Jump to content

Емануела - Свекървище


Препоръчани коментари

Все едно слушам песента на Алисия - Телефона и Граници...
Голяма микс са направели Биолака и Асенов интересно ми е кой е работил по мастера.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Emanuela.Carey каза:

Устните ти мръсни още е в класациите 🥰

Къде е продутия хит Телефона? Или Инсомния дето плати реклами в три социални платформи и пак до никъде? Или Сладка Работа дето уж иновативен хит от Кости пък умря за две седмици?

А ти вече си в категория врагове!

Откога песни със само 6 милиона за година се водят хитове? Рут Колева прави повече за същото време. 😘

gretchen-lip-gloss.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Откога песни със само 6 милиона за година се водят хитове? Рут Колева прави повече за същото време. 😘

gretchen-lip-gloss.gif

Алисия без смърделника Стораро и купени гледания и толкова не може да направи.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Алисия без смърделника Стораро и купени гледания и толкова не може да направи.

spacer.png

Примири се, че Лисана има по-голям хит тази година от фсичку на Манол:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Примири се, че Лисана има по-голям хит тази година от фсичку на Манол:

Буквално всички в Тикток още си мислят че е кавър на “Ти не си за мен” и никой не я помни.

Хит, но в категорията на Диона и Ариа със сигурност 😴

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Буквално всички в Тикток още си мислят че е кавър на “Ти не си за мен” и никой не я помни.

Хит, но в категорията на Диона и Ариа със сигурност 😴

Ама има над 5 милиона гледания, а най-гледаната песен на Маноля за 2023-та е кавъра на Мъже милиарди - с над 2,3 милиона 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ама има над 5 милиона гледания, а най-гледаната песен на Маноля за 2023-та е кавъра на Мъже милиарди - с над 2,3 милиона 😭

С 5 месеца разлика по между им и първото отново с платена реклама 😵‍💫

И да точно че Емануела с кавър на Деса скарата и клип за 5 лева предизвика повече интерес от “иновативната” СОТ-аджийка която се охарчи да се прави на класна дама.

Златка Райкова едно време правилно ѝ каза да не се занимава с музика ами да си затваря там бурканите със зимнина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

С 5 месеца разлика по между им и първото отново с платена реклама 😵‍💫

И да точно че Емануела с кавър на Деса скарата и клип за 5 лева предизвика повече интерес от “иновативната” СОТ-аджийка която се охарчи да се прави на класна дама.

Златка Райкова едно време правилно ѝ каза да не се занимава с музика ами да си затваря там бурканите със зимнина.

Съжалявам, че Алисия има по-успешна кариера от Манол. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Съжалявам, че Алисия има по-успешна кариера от Манол. ❤️ 

В СОТ-а със сигурност е била служител на месеца поне веднъж, не се съмняваме в това. Истинска кариеристка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Устните ти мръсни още е в класациите 🥰

Къде е продутия хит Телефона? Или Инсомния дето плати реклами в три социални платформи и пак до никъде? Или Сладка Работа дето уж иновативен хит от Кости пък умря за две седмици?

А ти вече си в категория врагове!

Тази китарка,цигулка и яките семпли няма как да те накарат да се откажеш от тях :) За това е в класациите.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Много добро! Това мисля, че ще е хит? Класи над Втори дом, че дори за мен е много по-добра от Устните ти мръсни. Става ми любимото след Направо в коша.
Единствената ми забележка е, че Асенов явно е използвал отсвирите от Граници. Иначе текста е брутален, нахъсващ както тя си го може. Видеото е също толкова добро като предното. 
Ами този път съм повече от доволен! От Направо в коша не ми е харесвала повече нейна самостоятелна песен, наистина ми е много над всички. 

На мен лично Втори дом ми харесва повече, но Свекървище също е невероятна, мисля че след около 50 слушания може да ми стане Топ 5 любима песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Съжалявам, че Алисия има по-успешна кариера от Манол. ❤️ 

Hahahahahahahhaha

Емануела има 82262662 пъти повече хитове от Йосмата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабва, "Втори дом" ми хареса повече и може би ми е любима нейна за тази година. Да се стяга, може много повече.

Нито Алисия, нито Емануела някога са ми били фаворитки, но Емануела има много по-силна кариера от Божиновица. Алисия ако не бяха Ара Мюзик да я бутат, може би щеше да приключи със скандала с Николета и Валери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Yamall каза:

Не ме грабва, "Втори дом" ми хареса повече и може би ми е любима нейна за тази година. Да се стяга, може много повече.

 

Ме като не резбираш от музика..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото повече я слушам под аранжимента на Асенов усещам стилистиката на Биолчев.

Някак ми върви ръка за ръка с Таралежа. Ако Биолчев беше направил аранжимента сигурно щеше да има точно звученето ѝ от Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи всичко на Емануела. И "Втори дом" си я слушам всеки път като си пусна музика. Просто Емануела е уникална. Който не му харесва, не разбира. Нали го имам албума й "Нотариално заверен" купен тази година, че даже си го поръчаха и още двама бивши колеги и Пайнер бяха учудени,че искам 3 бройки. Къде ли не се търси този албум. Но Емануела си е Емануела. 

Редактирано от Sunlight
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Sunlight каза:

Мен пък ме кефи всичко на Емануела. И "Втори дом" си я слушам всеки път като си пусна музика. Просто Емануела е уникална. Който не му харесва, не разбира. Нали го имам албума й "Нотариално заверен" купен тази година, че даже си го поръчаха и още двама бивши колеги и Пайнер бяха учудени,че искам 3 бройки. Къде ли не се търси този албум. Но Емануела си е Емануела. 

Аман от теб латерно! На Пайнер му е през оная Работа, че си кулила албума

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , FikLena каза:

Hahahahahahahhaha

Емануела има 82262662 пъти повече хитове от Йосмата

Както и Преслава има повече хитове от Галош 😘

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз съм тийм Емето. Оная Алисия е головодница.

Най-малко от теб съм очаквал тази проява на липса на фкуз:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Andrew Cunanan. каза:

Най-малко от теб съм очаквал тази проява на липса на фкуз:

 

Емануела е българската Тейлър. Всичко си казва в песните и е много конкретно и точно. Това ме спечели мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...