Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Гальо каза:

Такава песен съм повече от сигурен, че и Емилия не си спомня, че е издавала. Тя изобщо налага ли някоя песен от този период 2010-2018 по участията си, или смята че кариерата и започва от дуетите с Денис Теофиков? Аз и ретро хитовете и не знам дали си налага? 

Калифорния, която е може би най-успешната ѝ песен от този период

Да бях от гадните също мисля че я пее по-често

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Калифорния, която е може би най-успешната ѝ песен от този период

Да бях от гадните също мисля че я пее по-често

2 хита за сметка на Галена, Преслава, Анелия, Емануела, Джена дори, които през тези години стреляха с хит след хит. И да излезеш и да кажеш, че си ощетявана, направо като започнат сами да си пишат историята и става страшно разминаване с реалността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

2 хита за сметка на Галена, Преслава, Анелия, Емануела, Джена дори, които през тези години стреляха с хит след хит. И да излезеш и да кажеш, че си ощетявана, направо като започнат сами да си пишат историята и става страшно разминаване с реалността.

Между 2015-2018 Емилия имаше успешни сезонни хитчета - Ето ме, Питбул, Обичай ме, Как да изтрезнея, Специално за всяка - плюс Калифорния и Да бях от гадните. Но е факт, че в тези години изпълнители като Преслава, Галена, Анелия, Емануела и тн бяха пред нея. 
Но в краткия откъс от утрешното интервю си личи колко е комплексирана, така че разбирам защо пръска пари по Кости и си въобразява, че ще й направи международни хитове. 😄

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

2 хита за сметка на Галена, Преслава, Анелия, Емануела, Джена дори, които през тези години стреляха с хит след хит. И да излезеш и да кажеш, че си ощетявана, направо като започнат сами да си пишат историята и става страшно разминаване с реалността.

Аз повече се очудих, че буквално реве на това интервю че не е получила награди. Пайнера да се извинил на майка ѝ. 
Все едно са били вчера, а тя години по-късно не може да ги прежали.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

А някой може ли да ми каже момент през годините, в който Емилия е била най-хитова, или най-малкото по-хитова от Преслава? Съществува ли изобщо такъв момент в историята? 2004-2011 ясно, че няма как е било. 2012 Емилия голям хит няма, 2013, 2014 ,2015 също. Кога пък да е била ощетена, и то за сметка на Преслава?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз повече се очудих, че буквално реве на това интервю че не е получила награди. Пайнера да се извинил на майка ѝ. 
Все едно са били вчера, а тя години по-късно не може да ги прежали.

Ама като напусна Пайнер преди няколко години: “Разделяме се с най-добри чувства, много се обичаме, много се уважаваме!”

Сега: “Да се извини на майка ми!”.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , meleto каза:

Твърде елементарно. Коне много. По-скоро съм склонен да вярвам, че й е стар фен и й се мазнил няколко декади :D 

Мазнещите й фенове не си падат по жени, па макар и властни доминатрикси като Гюрето.

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Травестита напада Андреа

IMG-0783.jpg
IMG-0784.jpg

Така им се пада.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jouey каза:

 

Отново говорим за песни, които някога са били популярни и някой изобщо помни. Хубава песен, но си остана точно в деня, в който излезе. Няма грам база за сравнение с "Лудата дойде" например. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Това просто не е истина. Още беше на върха Глора през 2004. Вече следващата се срина - да и то не защото песните й не бяха хубави. Но 2004 все още си беше хитова.

Казах, че Гло през 2004 е Ивана през 2007. Все още най-голямата, но с нова любимка. 

2004 беше категорично на Ивана, а 2007 на Преслава, но поради приемственост забавяха нещата.

2004та вече се говореше упорито за любивника от сенчестите среди на Гло, а преди Изповед, че си е махнала ребро :D Просто хората не я дишаха. 

Нещо неТипично, Като на 17, че дори и Освободете дансинга > Присъда през 2004. 

Не сме безгрешни също беше далеч от Нещо неТипично и Като на 17. 

С днешна дата Не сме безгрешни е доста по-популярна от Като на 17 и вероятно и от Нещо Нетипично. Но в 2004, нещата бяха другояче.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

2 хита за сметка на Галена, Преслава, Анелия, Емануела, Джена дори, които през тези години стреляха с хит след хит. И да излезеш и да кажеш, че си ощетявана, направо като започнат сами да си пишат историята и става страшно разминаване с реалността.

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tegu > npeca Ga/\q aHq C4ema gjeHa

 

преди 10 минути, meleto каза:

Казах, че Гло през 2004 е Ивана през 2007. Все още най-голямата, но с нова любимка. 

2004 беше категорично на Ивана, а 2007 на Преслава, но поради приемственост забавяха нещата.

2004та вече се говореше упорито за любивника от сенчестите среди на Гло, а преди Изповед, че си е махнала ребро :D Просто хората не я дишаха. 

Нещо неТипично, Като на 17, че дори и Освободете дансинга > Присъда през 2004. 

Не сме безгрешни също беше далеч от Нещо неТипично и Като на 17. 

С днешна дата Не сме безгрешни е доста по-популярна от Като на 17 и вероятно и от Нещо Нетипично. Но в 2004, нещата бяха другояче.

3a pebpomo ce GoBope6e npegu 2003 o6me

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Tegu > npeca Ga/\q aHq C4ema gjeHa

 

3a pebpomo ce GoBope6e npegu 2003 o6me

Теда въпреки че вадеше масивни хитове, някак никога не е била помисляна и обсъждана за певица на годината.
Имаше най-младата фен база и не я взимаха насериозно.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Средностатистическата чалгарка в началото на кариерата си

 

WWW.INSTAGRAM.COM

Последвайте @topmementsa ако постовете ви допадат! 🇧🇬 •...

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, коментарите под това видео ще ме обърнат в католицизъм {make my night} 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...