Jump to content



Преслава - Улицата


Препоръчани коментари

Песен наркотик!

Поздравления, че сама си е писала музиката. Триста пъти по-добра от ''Балканско за разкош'' например.

Преслава се завърна в играта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но е малко посредствена. Текста с това мене, мене, мене, тебе, тебе, тебе е потрес. Аранжимента наистина звучи тенекиено. Единственото нещо, което нали няма изненада е изпявнето, но говорим за най - добрия глас в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

За два часа вече е в тренда което е скандално. Народа обича драматичната и пребита емоциолано, психически и физически Преслава.

То и сезонът предразполага към такъв тип песни :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Песента не е лоша, но е малко посредствена. Текста с това мене, мене, мене, тебе, тебе, тебе е потрес. Аранжимента наистина звучи тенекиено. Единственото нещо, което нали няма изненада е изпявнето, но говорим за най - добрия глас в чалгата.

това + песента на Рени и Деси има същите хукове с повтарянето на думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FikLena каза:

аранжимент: Деян Асенов

 

ЯСНО.....

Аз не разбирам много мрънкането от това. Ганев буквално върти една и съща плоча от години, не знам последния му наистина авторски хит кой беше - Къв съм як? Преди това нямам идея, всичко звучи еднакво. На кого очаквахте да заложи? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Аз не разбирам много мрънкането от това. Ганев буквално върти една и съща плоча от години, не знам последния му наистина авторски хит кой беше - Къв съм як? Преди това нямам идея, всичко звучи еднакво. На кого очаквахте за заложи? 

Музиката на Къв съм як е на Джордан, аранжиментът е на Ганев. Така че и тя не е авторска на Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Bunn каза:

Музиката на Къв съм як е на Джордан, аранжиментът е на Ганев. Така че и тя не е авторска на Ганев.

Значи отиваме още по-назад във времето, напоследък само песни за Диона, Палома, Емануела, Саби, Яница и ни една не нацели хит като хората. Къде е разликата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Гальо каза:

Аз не разбирам много мрънкането от това. Ганев буквално върти една и съща плоча от години, не знам последния му наистина авторски хит кой беше - Къв съм як? Преди това нямам идея, всичко звучи еднакво. На кого очаквахте да заложи? 

Мисля че въпроса е в качеството на аранжимента и звука.
При положение че сама е писала музиката е малко random че избора ѝ за запис е Асенов.

Освен Ганев можеше да заложи и на Драганински. Не вярвам че те щяха да направят кой знае колко по-идентични отсвири, но пък студиата им са доста по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Мисля че въпроса е в качеството на аранжимента и звука.
При положение че сама е писала музиката е малко random че избора ѝ за запис е Асенов.

Освен Ганев можеше да заложи и на Драганински. Не вярвам че те щяха да направят кой знае колко по-идентични отсвири, но пък студиата им са доста по-добри.

Аз пък изобщо не се изненадвам. Знаем си я че тя винаги опитва да мине на тънко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

270К за 15ч, а някои тук отписваха Преслава🤭. Смях в залата..

Ами така им се иска на няколко фенчета.... само че не става! 
Повторенията - мене, мене - тебе, тебе. Да, точно това е актуално! Както виждате много други песни са с повторения в текста. Спомнете си и за - па-па-па-палатка например от преди 12-13 години? Ъм? Даже и за песните в попа, хитове на Гери-Никол и Тита например I'm the Queen, Антилопа. Също са с повторения. Целта е песента да е по-запеваема!
Този припев..... въпреки, че от снощи един път сме чули песента, лично на мен ми се върти от сутринта в главата.... Много запомнящо се. Тази песен ще е хит! Че през тая година хитовете са по-малко от пръстите на едната ни ръка.
Добре, че не е работила с Ганев..... То даже музиката на последните песни на Джордан и ДесиСлава са техни, просто аранжимента е негов. Иначе отдавна не е правил ХИТ в истинския смисъл на думата ПО НЕГОВА музика.
Тя каза, че има песни по нейна музика. Те и през 2010 говориха колко е залязвала и как вече няма да има хит - смешки. Който я е отписал както винаги трябва да си приготви носните кърпички, защото това не е всичко! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

Тея дори не ги знам. 

Не ти и трябва. Но не всяка песен може да е лиричен шедьовър като нечии хитове на джа-джа-вота ... Лиса е трябвало да викне поне още дузина стихоплетци да е потрудят над текста, как така само с една Петя Радева????? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...