Jump to content



Райна - Дива котка


Препоръчани коментари

Ох, Райнушке...МноУ си сЕкси... 😜 Обаче, все още и аз не знам, харесва ли ми или не. Оставам със смесени чувства. Хем не я отричам, хем не съм влюбена в тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

За теб е пяла скъпа. Ти си дива котка, знам те аз. 

Факт. Трябваше една песен и за мен, че ми писна да се вживявам на Бразилка вече 5 години. 💕 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Факт. Трябваше една песен и за мен, че ми писна да се вживявам на Бразилка вече 5 години. 💕 

Е на опашката си, Туценцето беше къде къде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми това че Райна е работила с Мартин Биолчев.
Обаче малко музиката им е с ретро вайп все едно слушам Сен тропе на Азис!!!
А текста на Георги Нинов е тотал щетата.
wild-cat-pvc.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аранжимента ако беше малко по наситен щеше да е супер, ама със стария Биолчевски аранжимент от песните на Азис нещо не ме кефи... Не знам какво му става на Биолчев напоследък, но всичко му тотал щета.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да е ДИВА ЗАЙКА, @zaicheto_82 сигурно се чувства предадена и пренебрегавна, но Райна отбеляза, че Кити е новата кралица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и повече Райна. Като ще е кючек, да е здрав кючек. Или да пробва с нещо умерено класическо в стил "Любов не прося", "Плаче небето" и "Бог ми е свидетел". Нещо тия котки, мотки... не знам.

"Гасне пламък" и "Агресия" са образци за готини албуми, вътре няма празно. Наскоро се сетих за "Нося те в сърцето" - уникална е в нейно изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева го забива яко и се запява ама тия куплети и този аранжимент :(

Дано пусне още една до края на годината,но да не е пак от Биолчев.

Липсва ми Райна от 2018 като изкара 3 хита и бруталния прием на концерта,а още повече липсват 2004-2008 като беше в топ 10.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм, както повечето хора.

позитиви:

- готина, ретро-мазна музика, в стила на Азис от 2010-11 година, което за Райна си е новост.
- това дива котка наистина се набива в главата.

- готин, летен клип, в който Райна е красива и супер секси.

негативи:

- ужасно обработен глас / смесване. Тия хора не са ли чули песента, преди да се появи?

- аман от Биолчев. Време е Райна да разнообрази. Не може 5-6 години едно и също.

- Нинов и е в приятелския кръг, и сигурно и излиза по-евтино за текста, но той просто не е текстописец. С по-силен текст и изпълнение, песента наистина можеше да се хареса. 
- клипът можеше и той да е малко по-добре. Идва като ТВ версия дори. Близките кадри не са много ок.

-никаква маркетингова стратегия за промотиране на проекта….

Ако ще пуска някакви си компромисни проекти, колкото да пусне там нещо, по-добре да не пуска нищо. Райна може много повече. Когато се постарае, публиката и дава шанс. Дано не започне с купените гледания, защото ще е супер очевидно с толкова малко лайкове…

Вместо да се залъгва, да си вземе поука. През 2018 показа, че когато иска, може. И след това дори имаше попадения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Със смесени чувства съм, както повечето хора.

позитиви:

- готина, ретро-мазна музика, в стила на Азис от 2010-11 година, което за Райна си е новост.
- това дива котка наистина се набива в главата.

- готин, летен клип, в който Райна е красива и супер секси.

негативи:

- ужасно обработен глас / смесване. Тия хора не са ли чули песента, преди да се появи?

- аман от Биолчев. Време е Райна да разнообрази. Не може 5-6 години едно и също.

- Нинов и е в приятелския кръг, и сигурно и излиза по-евтино за текста, но той просто не е текстописец. С по-силен текст и изпълнение, песента наистина можеше да се хареса. 
- клипът можеше и той да е малко по-добре. Идва като ТВ версия дори. Близките кадри не са много ок.

-никаква маркетингова стратегия за промотиране на проекта….

Ако ще пуска някакви си компромисни проекти, колкото да пусне там нещо, по-добре да не пуска нищо. Райна може много повече. Когато се постарае, публиката и дава шанс. Дано не започне с купените гледания, защото ще е супер очевидно с толкова малко лайкове…

Вместо да се залъгва, да си вземе поука. През 2018 показа, че когато иска, може. И след това дори имаше попадения. 

Райна можеше да заложи на "Рамазания грим", "Измъкни ме", "5-6 минути" от последния фолк албум - бяха топ парчета, тя нищо не направи с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, adorable каза:

Райна можеше да заложи на "Рамазания грим", "Измъкни ме", "5-6 минути" от последния фолк албум - бяха топ парчета, тя нищо не направи с тях.

Така е. Особено “5-6 минути”, записана още пред 2015, можеше да бъде сингъл вместо “Няколко рокли”, “Нахално хубава” и тн, на които заложи за сметка на нея. Просто бях убеден, че тази песен щеше да е голям хит. 
Уви. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се заблуждаваме, че това ще бъде популярна песен... За хит и дума не може да става. Само след ден, два, хората нацяло ще забравят, че Райна им е пуснала нещо за лятото. Не знам какво се случва с нея, но явно като е щастлива в личен план и не се раждат хитове. Прави всичко, колкото да се запише, че е пуснала нова песен. Георги Нинов също е крайно време да си вземе почивка от нейните проекти, защото само и пречи. Не е човекът за тези неща и това си личи. Иска си професионалисти да работят с нея. Трябва да заложи на нови композитори и текстописци. Във фолклора успява да е интересна, но в поп-фолка буксува и не може да издрапа, макар да е Дива котка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко години ще го кара с песни от Биолчев? През 2018 трите негови песни, които издаде, бяха топ, неклипираните песни от албумът, който издаде в началото на 2019, също бяха топ, “Направо ми заспа” от 2020 е много яка, но вече много взе да буксува. Добра засилка направи между 2018-2020, но след това трябваше да смени Биолчев…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

Колко години ще го кара с песни от Биолчев? През 2018 трите негови песни, които издаде, бяха топ, неклипираните песни от албумът, който издаде в началото на 2019, също бяха топ, “Направо ми заспа” от 2020 е много яка, но вече много взе да буксува. Добра засилка направи между 2018-2020, но след това трябваше да смени Биолчев…

Направо ми заспа и на мен ми е любима. 2018 до 2020 правеше само яки песни. 2021 не пусна нищо. Миналата година нещо хич не ми допадна онзи дует, Нова страница беше стойностна песен иначе. Един за друг ми хареса, личеше си нейният стил. Тази също общо взето, но не е нищо ново и различно за Райна, за съжаление. Така е. Дано опита и с друг композитор, тя когато поиска може да улучва хитове. Вярвам, че няма да тъпче все на едно място. Винаги е съчетавала хитове със стойностни песни, защото към днешна дата стойностните песни не стават чак такива хитове....
От 2018 до сега най-силни за мен са Зле те чувам, Бразилка и Направо ми заспа. Това е най-доброто от Райна за последните 5 години.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...