Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Kitty каза:

На Глория версията е много по - добра и направо новаторска във всяко едно отношение. Прилики не виждам, освен в музиката.

 

 

Че то туй е основното, бе, скъпа!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Kitty каза:

Тя хитове вече няма да има. Стана омразна на целия български народ, точно като Мария - Антоанета. Никой вече не иска да я вижда и чува. Крие си детето, датата му на раждане,  с нейния взимат телефоните на гостите за партито на детето и не дават да се снима, пускат само техни снимки и то с месец закъснение. Детенцето и е малко, а последната тема на партито за рождения му ден е била войната в Украйна.

Ходила в Рованиеми, чудо голямо................. в най - големия форум у нас жените я обсъждат че не е била на едно голямо коледно парти на известна модна марка. Всички и се подиграват на саморекламите и самохвалбите и.

Затова ли държи най-успешната женска самостоятелна песен за годината към момента и втората най-харесвана за 2023-та?!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Kriminal каза:

айде Газа ръцете горе да ви чуяяяяя

سكران ايقظني في الساعة التانية

Абсолютен гърмеж! Сигурно избухват като бомби на нея там!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Насират я в коментарите

FB.WATCH

️ Изящната и винаги перфектна Галена ще заблести в новогодишната нощ по bTV! Гледай я в празничния концерт на #ГласътНаБългария на 31...

 

И за Преслава няма нито 1 хубав коментар под клипчето със Софка и Коцето в офисите на Нова, въпреки че там акцентът е Софи 😉

Така че бай Ганьо е ясен - плюе в нета, ама ще гледа и Галена, и Преслава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че Камелия и Цветин от години са правили опити за бебе, Камелия беше и бременна два пъти, веднъж с близнаци, но не можа да задържи бебетата. Но пак не беше редно да прибягнат до това.

Докато Цветка наистина си я вълнува физиката.............След 10 години и тя ще се направи на извънземно в лицето.

А да е хитова, абсурд. Не познавам човек, който да я слуша.

преди 3 минути, Just_Me каза:

И за Преслава няма нито 1 хубав коментар под клипчето със Софка и Коцето в офисите на Нова, въпреки че там акцентът е Софи 😉

Така че бай Ганьо е ясен - плюе в нета, ама ще гледа и Галена, и Преслава.

Аз ще гледам заради Деси Слава и Анелия, другите не ме интересуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Само че Камелия и Цветин от години са правили опити за бебе, Камелия беше и бременна два пъти, веднъж с близнаци, но не можа да задържи бебетата. Но пак не беше редно да прибягнат до това.

Докато Цветка наистина си я вълнува физиката.............След 10 години и тя ще се направи на извънземно в лицето.

А да е хитова, абсурд. Не познавам човек, който да я слуша.

Аз ще гледам заради Деси Слава и Анелия, другите не ме интересуват.

Не ме познаваш?! Иначе и аз не бих си развалил физиката - да раждам деца! Достатъчно е пренаселен светът и ресурсити не стигат за фсички, аман от дицЪ.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Andrew Cunanan. каза:

Затова ли държи най-успешната женска самостоятелна песен за годината към момента и втората най-харесвана за 2023-та?!

 

Според мен това ще мачка доста по-дълго от песента на Янева. Истиснкият самостоятелен хит на годината

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

и в двете е абсолютно ДЪНО! 

Анелия не мога да я слушам как говори и не си го причинявам вече. Толкова бавно не тече мисълта на никоя друга ... направо не се търпи

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , meleto каза:

Единственото обяснение за 10млн на песен, която не се знае, освен от върлите чалгари, е... явно като напишеш ЧРД или Честит рожден ден в търсачката излиза ... С друго заглавие едва ли щеше да мине и 5млн.

На мен лично ,,Честит Рожден Ден’’ ми е в Топ 3 най-любими песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Какво каза?

 

avatars_chalga_Aneliq-09.gif

Че е тъп галош, който става за смях със всяка своя изява. От Гъзарка насам няма хит и Емилия от раз ь отмъкна мъжа, сигурно и в леглото е дърво, както е и на сцената.

  • Angry 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Такова дърво е, че веднъж взе певица на годината, а твоята любима кога?

pic_1414_copy.jpg

 

 

image.png.84256adba36e2bcbbed2e367e33d7348.png

image.png.c86ec91568af1525a48085fa414943eb.png

Цели 13 пъти! БТВ, заслужаваше да е Певица на 2012 също, на Анал плашеше със самоубийство и изръси 60 000 лева, та я взе. Нещастница алчна!

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

>>>>>>>> Бг Юнаци!

Крайно време е Кити да зареже оная простачка Анал и да стане фенка на Башур, да си купи Айфон, тениска на Калвин Клайн, обувки на Лагерфелд и да стриймва Българи Юнаци!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Crimson каза:

На мен лично ,,Честит Рожден Ден’’ ми е в Топ 3 най-любими песни. 

Единствените й клипирани песни от ютуб ерата под 10М също са топ!

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Единствените й клипирани песни от ютуб ерата под 10М също са топ!

 

 

Фикленчето вместо да купува дислайкове на Обратно в играта, да беше купила 7-8 милиона на Да ти омекне. 🤡

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем относно ощетяването на Счета - смятам, че през 2012-та Албум на годината трябваше да стане 13 на Мара вместо Семплите си нямат нищо на оная паплач. Смисъл Най-добрия, Дай жега, Ти позна ли ме >>>>>>>>>>>>>> кариерата на Счета.

Отделно Мара направи промоция и снима АБСОЛЮТНО всяка нова песен. 13 е супер разнообразен албум, пълен с ХИТОВЕ!

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...