Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Плочите са огромен хит. Като гледам и нашите книжарници вече разширяват секторите с винил, тъй че явно и тук има търсене.

Андреа трябваше да си пусне нейната плоча по магазините. Макар че като гледам това може да се окаже някаква измама, тъй като разни хора й се оплакват на лайф, че не са получили поръчките си и тя дори не ги отразява.

  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, SG каза:

Плочите са огромен хит. Като гледам и нашите книжарници вече разширяват секторите с винил, тъй че явно и тук има търсене.

Андреа трябваше да си пусне нейната плоча по магазините. Макар че като гледам това може да се окаже някаква измама, тъй като разни хора й се оплакват на лайф, че не са получили поръчките си и тя дори не ги отразява.

Типично в неин стил. Навремето и за клиповете си не плащаше и се изпаряваше като пръдня.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Плочите са огромен хит. Като гледам и нашите книжарници вече разширяват секторите с винил, тъй че явно и тук има търсене.

Андреа трябваше да си пусне нейната плоча по магазините. Макар че като гледам това може да се окаже някаква измама, тъй като разни хора й се оплакват на лайф, че не са получили поръчките си и тя дори не ги отразява.

Не е измама - просто е издадена от Спотифай, а те със сигурност не ги печатат в България. Тоест ще си чакат някога international shipping.

Всеки изпълнител който поиска може да си “издаде” такива. Дори Алпай.

А Андреа вероятно не я вълнува толкова защото повечето приходи от тези плочи ще отидат при Спотифай, а не при нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Плочите са огромен хит. Като гледам и нашите книжарници вече разширяват секторите с винил, тъй че явно и тук има търсене.

Андреа трябваше да си пусне нейната плоча по магазините. Макар че като гледам това може да се окаже някаква измама, тъй като разни хора й се оплакват на лайф, че не са получили поръчките си и тя дори не ги отразява.

Пак е профукала парите за пиячка…

  • Like 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса ще пусне трета песен за годината

WWW.INSTAGRAM.COM

1,658 likes, 21 comments - vanessa___diamond on December 8, 2023: "Тепърва започваме 💙"

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Не е измама - просто е издадена от Спотифай, а те със сигурност не ги печатат в България. Тоест ще си чакат някога international shipping.

Всеки изпълнител който поиска може да си “издаде” такива. Дори Алпай.

А Андреа вероятно не я вълнува толкова защото повечето приходи от тези плочи ще отидат при Спотифай, а не при нея.

Ясно. Поне да го обясни на хората. Някои сигурно чакат още от лятото. За плоча на... Андреа.

Всеки може да си направи плоча, да, и ги приветствам. На Алпай ще си я купя само ако вътре присъства мега хита в чалгата тази година.❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Данна показва как шофьора ѝ си играе на телефона докато шофира

IMG-0231.jpg

Абе тая проста леличка как е изкарала книжка? Много просто същество.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Не кара тя.

Не съм видял клипът, защото изобщо не ми е интересно присъствието й, само прочетох, че си играе на телефона и кара. :D Принципно не бих се учудил ако и това прави, освен да изглежда по-дърта от година на година. Докато другите какички колежки младеят, тая от ден на ден прилича повече на сбръчкан пенис голям размер или по-тактично казано, престояла толумба XXL размер.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кво? Стъпката на Гло с 3 песни е супер добра. Особено както тя го беше измислила - 1 нова, 1 златна и 1 компромисна. 

А това дето Ванеса прави изобщо не е ново. Ивана правеше същото преди 15 години. Само че при баба Ваня Калудова нещата бяха 3 от 3. А Ванесица ще си остане с Бавария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Ми кво? Стъпката на Гло с 3 песни е супер добра. Особено както тя го беше измислила - 1 нова, 1 златна и 1 компромисна. 

А това дето Ванеса прави изобщо не е ново. Ивана правеше същото преди 15 години. Само че при баба Ваня Калудова нещата бяха 3 от 3. А Ванесица ще си остане с Бавария.

Съмнявам се да изкара нещо по-добро от "Бавария" на този етап. Идеята не е лоша. Нищо, че така може да си убие песните една след друга. Спят месеци, години, накрая 3 песни..... Никаква стратегия. Разпредели тия песни на по 3 месеца всяка, най-правилно е.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Andrew Cunanan. каза:

От 300 години си в тоя форум и няма да се научиш кога се шегувам, кога съм ироничен, кога съм сарказтичен.

И ти така.

Относно песента - чак пък успех... тука заради една снимка са ме нарочили за фен на Глория,  ама това е по-скоро самтимент някакъв,  едно време ме кефеше. 

Сантиментът към другата ми любимка - Кама - си отиде с носа й, та само Гло  ми остана... Като цяло в последните години не слушам чалга,  проверявам кой кво е изкарал,  но рядко съм изтърпявал цяла песен.  Влизам да се забавлявам как се дърляте, афинитет към чалгата отдавна нямам. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е за Черешката

TINYPIC.HOST

Image Screenshot 20231208 175112 Firefox hosted in Tinypic

Значи като почнат да плюят така,  само защото е циганка. Ами да, знае Бони много добре кой е Христо Фотев. И за Левски и Раковски е чувала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Това е за Черешката

 

TINYPIC.HOST

Image Screenshot 20231208 175112 Firefox hosted in Tinypic

Значи като почнат да плюят така,  само защото е циганка. Ами да, знае Бони много добре кой е Христо Фотев. И за Левски и Раковски е чувала.

Прост и злобен народ. При това Фотев! Да си  *** майката авторът и коментарът му. Изказват се неподготвени, пълни със злоба. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Ма това не е PISA, бе. То е друг изпит и няма отношение към тукашните препитвания. Ама да ха...

Да ви пикам и на PISA-та.
 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

АНИ ХОАНГ CONFIRMED

spacer.png

Ще вечерят варено куче от Тутракан по време на снимките на клипа 😘 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Минавам да кажа, че туко що покрай нас мина една кола цигани и бяха надули Абракадабра на Свинята и Порцелановото лице. ХИТ

Това е основният континент на втората.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъчно ми е да го кажа, но и трите песни на Глора ме зарибиха :D Включително оная мазната, за феновете й. Ютуб ми ги пусна няколко пъти + някакъв дует със Симона и ... не знам за Планета ТВ, но Ютуб е още по-токсичен.

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...