Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Българо-английска кралица и султанка! Дано я питат нещо за Сашка Ангелчето ❤️‍🔥Емануела няма ли Threads?

Направила си е. Излезе ми постът й преди малко.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, xroflx9 каза:


❤️‍🔥Емануела няма ли Threads?

сутринта си направи и треперя за евентуалната политическа рубрика която е планирала да ни представи

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление че я скъсват от хвалби, за разлика от много други, които ги нахейтиха, въпреки че не са толкова проблематични. Винаги съм се чудил защо в България подобни cut-throat русоидни персонажи като нея, Вулева, Кулагин и тн. са толкова на почит тук, и откъде идва този култ към "сипващите" . 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

60% им взима Галин, знам го от приятел на Диона - тя затова се е махнала главно.
Значи Пайнер ѝ взимат по-малък процент от Алфа.

И Пайнер не й се бъркат в това какво да прави с кариерата си, очевидно, за разлика от Галин, очевидно.

Сега се замислих, че най-големият хит в чалгата през последните години, реално е това:

 

Заслужава!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Прави ми впечатление че я скъсват от хвалби, за разлика от много други, които ги нахейтиха, въпреки че не са толкова проблематични. Винаги съм се чудил защо в България подобни cut-throat русоидни персонажи като нея, Вулева, Кулагин и тн. са толкова на почит тук, и откъде идва този култ към "сипващите" . 

И ти вземаш пример от Андри, като половината думи в изреченията ти са на Ханглийски. Communicate-вай с нас като с тъпи чалгари каквито сме, please.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

И ти вземаш пример от Андри, като половината думи в изреченията ти са на Ханглийски. Communication-вай с нас като с тъпи чалгари каквито сме, please.

Даже не го правя съзнателно. Понякога ме мързи да търся бг еквиваленти на някои думи/изрази.

  • drunk 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Българо-английска кралица и султанка! Дано я питат нещо за Сашка Ангелчето ❤️‍🔥

Аз мисля че Сашка съди Андреа и може би Анди няма право да говори за нея в момента. 
От веднъж спря изобщо да я коментира и споменава в лайвове, а беше обявила въстание срещу Мегастар.

 

@-A. слушаме ли хитовете в стрийминг най-сетне?

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Grinch каза:

От тези само Луна е интересна ... Дали някоя друга чалгарка ще участва? Според мен Малина би се справила много добре.

Това шоу ми се струва изтъркано. По БТВ ли ще върви?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Това шоу ми се струва изтъркано. По БТВ ли ще върви?

Преди го даваха по Нова телевизия? Но сигурно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Emanuela.Carey каза:

Най-големия cringe в чалгата btw 😭

Не знам Галена и Янева на какви хапчета са се съгласили да участват в това

 

Мисля, че тук проекта е изцяло реализиран и финансиран от Цветелина Янева. Тя тогава подготвяше песента "Да те бях зарязала"  по музика на Галин. 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Новата песен на Галин вече е тренд в Тикток преди да я е пуснал цялата

Изгубихме!

spacer.png

Да не мислиш ,че това е безплатно или доброволно? Като гледам е платил на всичкото тиктокъри, инфлуенсъри и псевдоподкастъри (да, за Ивка Бейбе говоря) да му реагират на звука. По-глупавото е, че май и в клипа участват и Галин ги е минал с един хонорар за всичко. 

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

По Нова даваха ВИП Денс.

 

Да, за него имах предвид. Обърках се, денсинг старс са си го давали винаги по БТВ, мисля.
Нямам търпение да видя Луна в това шоу. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Прави ми впечатление че я скъсват от хвалби, за разлика от много други, които ги нахейтиха, въпреки че не са толкова проблематични. Винаги съм се чудил защо в България подобни cut-throat русоидни персонажи като нея, Вулева, Кулагин и тн. са толкова на почит тук, и откъде идва този култ към "сипващите" . 

Робско мислене, набито от векове + провалени в живота хорица тип "Кой ще ни даде пари?!"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Коментирай това

 

Този Никола е доста generic глас... ако е бил на финал - смятай колко нямат гласове. Иначе Дара си пее, но и тя не е супер разпознаваема като бленда. Напомня на Михаела Маринова. 

Въобще в Гласа вече подбират някакви хора, пеещи, не търсят интересни бленди и оригиналност. Просто да претупат поредния сезон. А и като се знае, че изобщо не успяват да наложат никого е разбираемо. 

Бабите се кефят на този формат. Много пъти съм казвал, че за да наложат някого им трябва млада аудитория, непълнолетна, която подкрепя любимци. Този Никола е идеален за 40+ аудиторията, която ще го забрави до седмица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Нов хит! 

Дори от Вирджиния разбраха, че каналът им е мъртъв и направиха канали на изпълнителите си.

Това няма и да го чуя. Тази ми е толкова противна, че няма накъде. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Тоя ерген пък ми е супер противен. Има вид на педофил 🤮

А този

874269.jpg

1755021.jpg

Не знам. 

Според мен Ергени беше най-приемлив. Е, поне са млади, не са като в американския формат, дето правят геронтофилски сезони с буквално бабички на 70 години.

Току що, DevilWish каза:

Това няма и да го чуя. Тази ми е толкова противна, че няма накъде. 

Хм... вече и ти си ми противен :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...