Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Малко пресилено е да кажем на ютуб плейлиста "компилация". 

Много искам да включат на Галена - МОЖЕШ ЛИ в тези компилации. Супер любима песен! ❤️ 

 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

Много искам да включат на Галена - МОЖЕШ ЛИ в тези компилации. Супер любима песен! ❤️ 

 

EgBa /\u uMam npaBama, Ho gaHo Ga/\q q kynu, Makap 4e He ū mpqbBa

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Татяна: Всички сте тръгнали да плюете Диона, че е шмъркала. 
Едните шмъркат - на другите децата им шмъркат. Вземете се в ръце!

Белото по принцип действа разхлабително - Тотя явно затова не може да остиска от фитнеса до вкъщи.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Много искам да включат на Галена - МОЖЕШ ЛИ в тези компилации. Супер любима песен! ❤️ 

 

Ми включи си я сам ;) Ако е толкова сложно в предпочитаната платформа, примерно 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_presi каза:

Рени от последното й участие! Тази жена виждали се на какво прилича? Иначе обработва снимките си до неузнаваемост!

IMG_20240128_084622.jpg

IMG_20240128_084552.jpg

Какво и е на жената, добре си изглежда. Още повече виж как хубаво и широко се усмихва, явно са я капарирали срещу цялата продукция на кухнята за вечерта, вече прилежно ометена. 

Но най-вече специални адмирации за посетителя предвидил достатъчно широкообхватна камера за заснемането. 

  • Haha 5
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FikLena каза:

значи в Булгаристан срещу 5000 лв може да шофираш друсан така ли?

 

 

Screenshot_20240128_104853_Instagram.jpg

Когато си нагло, никому неизвестно въображение на жена, лоша реклама явно няма. Шмъркотеките също не ги бърка коя друсалка ще разнася микрофона, алъш вериша си върви. 

Та не разбрах, от коя точно част на тая пародия си толкова изненадан? И с риска да кажа нещо положително един път за Дион, поне никой не е пречукал зад волана (доколкото ни е известно), за разлика от други вече забравени герои от новините които не са спестили от ток и парно с престой в пандиза. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, presi_presi каза:

Рени от последното й участие! Тази жена виждали се на какво прилича? Иначе обработва снимките си до неузнаваемост!

IMG_20240128_084622.jpg

IMG_20240128_084552.jpg

Хапвала съм нощем дълго

Хапвала съм с тебе мълком

Знаела съм ще ми сготвиш

Мусаката ще претоплиш

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Когато си нагло, никому неизвестно въображение на жена, лоша реклама явно няма. Шмъркотеките също не ги бърка коя друсалка ще разнася микрофона, алъш вериша си върви. 

Та не разбрах, от коя точно част на тая пародия си толкова изненадан? И с риска да кажа нещо положително един път за Дион, поне никой не е пречукал зад волана (доколкото ни е известно), за разлика от други вече забравени герои от новините които не са спестили от ток и парно с престой в пандиза. 

Мой приятел го хванаха да кара друсан тук (в уж законова Германия). Взеха му само книжката за седем месеца и трябваше през този период редовно да ходи и дава проби и доказва, че не друса. Спря бялото за около година и пак се върна. След втория или третия път, мисля, губи точки и може да му вземат книжката. Нищо не е казал за парична глоба??!?! 🙄🙄 Щом има опция да плаща, ще плати. Логично е поне година да я карат да дава тестове, за да не се върне втори път яшконсун зад волана. То няма лошо себе си да затрие, тъпото е на друг да не навреди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Klaus каза:

Хапвала съм нощем дълго

Хапвала съм с тебе мълком

Знаела съм ще ми сготвиш

Мусаката ще претоплиш

Мразя мусака. :& 
Обаче отново ти се е получило! 😘 Еклерчето ми, беболинчо 😘 

 

  • Thanks 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

 

Леле, колко различен е аранжимента на оригинала. Започва като балада. Галена бързо да й направи един ремикс с подобен аранжимент за 20 години на сцена и да я пуска! Супер ще бъде, а сега както е от популярните имена, може и хит да стане! 😮 Малко като "Не е любов" на Джена. Да, наистина ще бъде много интересно ако го направи! Жестоко ще звучи, въпреки, че нашата версия си ми е любима, защото съм й свикнал.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_presi каза:

Рени от последното й участие! Тази жена виждали се на какво прилича? Иначе обработва снимките си до неузнаваемост!

IMG_20240128_084622.jpg

IMG_20240128_084552.jpg

Вече съм спокоен, че и България да бъде всмукана от черна дупка - Рени съвсем спокойно ще я запуши с гъза си и няма да омреми.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

 

А да попитам, някой знае ли дали "Можеш ли" е била включвана в компилация? По мои спомени съм засичал втората й самостоятелна песен "Само миг" в такива.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Леле, колко различен е аранжимента на оригинала. Започва като балада. Галена бързо да й направи един ремикс с подобен аранжимент за 20 години на сцена и да я пуска! Супер ще бъде, а сега както е от популярните имена, може и хит да стане! 😮 Малко като "Не е любов" на Джена. Да, наистина ще бъде много интересно ако го направи! Жестоко ще звучи, въпреки, че нашата версия си ми е любима, защото съм й свикнал.

KakBo My e pa3/\u4Homo Ha apaHjuMeHma, ocBeH uHmpomo. noc/\e cu e ugeHmu4Ho.

ga/\h My e ka3a/\a u 3a mo3u kaBap kamo ce Bugqxa😇

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

KakBo My e pa3/\u4Homo Ha apaHjuMeHma, ocBeH uHmpomo. noc/\e cu e ugeHmu4Ho.

ga/\h My e ka3a/\a u 3a mo3u kaBap kamo ce Bugqxa😇

Нашата версия е малко по-денс, по-бърза. Интрото и към края е различно. Както и присъствието на цигулката в оригинала, което е много добро! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

А да попитам, някой знае ли дали "Можеш ли" е била включвана в компилация? По мои спомени съм засичал втората й самостоятелна песен "Само миг" в такива.

uMa6e q B npo/\emHo napmu, gaje uMax mo3u guck - MHoGo qku necHu nqxa B n/\oBguB.

Maū q uMa6e u B Gogu6Hama koMnu/\azuq, gemo u3/\u3a qHyapu

преди 1 минута, DevilWish каза:

Нашата версия е малко по-денс, по-бърза. Интрото и към края е различно. Както и присъствието на цигулката в оригинала, което е много добро! ❤️ 

Xu4 He e no-bap3a. u gBeme ca cu egHakBo qku

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена звучи поп и е с по-готин аранжимент, но на гърка гласът е много меден и мелодичен. И на мен това ми е в ТОП 5 на Галена, още като излезе много ме беше зарибила.

  • Like 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...