Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Жалко, че не му заби един шЪмар. @asylum & @Lelqtian щяха да получат:

 

Нищо. Приятелят й ще му забие един шЪмар, за да изпадне Глория в:

 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Песента на Лидия явно наистина е хит. Изненадващо след като единствено в припева й има нещо зарибяващо, но все пак евала, че най-накрая и тя е със соло успех (Щрак left the chat).

Какъв хит ?

Песен която за един ден падна с около 130к гледания в Ютюб. Вече гони 2 милиона за седмица и се качи сравнително бързо в спотифай а не може да се доближи до топ 20 там. Една ''Спомени'', която тук се изкарва провал е над нея (говорим за песен вече на два месеца, която би трбявало да е омръзнала). Да не говорим колко по-добре вървеше ''С кеф да умирам'' а тя не направи такива впечатляващи начални гледания в тубата.

Видя се, че с последните проекти Лидка не предизвиква интерес и се купи фалшив трафик. Уви, в спотифай е много по-трудно да се манипулират нещата и там е под всички големи хитове в момента. :) 

Очаквам до 2-3 дни да падне на 30 хиляди.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Какъв хит ?

Песен която за един ден падна с около 130к гледания в Ютюб. Вече гони 2 милиона за седмица и се качи сравнително бързо в спотифай а не може да се доближи до топ 20 там. Една ''Спомени'', която тук се изкарва провал е над нея (говорим за песен вече на два месеца, която би трбявало да е омръзнала). Да не говорим колко по-добре вървеше ''С кеф да умирам'' а тя не направи такива впечатляващи начални гледания в тубата.

Видя се, че с последните проекти Лидка не предизвиква интерес и се купи фалшив трафик. Уви, в спотифай е много по-трудно да се манипулират нещата и там е под всички големи хитове в момента. :) 

Очаквам до 2-3 дни да падне на 30 хиляди.

След като в този форум ще вярваме на нереалните цифри на други, и на Лидия може да вярваме. Този път Гальо се е погрижил да не зацикли на първия милион и да си изглежда като хит. :)

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовото комерсче тръгна доста слабо, но като гледам засега си задържа сходни позорно ниски гледания и не слиза на още по-позорно ниски. В крайна сметка може и да не е флоп от ранга на недооценени инди диаманти като Party Animals, Kemano basal e romenge и Нотариално заверен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Десовото комерсче тръгна доста слабо, но като гледам засега си задържа сходни позорно ниски гледания и не слиза на още по-позорно ниски. В крайна сметка може и да не е флоп от ранга на недооценени инди диаманти като Party Animals, Kemano basal e romenge и Нотариално заверен.

He kynyBa, kBo, pagBaū ce

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай да си го кажем и да ни олекне! Да, това е краят и дано да ти ОМЕКНЕ! Аз говоря за пишлето ти.... Ти такова имаш ли?! Нищо, без това, щях да ти го изцедяяяяяяяяяяяяяя

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биляниш - 2-ро лице, единствено число, сегашно време на глагола биляня

Биляня - глагол, първо лице, единствено число

Значение

1. Неуспешно се преструвам или играя ролята на певица с кариера.

2. Влизам в кожата на човек, въпреки извънземния си произход

3. Всякакъв опит за заблуда в професията или таксономичния вид.

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DarkChild каза:

Мислиш ли, че имат дори минимален шанс пред Глорините шЪмари?

Като им удари по един шЪмар ще ги залепи за подовата настилка и шпатула не мой ги изчегърка сегиз-тогиз.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, asylum каза:

He kynyBa, kBo, pagBaū ce

Тя инвестира в купуване на ресурс за поддържане и умножаване на собственото си живо тегло. Ето преди имаше троен задник, сега е четворен. Млекоцентралите пак са набъбнали и скоро ще произведат мляко, което ще продаде на селския пазар в родното си с'ело.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

He kynyBa, kBo, pagBaū ce

По-добре да купи и да вземе този път да пробие в Тайланд примерно. Какви са сега тия локални Бг флопове от една вече доказана кралица на индийската музика?

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

По-добре да купи и да вземе този път да пробие в Тайланд примерно. Какви са сега тия локални Бг флопове от една вече доказана кралица на индийската музика?

2 години по-късно и аз все още чувам: "към анусите нямам интерес". 😳

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Токсичен си стана голям хит. Може би най-големия самостоятелен на Деси след “И на всички…” ,жалко че така я преебаха с купените гледания,сега можеше да има едно 10-15 милиона. 
 

Всъщност сега като се замисля това май е последния хит на Оцко💀

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Токсичен си стана голям хит. Може би най-големия самостоятелен на Деси след “И на всички…” ,жалко че така я преебаха с купените гледания,сега можеше да има едно 10-15 милиона. 
 

Всъщност сега като се замисля това май е последния хит на Оцко💀

?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След "И на всички като тебе", "Токсичен" е най-големият й хит. А всъщност и това са най-яките й песни в последните години. На мен много ми харесват също "Гледай да не бъркаш" и "Много съм добра". Новата  е яка. "Токсичен" е последния хит на Оцко. На мен тази песен ми е любима и ми прилича много на "Токсичен", пак е негова.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Последния хит на Оцко е:

кой друг in recent memory е правил 500 К за първо денонощие?

Има една поговорка. По-добре първи на село, отколкото последен в градът!
Е, това важи и за Риги-риги-Нул

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Токсичен си стана голям хит. Може би най-големия самостоятелен на Деси след “И на всички…” ,жалко че така я преебаха с купените гледания,сега можеше да има едно 10-15 милиона. 
 

Всъщност сега като се замисля това май е последния хит на Оцко💀

С право я защитавахме първите дни, въпреки купените гледания. И до днес недоумявам кой го направи, защото съм сигурен, че не е Десислава, но нещо и за Оцко не ми се връзва изведнъж след толкова години да купи.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Има една поговорка. По-добре първи на село, отколкото последен в градът!
Е, това важи и за Риги-риги-Нул

Варна не е село, а махала! ❤️ 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Варна не е село, а махала! ❤️ 

Друго имах предвид. В попа песните им с Тита ставаха хитове. Тук не, за съжаление не могат да улучат на такава песен. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

С право я защитавахме първите дни, въпреки купените гледания. И до днес недоумявам кой го направи, защото съм сигурен, че не е Десислава, но нещо и за Оцко не ми се връзва изведнъж след толкова години да купи.

Аз ги купих, исках веднъж в кариерата си и Десислава да има хит!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Andrew Cunanan. каза:

?

 

Песента на тая лесбийка е копие на Да гори в любов. Токсичен  не е изкопирана доколкото помня😕.

 

преди 33 минути, SG каза:

С право я защитавахме първите дни, въпреки купените гледания. И до днес недоумявам кой го направи, защото съм сигурен, че не е Десислава, но нещо и за Оцко не ми се връзва изведнъж след толкова години да купи.

може и Деси да е. Пролича си че го направи някой,който не разбира и прееба целия клип.💀

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...