Jump to content



Чат мания (октомври, ноември, декември 2023)


Stela

Препоръчани коментари

преди 16 минути, Fast каза:

 Толкова пък да сме изостанали.  😬

Мен например хич ме няма в тия неща. Даже и тик-ток нямам, сигурно ви звучи скандално :D 
Чудех се дали да си направя, но един ден може и да се наканя :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Fast каза:

Според мен хайпа едва ли ще се задържи повече от месец. Отпускат се защото е прясна социалка, и мислят че няма правила. Иначе, да наистина е много забавна обстановката. Вчера киснах там 3-4 часа. Между другото ми прави впечатление, че голяма част от българите не са и близвали Туитър. Толкова пък да сме изостанали.  😬

Twitter никога не е бил популярен тук, както са Facebook и Instagram.  Преди години го бях изтеглил и много бързо го изтрих, с нищо не ме грабна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Bunn каза:

Twitter никога не е бил популярен тук, както са Facebook и Instagram.  Преди години го бях изтеглил и много бързо го изтрих, с нищо не ме грабна. 

В някои години съм бил много активен там, в други не грам съм влизал, но винаги съм го използвал под някаква форма, защото не искам да се ограничавам само до българския контекст. В Туитър дискусиите по световни събития и поп култура са много по "живи" отколкото някога могат да бъдат в Фейсбук или Инстаграм. На мен проблема ми там беше че знаех кой да последвам и съм си правил хиляди акаунти уж да "започна на чисто", но алгоритъма го реши този въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Направихте ли си профили с Threads и какви са впечатленията ви? Гледам че доста е нашумяло в България откакто го пуснаха в Европа. Не очаквах.

Снощи си направих. Изглежда ми интересно и като гледам много хора са се запалили. Като всяко ново нещо има интерес. Ще видим дали ще се развие още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Направихте ли си профили с Threads и какви са впечатленията ви? Гледам че доста е нашумяло в България откакто го пуснаха в Европа. Не очаквах.

Threads е flop като цяло.  Не върви.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

В някои години съм бил много активен там, в други не грам съм влизал, но винаги съм го използвал под някаква форма, защото не искам да се ограничавам само до българския контекст. В Туитър дискусиите по световни събития и поп култура са много по "живи" отколкото някога могат да бъдат в Фейсбук или Инстаграм. На мен проблема ми там беше че знаех кой да последвам и съм си правил хиляди акаунти уж да "започна на чисто", но алгоритъма го реши този въпрос.

Значи си от малкото българи, които са го използвали, защото си го разбирал. Аз така и не можах да схвана как работи и какво се прави, но и английския не ми е супер силен 😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bunn каза:

Значи си от малкото българи, които са го използвали, защото си го разбирал. Аз така и не можах да схвана как работи и какво се прави, но и английския не ми е супер силен 😆

О има си активно БГ общество в Туитър, но в по-голямата си част се състои от снобари, които мислят че ФБ е под нивото им. 😅По тази причина съм внимателен в комуникацията си с българи там. И преди да питате, не не съм имал взимания давания с тях. Просто виждам как го третират като ексклузивен клуб и гейткийпват, въпреки че е просто друга социалка, където всеки може да се регистрира.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , FikLena каза:

Twitter (X) си остава без конкуренция

Напротив, успяха да сринат Туитъра, защото хванаха всички от Инстаграм, където активността е по-голяма.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих искал да се извиня за отношението си спрямо @meleto @Stela @Willy@DevilWish и @pechenko, не бях прав и не трябваше да се държа като задник с вас преди. В реалният си живот съм заобиколен от неприлично количество кръгли идиоти и това не ми влияе добре, наистина. Грам не ме бърка кой с каква сексуалност е, каква музика слуша и прочие, всички сме хора и не трябва да се съдим по тези неща.

П.П.: Само сръбско и тесни пички!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Ciaga каза:

Бих искал да се извиня за отношението си спрямо @meleto @Stela @Willy@DevilWish и @pechenko, не бях прав и не трябваше да се държа като задник с вас преди. В реалният си живот съм заобиколен от неприлично количество кръгли идиоти и това не ми влияе добре, наистина. Грам не ме бърка кой с каква сексуалност е, каква музика слуша и прочие, всички сме хора и не трябва да се съдим по тези неща.

П.П.: Само сръбско и тесни пички!

:D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Ciaga каза:

Бих искал да се извиня за отношението си спрямо @meleto @Stela @Willy@DevilWish и @pechenko, не бях прав и не трябваше да се държа като задник с вас преди. В реалният си живот съм заобиколен от неприлично количество кръгли идиоти и това не ми влияе добре, наистина. Грам не ме бърка кой с каква сексуалност е, каква музика слуша и прочие, всички сме хора и не трябва да се съдим по тези неща.

П.П.: Само сръбско и тесни пички!

Какво съм изпуснал? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Ciaga каза:

Бих искал да се извиня за отношението си спрямо @meleto @Stela @Willy@DevilWish и @pechenko, не бях прав и не трябваше да се държа като задник с вас преди. В реалният си живот съм заобиколен от неприлично количество кръгли идиоти и това не ми влияе добре, наистина. Грам не ме бърка кой с каква сексуалност е, каква музика слуша и прочие, всички сме хора и не трябва да се съдим по тези неща.

П.П.: Само сръбско и тесни пички!

Въпреки, че няма за какво. Аз лично не съм видял нищо лошо спрямо мен или останалите като отношение. Тези теми даже никога не сме ги засягали и никой не е съдил никого. Радвам се отново да те видя във форума! :)❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Какво съм изпуснал? 

Всъщност нищо. @Ciaga беше част от екипа на модераторите, но тогава не всички бяхме на едно мнение. Иначе поне аз, а мисля и другите сме имали много добра комуникация.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Всъщност нищо. @Ciaga беше част от екипа на модераторите, но тогава не всички бяхме на едно мнение. Иначе поне аз, а мисля и другите сме имали много добра комуникация.

Да знам, но за първи път разбирам че е имало циркове. Май не спомена нищо когато си тръгна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Fast каза:

Да знам, но за първи път разбирам че е имало циркове. Май не спомена нищо когато си тръгна.

Циркове е грубо казано. Никой от колегите не е стигал до разправии, нито той, просто се отказа от правата. Не е имало нещо кой знае колко фрапантно. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...