Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

uMa6e q B npo/\emHo napmu, gaje uMax mo3u guck - MHoGo qku necHu nqxa B n/\oBguB.

Maū q uMa6e u B Gogu6Hama koMnu/\azuq, gemo u3/\u3a qHyapu

Xu4 He e no-bap3a. u gBeme ca cu egHakBo qku

Пайнер Хит Сезони Пролет ли? 
Да и двете песни са яки. Ама на мен нашата си ми звучи по денс, а и при нас цигулките ги няма. Тази песен може да я направи да звучи по много различен начин, всичко ще й отива. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

На Галена звучи поп и е с по-готин аранжимент, но на гърка гласът е много меден и мелодичен. И на мен това ми е в ТОП 5 на Галена, още като излезе много ме беше зарибила.

Точно, нашата е повече към поп. И това включително. За гърка за първи път чувам, но и неговият глас е супер готин и приятен за слушане. Надявам се, че с нещо подобно песента може да се преоткрие. А пък и тя си я беше пуснала на стори ако не се лъжа? И видеото е добро. Това и "Само миг" й бяха супер готини песни и клипове. Явно, че първата авторска песен за нея е "Само миг"? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Пайнер Хит Сезони Пролет ли? 
Да и двете песни са яки. Ама на мен нашата си ми звучи по денс, а и при нас цигулките ги няма. Тази песен може да я направи да звучи по много различен начин, всичко ще й отива. :D 

He, dj jerry proletno party vol 2

  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

He, dj jerry proletno party vol 2

Сега се сетих. Щом като е излезнала към Ноември 2003, тук я представя за първи път като Галя.

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вече съм спокоен, че и България да бъде всмукана от черна дупка - Рени съвсем спокойно ще я запуши с гъза си и няма да омреми.

Снимките са Fake! Искаш ли да се обзаложим на 3 краставици? Удебеляват й ги с изкуствен интелект 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_presi каза:

Рени от последното й участие! Тази жена виждали се на какво прилича? Иначе обработва снимките си до неузнаваемост!

IMG_20240128_084622.jpg

IMG_20240128_084552.jpg

Поне 50% от населението ни изглеждат така - особено жените в нейната възраст

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

xaxax.jpg

Много лоши хора се опитват да й навредят на Рени и уголемяват нарочно снимките й!!! Радвам се, че разкри конспирацията 😉

Впрочем Рени е пуснала своя серия козметика и инхалатор в Русия! 

3.webp

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Klaus каза:

Снимките са Fake! Искаш ли да се обзаложим на 3 краставици? Удебеляват й ги с изкуствен интелект 🙄

Е, то това е ясно, че е някакъв фотошоп. Чак пък толкова.... Ние се шегуваме, но не мисля, че изглежда точно така. 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klaus каза:

😳😳😳😳

20240128_111053_edit_3991833672828.jpg

В сравнение с Американците, българите се поддържаме. Там какви неща ми показаха и хора..... жените са с огромни, тлъсти задници. Диетата им е пуканки и чипсове, представете си. Човек трябва да носи отговорност за тялото си и това как изглежда, не заради другите, а от любов към себе си......
България си е много добре в сравнение с хората там. Тук поне има хора, които се стараят. Там не им пука. Даже за дрехите им..... не, че е толкова от значение кой те гледа, но да не се поддържаш...... айде стига бе. 
Не всичко е до храна. Има хора които нищичко не хапват и пак пълнеят. Други например се тъпчем и пак сме слаби.... или пък един ден да не ядем и губим лесно килограми.... Това е относително. До ген или ако някой има проблеми с щитовидната жлеза.... Храненето е само част от всичко това, много са основните фактори. 
Рени по принцип е по-едра. Тя никога не е била слаба.

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

В сравнение с Американците, българите се поддържаме. Там какви неща ми показаха и хора..... жените са с огромни, тлъсти задници. Диетата им е пуканки и чипсове, представете си. Човек трябва да носи отговорност за тялото си и това как изглежда, не заради другите, а от любов към себе си......
България си е много добре в сравнение с хората там. Тук поне има хора, които се стараят. Там не им пука. Даже за дрехите им..... не, че е толкова от значение кой те гледа, но да не се поддържаш...... айде стига бе. 
Не всичко е до храна. Има хора които нищичко не хапват и пак пълнеят. Други например се тъпчем и пак сме слаби.... или пък един ден да не ядем и губим лесно килограми.... Това е относително. До ген или ако някой има проблеми с щитовидната жлеза.... Храненето е само част от всичко това, много са основните фактори. 

😀😘

Така е. Но Рени беше на телевизора и трябваше да е бъзик 😁

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Марая готова за дискотека, отива да слуша трррр так-так-так на майке си.

FKcVu.jpg

Марая казва че не слуша чалга заради майка си - като е на лайв пуска само рап

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

😀😘

Така е. Но Рени беше на телевизора и трябваше да е бъзик 😁

Да, но едва ли е само от храната според мен.... Може би обича да си хапва жената.... Даже Есил Дюран беше споделила в едно интервю, че яде само салати като отидат на ресторант....
Приятелка на майка ми също е близка с Рени.... и честно да ви кажа въобще не е ставало дума, че е чак толкова ящна. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Klaus каза:

😳😳😳😳

20240128_111053_edit_3991833672828.jpg

Този телевизор не е достатъчно широкообхватен, за да й побере всички сланини в реален размер.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Малко пресилено е да кажем на ютуб плейлиста "компилация". 

Малко пресилено е да кажем на компилация с ретро хитове просто плейлиста. Повече от половината песни до сега не бяха издавани в стрийминг платформите.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

421866349_7949696115047429_4915742928850575959_n.jpg

Всичко разбирам, ама това кой го е направил? 😮 😮 😮 
Това с гробът беше много гадна постъпка. Може всякаква да е, но чак толкова.... и се мислят за оригинални. Всички ще умрем, по-спокойно.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Emanuela.Carey каза:

Марая казва че не слуша чалга заради майка си - като е на лайв пуска само рап

Има резон, тя и визуално прилича на рапЕрка. Досущ като Кокадиона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

Есил винаги е била топ като глас и форма. Говорех, че човек остарява и е смешно да го отрича и прикрива. Старостта е нещо хубаво 🤗

TRUD.BG

Есил Дюран явно е решила да върви по пътя на своята колежка Андреа, популярна с фотошоп издънките си. И макар тялото на Есил да е...

 

Screenshot_20240128_120841_edit_7250191843685.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DevilWish каза:

Всичко разбирам, ама това кой го е направил? 😮 😮 😮 
Това с гробът беше много гадна постъпка. Може всякаква да е, но чак толкова.... и се мислят за оригинални. Всички ще умрем, по-спокойно.

меме тимплийт е.
57yjav.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Klaus каза:

@asylum

Есил винаги е била топ като глас и форма. Говорех, че човек остарява и е смешно да го отрича и прикрива. Старостта е нещо хубаво 🤗

TRUD.BG

Есил Дюран явно е решила да върви по пътя на своята колежка Андреа, популярна с фотошоп издънките си. И макар тялото на Есил да е...

 

Screenshot_20240128_120841_edit_7250191843685.jpg

Като гледам напоследък една Памела Андерсън, и не само, как се носи, без грим дори на светски събития, съвсем натурална... така запазваш връзката и с природата, и с първообраза си, тук обаче сме малко контра на тия разбирания и губим естетическата мярка, сякаш през криво огледало се гледат... Произходът много ги потиска и цял живот се мъчат да бягат от него. Много пъти през годините също чувах колко певици сами си забранявали клипове в ефира на Планета, защото като по-млади не се харесвали... Да, но това си ти, твоите хитове и твоето минало... И трябва да се гордееш, защото наистина от нищо се правеше нещо тук... а децата им на някои никога няма да ги познаят реално какви са и какви са били, ще живеят със съвсем измислен образ. Просто ние тук се мъчим да пресъздадем една холивудска действителност, което е невъзможно...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...