Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, DevilWish каза:

Глория от албума "Фолк Фиеста" :D 
Може да бъде изображение с 2 души и текстово съобщение

MV5BYWQ3NTc1YzQtNDJhYS00NDIzLWFmM2EtZjgx

Българската Памела. :D Даже ми е по-секси и от нея на тази обложка. Глория е голяма хубавица, ако беше и в мозъкО така...

  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Това беше истинската Глория. С усмивката, с хъса, с култовите албуми... С всичко.

373080711_343522134684851_742048841255933600_n.jpg

В интерес на истината, Глория след 2003 година, сякаш стана напълно друг човек. Аз наистина Глория от 2003 и Глория от 2000 са ми като 2 различни жени. Никаква прилика. А към момента дори си е тотално различен човек, и визуално, и като характер. Има някаква огромна травма тази жена. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, GSA каза:

В интерес на истината, Глория след 2003 година, сякаш стана напълно друг човек. Аз наистина Глория от 2003 и Глория от 2000 са ми като 2 различни жени. Никаква прилика. А към момента дори си е тотално различен човек, и визуално, и като характер. Има някаква огромна травма тази жена. 

Май 2003 започнаха травмите с Илия Загоров и това я беляза до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Illyria каза:

Май 2003 започнаха травмите с Илия Загоров и това я беляза до днес.

Какви травми пък с него? Тогава нали се залюби с Жоро Илиев, а със Загоров си работеха до към 2005 мисля. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Illyria каза:

Май 2003 започнаха травмите с Илия Загоров и това я беляза до днес.

Не, травмата беше болната й амбиция да стане Цеца на България. Но тогава се срина и това я беляза и до днес. Не можа да се върне в играта и буквално загуби всичко. Това е простата истина. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Глория от албума "Фолк Фиеста" :D 
Може да бъде изображение с 2 души и текстово съобщение

Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'поп фолк фиеста 3.12 котка- куче и 3.44 татко 2.51 като при 4.57 3.18 фиеста 3. при мама сервитьоре теб- и 2. живея за ти на яве зелени 3.15 5. очите сън и 3.22 3.12 фолк 7. 6. Ha молба 3.56 remix инструментал 4.13 поп 8. бягай адиос котка сбогом, куче и 10. като ক L ΟΟΟΚ Ton оабто 4 продуктъте регистрира ©2000 пайнер търговски пайнер 0008 3 800725001958 073/26519 PHIR DISC PNR 2011338-123 122'

Може да бъде изображение с 7 души и текст, който гласи 'куче котка глория 12 сервитьоре коста марков .44 весела 2.51 фильо Payior глория мама ивеяза теб- мария загорова илия загоров 4.57 мария загорова .18 насьн наяве мария загорова3 3.15 молба мария загорова3 3.22 бягай- ивана3 9. сбогом аднос /remix/ глория 4.13 катр куче| coTKa инструментал/ 3.12 мария kocma марков весела поп фолк фиеста ивана diSc 12011358-123 б.A.M.T.'

В тези фолк-фиести пробутваха сестрата на Фильо, която се е изявявала точно никъде другаде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е расистка! Не е ползвала актуалната чернокожа малка русалка

WWW.INSTAGRAM.COM

9,615 likes, 131 comments - preslava_official on September 14, 2023: "Честит рожден ден, щуро момиче! Обичам те! ❤️🎂 ..."
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Сок от мойе Борис Дали

Карла да беше пуснала и тя един сок от сливи..... нямаше да има нужда от Омеги, Делти и Ипсилони.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Преслава е расистка! Не е ползвала актуалната чернокожа малка русалка

WWW.INSTAGRAM.COM

9,615 likes, 131 comments - preslava_official on September 14, 2023: "Честит рожден ден, щуро момиче! Обичам те! ❤️🎂 ..."

Тъкмо като видях малката каква е мургавичка като баща си, си помислих, че тя по-скоро в новата Ариел би се припознала. :D:heart:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Гучи или Луи Вютон? 

Татяна или Магда? 

Заведи ме у вас,
където ще ме пориш с пълна газ,
нека забравим за времето ебано,
и да се веселим под звуците на Джорджано,
за войната в Украйна не ми говори,
а в своята гъста бяла сперма ме удави!
Ще те запозная с моята тясна пичка,
чуруликаща като пойна птичка,
Ще ти направя убийствено фелацио,
от което ще загубиш живота си като генерал Хорацио,
само се моли да не съм яла чесън,
че дъхна ли на хуя ти ще заприлича на мъртвец - опят и сресан.

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Странно е, но ми харесва и я слушам 😁

Аз също, но е тотална ненормалница да даде 70 000 за клип, сниман в хале, в което минимум цял Пайнер е снимал, без никакви декори и то на най-големия си комерсиален флоп евър. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Фатме младша отива на училище

IMG-7875.jpg

Любимата даскалица милфка, кръш на малки и големи. Добре се е нагласила като за първия работен ден, браво!

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...