Jump to content

Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Bunn каза:

Не разбирам защо всичко, което пусна след Ферарито, не генерира много гледания? А песните са си добри… 

Да - Топ любовник, Таратайка, Съвършенство и Дръж ме много ме кефят, най-вече Любовника и последната песен. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Да - Топ любовник, Таратайка, Съвършенство и Дръж ме много ме кефят, най-вече Любовника и последната песен. 

Проблемът е канала на Минета, където забива всички, дето още пускат там. Съвършенство си беше хит.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Проблемът е канала на Минета, където забива всички, дето още пускат там. Съвършенство си беше хит.

Е, Съвършенство се превърна в най-отличителната й песен след Ферарито на началото 2020та... А след Съвършенство са Купидон и Дръж се, които отново са флопове, ако съдим по гледанията. Не разбирам къде е проблемът - към нея ли вече няма такъв интерес или в канала на Пайнер?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Bunn каза:

Не разбирам защо всичко, което пусна след Ферарито, не генерира много гледания? А песните са си добри… 

Защото

1.качени са в канала на Планета

2. Яница никога не е правила много гледания. Дори най-големите й хитове  от Оцковия период нямат и 10 милиона.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички в коментарите: Хит!; Разбива!; Кралица!
Гледанията - 10 дни и още няма и 200 К!

по ирония на съдбата това е първата песен на Дион от 2 години насам, която слушам от-до, че ме и кефи нафсичкуту отгори.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен, че Диамантите все още имат участия, въпреки че не са пускали песни от миналото лято (самостоятелни).

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз съм потресен, че Диамантите все още имат участия, въпреки че не са пускали песни от миналото лято (самостоятелни).

Когато Ванеса ме кефеше и вадеше яки песни! Макар и копие на "Най-добрата" на Андреа, това за мен е една от най-яките й песни!

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Когато Ванеса ме кефеше и вадеше яки песни! Макар и копие на "Най-добрата" на Андреа, това за мен е една от най-яките й песни!

 

Като ще крадат - поне да го правят с класа и вкус. Оригиналният клип е вселени над този бълвоч, сътворен в БГ.

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Като ще крадат - поне да го правят с класа и вкус. Оригиналният клип е вселени над този бълвоч, сътворен в БГ.

 

Поне песента е яка и тук изглежда добре. Хич не ме кефи тоя псевдоним Малката. Ванеса звучеше много яко! 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Поне песента е яка и тук изглежда добре. Хич не ме кефи тоя псевдоним Малката. Ванеса звучеше много яко! 

От Фен ТВ обаче са го патентовали (както беше случаят с Деси Слава през 2003-та) и тя не може да го ползва. Няма как да ползва и реалното си име - вече имаме една Ваня и една Вана.

Анна беше любимка на чалгарките. Андреа оттук взе клипа на "Най-добрата":

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

От Фен ТВ обаче са го патентовали (както беше случаят с Деси Слава през 2003-та) и тя не може да го ползва. Няма как да ползва и реалното си име - вече имаме една Ваня и една Вана.

За огромно съжаление. Обаче има и нещо друго. Тя преди това беше в компанията на Китаеца под псевдоним ВАНЕСА! Ара съвсем не са го измислили. Преди да направи дебютната й песен в Ара - "До стената", има тази:

WWW.VBOX7.COM

НОВИТЕ ХИТОВЕ ПЪРВИ ТУК - http://www.facebook.com/new.popfolk.hits

Понеже не я видях в youtube, даже я имам песента на mp3 файл. Така, че още преди да започне в Ара от 2012 година, година преди това пробва при Китаеца, заедно с Ани Хоанг. Не знам от къде на къде те ще й взимат името? Нелепо!!!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз съм потресен, че Диамантите все още имат участия, въпреки че не са пускали песни от миналото лято (самостоятелни).

Имат много голяма фен база и тримата. Може би ако продължават да пускат толкова летаргично ще се размие във времето, но засега все още е там за да им посещава участията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен направо ни порасна на пъпа... първо Глория я пее от над 15 години, второ Сузана й снима клип преди 1 месец, сега и Емилия да ни я натресе... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Emilia 

14 ч.  Имам изненада за всички,които обожават като мен старите хитове.”Tvoj pogled” - един вечен хит. Горда съм,че вече го имам в репертоара си. 🎶
▶️ Утре в 12:00 часа само в моят YouTube emilia.online 🔜
Сигурна съм,че ще избухваме на тази песен. ❤️🫶
Hristo Welichkow
Да видим... Че напоследък кавърите които правите са.. Големааа боза
.. Дано сте запазили и оригиналното звучене.
 
Emilia
 
Hristo Welichkow понеже са ГОЛЕМА БОЗА най-големия хит в момента все още е “Ела, Хабиби” 🤣
  • Haha 5
  • Confused 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Емилия го подкара на дуети и ретро кавъри, машъпи... Остана ли наш и чужд ретро хит, на който да не е направила своя версия?

Направо периодът с "Да бях от гадните", "Ето ме" и т.н. ми е все едно в друг живот. Абе, всички са на автопилот, бе.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, adorable каза:

Тя Емилия го подкара на дуети и ретро кавъри, машъпи... Остана ли наш и чужд ретро хит, на който да не е направила своя версия?

Направо периодът с "Да бях от гадните", "Ето ме" и т.н. ми е все едно в друг живот. Абе, всички са на автопилот, бе.

 

Трябва й почивка в офиса. Счетоводителката може до септември да изкара с "Ела, хабиби", а не да ни представя песни които е пяла 1000 пъти. 
Да направи самостоятелна песен, но дали не се съмнява че ще стане хит, та се лепна като удавник за сламка за Галин, който поне пуска самостоятелни песни.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DevilWish каза:

 

Emilia
понеже са ГОЛЕМА БОЗА най-големия хит в момента все още е “Ела, Хабиби” 🤣

Кой ще ѝ каже че Джордан и Цура Янева я бият в земята

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Кой ще ѝ каже че Джордан и Цура Янева я бият в земята

Да, но за нея това е най-големият хит.

Един от големите хитове на лятото е, но не най-големият. Да слезе малко на земята или Глория да приспи счетоводителката си с един шЪмар!

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...