Jump to content



Чат мания (октомври, ноември, декември 2023)


Stela

Препоръчани коментари

  • Stela pinned and featured this Тема

Ногу се нервирах, предлагат ми неква марка Макс Мера ли е, макс Мара. Тва кво е бе, неква юнона версия в света ли. Кой носи Макс Мера, КОЙ? Тва е само цигани сигурно??? 

  • Haha 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ногу се нервирах, предлагат ми неква марка Макс Мера ли е, макс Мара. Тва кво е бе, неква юнона версия в света ли. Кой носи Макс Мера, КОЙ? Тва е само цигани сигурно??? 

Азе!
Все пак съм фен на шаМарачето и се стремя да притежавам всичко с Марусче в заглавието.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , WindWalkerMonk каза:

Ногу се нервирах, предлагат ми неква марка Макс Мера ли е, макс Мара. Тва кво е бе, неква юнона версия в света ли. Кой носи Макс Мера, КОЙ? Тва е само цигани сигурно??? 

Глория носи. Или поне преди ги носеше. 😁 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.10.2023 г. от 15:45, WindWalkerMonk каза:

Преди, сега носи макс Юнона. 

За нея не знам, но Роксана и Софка носят много неща на Юнона. Виждала съм и двете да пазаруват в магазина. Не че е нещо срамно де, ама нали парадират. Особено Софка е милионерка сигурно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

За нея не знам, но Роксана и Софка носят много неща на Юнона. Виждала съм и двете да пазаруват в магазина. Не че е нещо срамно де, ама нали парадират. Особено Софка е милионерка сигурно.

Софка не разпознава марки и модна стойност.
Вероятно единствените пъти когато пазарува скъпи неща е когато около нея са Преслава и Коцето.

Роксана също много често съм забелязвал че носи реплики и fast fashion дрехи като SHEIN.

Явно просто не виждат смисъл да хвърлят милиони за дрехи като Янева, Галена и Яница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

А Палестина??

Повръща ми се от двуличието на запада!!

Screenshot_20231010_074726_Facebook.jpg

Иди в аптеката, ще ти дадат таблетки за повръщане. Алтернативно има свещички също. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.10.2023 г. от 20:24, Emanuela.Carey каза:

Софка не разпознава марки и модна стойност.
Вероятно единствените пъти когато пазарува скъпи неща е когато около нея са Преслава и Коцето.

Роксана също много често съм забелязвал че носи реплики и fast fashion дрехи като SHEIN.

Явно просто не виждат смисъл да хвърлят милиони за дрехи като Янева, Галена и Яница.

To cMuca/\ HqMa. Ma Cofka na3apyBa u om 4ujbuHama kam nee, 4am-nam Bagu Mapka, Ma noHe He e koMn/\ekcupaHa kam Hqkou

преди 4 часа , FikLena каза:

А Палестина??

Повръща ми се от двуличието на запада!!

Screenshot_20231010_074726_Facebook.jpg

npeg/\aGaM ga B3puBuM uCPAe/\ 3aegHo!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

🙁

Отиде си звездата от "Стъпка по стъпка" Сюзън Самърс
 

Актрисата си отиде ден преди да отпразнува 77-ия си рожден ден
Американската актриса Сюзън Самърс почина на 76-годишна възраст след продължила десетилетия наред битка с рака, съобщава Би Би Си.

„Семейството ѝ се събра, за да отпразнува 77-ия ѝ рожден ден. Вместо това те ще празнуват нейния необикновен живот и искат да благодарят на милионите ѝ фенове, които много я обичаха“, се казва в официално изявление. 

Снимка: gettyimages
Снимка: gettyimages
Актрисата си отиде ден преди да отпразнува 77-ия си рожден ден
Американската актриса Сюзън Самърс почина на 76-годишна възраст след продължила десетилетия наред битка с рака, съобщава Би Би Си.

„Семейството ѝ се събра, за да отпразнува 77-ия ѝ рожден ден. Вместо това те ще празнуват нейния необикновен живот и искат да благодарят на милионите ѝ фенове, които много я обичаха“, се казва в официално изявление. 

Освен актриса, Самърс беше автор и фитнес гуру. Тя започва своята актьорска кариера в края на 60-те и началото на 70-те години с малки роли в телевизионни продукции, сред които "The Love Boat" и "One Day a Time", преди да получи ролята на Криси Сноу в "Three's Company" през 1977 г. Самърс участва в шоуто в пет от осемте му сезона, преди да бъде уволнена след спор за заплащане.

След това звездата прекъсва кариерата си на големия екран и я възобновява в началото на 90-те с главна роля в хитовия сериал "Стъпка по стъпка". Той се снима седем сезона. По-късно води и собствено токшоу - "The Suzanne Show".

Междувременно актрисата гради и мултимилионна фитнес империя и издава няколко книги за самопомощ - за поддържане на добра форма и отслабване. Самърс основава и собствена марка за продулти за красота през 2019 г.

Преди повече от 20 години тя е диагностицирана за първи път с агресивна форма на рак на гърдата. През юли тази година актрисата съобщи в социалните мрежи, че след дълга ремисия, коварната болсет се е завърнала.

Сюзън Самърс има един син от първия си съпруг Брус Самърс, за когото се омъжва през 1965 г., но бракът им трае едва три години. През 1977 г. актрисата сключва втори брак - с Алън Хемъл.

 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.10.2023 г. от 22:59, Emanuela.Carey каза:

“Yacht life always gets exciting” пак е на лукса и на скъпото, а Алисия още си е в СОТ-а!

IMG-8762.jpg
 

Новия ѝ мъж обаче нещо шопар ми се струва, отказала се е от спортисти

IMG-8729.jpg

Но не се е отказала от парички ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, душици, има една чанта която се чудя дали да я подаря или да си я задържа. Не знам какво да го правя, ужасТ???

Подари турска реплика и си запази оригинала.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...