Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, DarkChild каза:

Татяна била любимата певица на Ваня Григорова

167013cc545a93fa9a733eae75d79c43.jpeg

 

Screenshot_20231215_185138.jpg

  • Haha 4
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Denis каза:

Питаха Андреа за Кости и тя каза, че не искала да работи с него. Продавал песните без нейно знание и не й харесвало това. Не знам как стоят нещата между изпълнител и композитор, но на Андрю единствения й шанс отново да види хит е точно той. Имам чувство, че тая жена развива някаква деменция. Тя даже не може да се сети за елементарни думи. 
Язък че ме излъга да я харесам, тъпачка!

 

Тя вече и няма парите за такива проекти каквито вадеше преди. За Повече от Думи събира средства поне 1 година. Сега обещаваше да снима клип в Турция, ама май още дори не го е започнала.

С Кости съвсем скоро се беше снимала на вечеря, така че не знам да са скарани. Възможно е да се е опитала да го издрънчи за песен на аванта и той да е отказал.
От години говори че работила с него по нови проекти, пък накрая пак отиде при Оцко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тя вече и няма парите за такива проекти каквито вадеше преди. За Повече от Думи събира средства поне 1 година. Сега обещаваше да снима клип в Турция, ама май още дори не го е започнала.

С Кости съвсем скоро се беше снимала на вечеря, така че не знам да са скарани. Възможно е да се е опитала да го издрънчи за песен на аванта и той да е отказал.
От години говори че работила с него по нови проекти, пък накрая пак отиде при Оцко.

Е, баща й да не би да е фалирал? Да си хваща някой приятел на Пеевски и първи дружки с Цура. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Denis каза:

Е, баща й да не би да е фалирал? Да си хваща някой приятел на Пеевски и първи дружки с Цура. 

Може и просто да е завъртял кранчето. Виж че преди висеше целогодишно по Дубай и тропически острови, а сега не мърда никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Може и просто да е завъртял кранчето. Виж че преди висеше целогодишно по Дубай и тропически острови, а сега не мърда никъде.

Според мен е на някакви терапии заради алкохола. Брат й постоянно е навсякъде с нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Може и просто да е завъртял кранчето. Виж че преди висеше целогодишно по Дубай и тропически острови, а сега не мърда никъде.

Кой истински мафиот ще се хване с 36-годишна пияница?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Може и просто да е завъртял кранчето. Виж че преди висеше целогодишно по Дубай и тропически острови, а сега не мърда никъде.

Cnopeg MeH ce ebe 3a napu B 4yjbuHa. Bce e no mypHema. Hackopo y napuj be6e, 4ecmo /\emu He no paboma

  • Casper 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

@meleto, ако можеш оправи бъга със седмичния нейбъл на България. Изобщо го няма публикуван. Да няма някакви бъгове следващата седмица.

Мерси.

Да, и други потребители се оплакаха. Няма загуба на данни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йордан Йовчев е кинта и 20. :D За всичко става, само не и за мафиот. Като я гледам Андра  каква кака е до него, ще го сгъне между циците само като стой та гледай.

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey, мислиш ли, че някоя от новите песни на Емилия Бейшур ще се завърти?

Бесен съм, че 10 дни вече не качва ''Прощавам ти'' в стрийминг платформите. Екипа и се ИЗЛАГА.

@meleto, нейбъла вече дори дневните гледания не актуализира! Сайта ти рухна!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

@Emanuela.Carey, мислиш ли, че някоя от новите песни на Емилия Бейшур ще се завърти?

Бесен съм, че 10 дни вече не качва ''Прощавам ти'' в стрийминг платформите. Екипа и се ИЗЛАГА.

@meleto, нейбъла вече дори дневните гледания не актуализира! Сайта ти рухна!

Още нищо освен Прощавам Ти не се е завъртяло в Тикток, иначе Учебника има потенциал за вайръл хит.

Но факта че ги няма в стрийминг бави слушаемостта на албума като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Още нищо освен Прощавам Ти не се е завъртяло в Тикток, иначе Учебника има потенциал за вайръл хит.

Но факта че ги няма в стрийминг бави слушаемостта на албума като цяло.

То тя малко избърза с албума, може би трябваше да го пусне на 02.02.2024 защото ''Прощавам ти'' сега е в най-силния си момент и е почти невъзможно да наложи втори хит. 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

То тя малко избърза с албума, може би трябваше да го пусне на 02.02.2024 защото ''Прощавам ти'' сега е в най-силния си момент и е почти невъзможно да наложи втори хит. 

 

Пускай любимата ти песен и недей много зна

 

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

Тоз ли е мафиота дето я патка в чужбина? 

Какъв мафиот, това е снимка от предстоящия игрален филм по мотиви от оргиналната анимация Снежанка като за седем и Едното джудже, че няма място за повече в кадър ... 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

То тя малко избърза с албума, може би трябваше да го пусне на 02.02.2024 защото ''Прощавам ти'' сега е в най-силния си момент и е почти невъзможно да наложи втори хит. 

 

3a 2.02 cuGupHo 6me nycHe HoBa neceH Be4e. He BqpBaM ga 3a/\oju Ha He6mo om a/\byMa.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Пускай любимата ти песен и недей много зна

 

Какво е това ? Не знам и не съм слушал подобна песен.

Току що, asylum каза:

3a 2.02 cuGupHo 6me nycHe HoBa neceH Be4e. He BqpBaM ga 3a/\oju Ha He6mo om a/\byMa.

Аз имам усещането, че ще направи ТВ версия на баладата. Тя си почита баладичните парчета. Иначе самата тя сподели, че работи по много проекти така че не би ме изненадало скоро да пусне нещо ново. 

@Emanuela.Carey, мисля, че на ''Пак ли'' може да се играе дори хоро! Коментирай.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Какъв мафиот, това е снимка от предстоящия игрален филм по мотиви от оргиналната анимация Снежанка като за седем и Едното джудже, че няма място за повече в кадър ... 

Андрейка и седемте джуджета, а скоро и Татянка и седемте козлета! ЗАВИЖДАЙТИИИИ!
GIF-edd3dda81e884b9ee819ecb8528bef6a.gif

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, pacho каза:

Йордан Йовчев е кинта и 20. :D За всичко става, само не и за мафиот. Като я гледам Андра  каква кака е до него, ще го сгъне между циците само като стой та гледай.

Глупости. Той е гимнастик и много силен физочески.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...