Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Ариана се очакваше да дебютира под номер 2 и също издаде extended mix на песента за повече точки.

Тейлър Суифт като направи подобно нещо за Уилоу я изядоха с парцалите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак съм назад с материала. Оказа се, че са общо 5 версии и...

Versions of Ariana Grande’s “yes, and?” have now been discounted to $0.69 on US iTunes. The song is currently challenging for a #1 debut on the Billboard Hot 100.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.01.2024 г. от 23:13, -A. каза:

Пак съм назад с материала. Оказа се, че са общо 5 версии и...

Versions of Ariana Grande’s “yes, and?” have now been discounted to $0.69 on US iTunes. The song is currently challenging for a #1 debut on the Billboard Hot 100.

 

 

И 10 версии да пусне - песента пак ще е разочарование 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

 

Това за Рейхана е забележителен фийт, при все, че вече е червило и руж мейкърка, а не певачица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

И 10 версии да пусне - песента пак ще е разочарование 😘 

Вече са 15

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това за Рейхана е забележителен фийт, при все, че вече е червило и руж мейкърка, а не певачица!

Рейхан ако беше пуснала поне 2-3 албума през тези 8 години пауза, нямаше да има равна(не че сега има). 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

@-A. коментирай Wizards of Waverly Place reboot-а

Супер. Жалко, че тя ще е само за един епизод. 

Ариана наистина се изложи. Народа се смееше на 8-те версии на Тейлър, но какво да кажем за 15-те на Ариана? Поредния измукан от пръстите номер едно хит на тази девойка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, -A. каза:

Супер. Жалко, че тя ще е само за един епизод. 

Ариана наистина се изложи. Народа се смееше на 8-те версии на Тейлър, но какво да кажем за 15-те на Ариана? Поредния измукан от пръстите номер едно хит на тази девойка.

Тя не е пуснала рандъм версии като Тейлър, а инструментал, extended инструментал и тн. , за да окуражи правенето на ремикси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази генерация от ex-act звезди наистина приключва вече. Могат само да си издават продукция отвреме-навреме и някой път евентуално да се сдобият с истински хит като Flowers.

Въпросът е дали някога отново ще има нови такива звезди, тъй като изгледите за това не са големи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариола, колкото и да я харесвам, винаги е правила детско-тинейджърска музика. Вече е на 30+ крайно време е да пее песни, каквито подхождат на този огромен глас, а не някакви-никакви като последна й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейханита става като отлежало уиски. Колкото повече отлежава, толкова повече се търси и по-скъпа става. И аз да съм, и аз няма да пусна нищо, та дори и звук при тия постижения без музика. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Yamall каза:

Рейханита става като отлежало уиски. Колкото повече отлежава, толкова повече се търси и по-скъпа става. И аз да съм, и аз няма да пусна нищо, та дори и звук при тия постижения без музика. ❤️ 

Носталгията прави чудеса, особено когато последния ти продукт е Анти и пълен с хитове. 2005-17 направи толкова много хитачки, че може да си почива колко иска.(искам си нова музика все пак🫶)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Носталгията прави чудеса, особено когато последния ти продукт е Анти и пълен с хитове. 2005-17 направи толкова много хитачки, че може да си почива колко иска.(искам си нова музика все пак🫶)

Нека народи сега 3-4 деца, да поотраснат, живот и здраве към 2030г. ще се случат нещата, ако не реши да пуска серия работно облекло. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

 

Грешно решение този път. Аз съм ЗА това което се опитва да прави, но този път набара ЗЛАТЕН хит, който още се слуша и е актуален. Да не гв че версията на Шакира е просто съвършенство и няма как да бъде мината. Това е все едно да кавърдиса Umbrella, Poker face или Halo.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Грешно решение този път. Аз съм ЗА това което се опитва да прави, но този път набара ЗЛАТЕН хит, който още се слуша и е актуален. Да не гв че версията на Шакира е просто съвършенство и няма как да бъде мината. Това е все едно да кавърдиса Umbrella, Poker face или Halo.

Това е буквално песента, която ме запали по този стил музика. Когато Шаки я изпя на medley-то си на миналогодишните VMA настръхнах целия. Наистина е много висока летва, но все пак са направили сладък tribute. Радвам че пак ще се завърти по радиата под някаква форма. Клипа е доста low budget като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , -A. каза:

Супер. Жалко, че тя ще е само за един епизод. 

Ариана наистина се изложи. Народа се смееше на 8-те версии на Тейлър, но какво да кажем за 15-те на Ариана? Поредния измукан от пръстите номер едно хит на тази девойка.

Да, не е ли си е да смучеш връзка, приключила преди сто години, за да останеш релевантна...

Ейва явно иска да си остане кралицата на кавърите, много жалко, защото има пълния пакет и можеше да постигне огромни успехи, а не само такива от радиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Грешно решение този път. Аз съм ЗА това което се опитва да прави, но този път набара ЗЛАТЕН хит, който още се слуша и е актуален. Да не гв че версията на Шакира е просто съвършенство и няма как да бъде мината. Това е все едно да кавърдиса Umbrella, Poker face или Halo.

Няма да й навреди без това й приключи музикалната кариера, пък и покрай този ужасен кавър може хората да научат за съществуването на Ава Максипадова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...