат си стабилни семейства с по две деца. Джени дори има три. Последно 2010 поздравиха гостите на сватбата на Веси с изпълнение. Много рядко се виждат, но са си в приятелски отношения.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Runevski каза:

 

Не са се карали изобщо. Не им е бил свършил договора, че да не искат да преподписват. Не са и пробвали да градят кариера на солови певици. Само Веси предстви три популярни народни песни при създателката на 88, Пантерата Доби, но дотам. 
 

88 разтрогват договора с Пайнер, защото вече става нерентабилно и трудно в бранша. Не се занимават с музика, имат си стабилни семейства с по две деца. Джени дори има три. Последно 2010 поздравиха гостите на сватбата на Веси с изпълнение. Много рядко се виждат, но са си в приятелски отношения.  

Те изобщо не ги развиваха, дори когато бяха свежи, и децата ги харесваха 2004-2005. На едно турне не ги поканиха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Не са се карали изобщо. Не им е бил свършил договора, че да не искат да преподписват. Не са и пробвали да градят кариера на солови певици. Само Веси предстви три популярни народни песни при създателката на 88, Пантерата Доби, но дотам.

88 разтрогват договора с Пайнер, защото вече става нерентабилно и трудно в бранша. Не се занимават с музика, имат си стабилни семейства с по две деца. Джени дори има три. Последно 2010 поздравиха гостите на сватбата на Веси с изпълнение. Много рядко се виждат, но са си в приятелски отношения.  

Точно пък 2007 вече да не е било рентабилно и трудно. Тогава дори композиторите не взимаха толкова пари и Пайнер покриваха клиповете.

А и те бяха точно в 4-5 година от договора си - съвсем в период пред преподписване. Пайнера в онзи период знаем колко е бил разбран с договорите че просто “да ги пусне”.

А и не всички членове са били поканени на сватбата на Веси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Точно пък 2007 вече да не е било рентабилно и трудно. Тогава дори композиторите не взимаха толкова пари и Пайнер покриваха клиповете.

А и те бяха точно в 4-5 година от договора си - съвсем в период пред преподписване. Пайнера в онзи период знаем колко е бил разбран с договорите че просто “да ги пусне”.

А и не всички членове са били поканени на сватбата на Веси.

Подписват август 2003, разтрогват март 2007. Малко участия, големи проценти и много нова конкуренция. Точно тогава много се отказаха - Надя, Блзинаците, Весела, Мая.. Екипа им пък тръгна да си създава друга компания и телевизия и бяха в положението на Гергана. Били са всички на сватбата без Дени, която е била поканена, но не е успяла да иде. 

преди 25 минути, Fast каза:

Те изобщо не ги развиваха, дори когато бяха свежи, и децата ги харесваха 2004-2005. На едно турне не ги поканиха.

Само на турнето през 2005 бяха в три града, но да - не ги поканиха сред постоянните участници. 2004та щяха да се приемат много радушно, ако ги бяха пуснали на турнето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Yamall каза:

Искат й я по участия, но тя сама да я пусне да я изпее - не. Не знам поради каква причина, може би иска да налага по-стойностните си песни като златни хитове.

Кое е по-стойностното на Мойто слабо място?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Кое е по-стойностното на Мойто слабо място?

Най-малкото пеенето на Пресил вътре не е такова:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце пътува за Бургас. Взел е Пацо и Велко кара. Днес муже първо участие за Бургас и аз отмених резервацията, защото в момента съм на работа и утре пак съм на работа. Кога ще спа, а и трябва да се пазя. И няма да отида. 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

 

Не са се карали изобщо. Не им е бил свършил договора, че да не искат да преподписват. Не са и пробвали да градят кариера на солови певици. Само Веси предстви три популярни народни песни при създателката на 88, Пантерата Доби, но дотам. 
 

88 разтрогват договора с Пайнер, защото вече става нерентабилно и трудно в бранша. Не се занимават с музика, имат си стабилни семейства с по две деца. Джени дори има три. Последно 2010 поздравиха гостите на сватбата на Веси с изпълнение. Много рядко се виждат, но са си в приятелски отношения.  

KakBo pabomqm?

преди 22 минути, DarkChild каза:

Кое е по-стойностното на Мойто слабо място?

A u e gocma 3abpaBeHa

преди 1 минута, Sunlight каза:

Коце пътува за Бургас. Взел е Пацо и Велко кара. Днес муже първо участие за Бургас и аз отмених резервацията, защото в момента съм на работа и утре пак съм на работа. Кога ще спа, а и трябва да се пазя. И няма да отида. 

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Точно пък 2007 вече да не е било рентабилно и трудно. Тогава дори композиторите не взимаха толкова пари и Пайнер покриваха клиповете.

А и те бяха точно в 4-5 година от договора си - съвсем в период пред преподписване. Пайнера в онзи период знаем колко е бил разбран с договорите че просто “да ги пусне”.

А и не всички членове са били поканени на сватбата на Веси.

He n/\a6maxa k/\unoBe gocma noegu 2007. Hqkou uMaxa no goGoBop eguH eBmuH k/\un Gogu6Ho, om nemio kapmu/\eB u gomaM…

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...