Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Грета Тунбърг пак ще бъде бясна, че в морето безраборно се изхвърля пластмаса. Ето снимково доказателство:

image.png.51ccace9f4167db0933fc390b7a8644f.png

Ели ще е доволна как един кит е бил спасен и върнат обратно във водата? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

М*жете не заслужават изобщо да съществуват. Браво, Пресинка! ❤️ 

Тя си промотира насилие по-принцип, това си е чиста клевета! Само върху мъже? Не, наша Лиса е модерна, не я вълнува върху кого се упражнява насилието, мъже, жени, Весо Фена, подмиващите се психично болни в мола, тя не дели по такива показатели! Обувки да има! 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Тя си промотира насилие по-принцип, това си е чиста клевета! Само върху мъже? Не, наша Лиса е модерна, не я вълнува върху кого се упражнява насилието, мъже, жени, Весо Фена, подмиващите се психично болни в мола, тя не дели по такива показатели! Обувки да има! 

 

Весо Фена ппц е за евтаназия. Change my mind.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Gerganafen каза:

Искали са да питат "какво е чувството да си най-добрият СКАКАЛЕЦ", но автокоректът им е изиграл лоша шега.

Това също си е обидно, за скакалците. Те все пак могат да бъдат и полезни животинки, пък и хранителни били се опитват да ни убеждават. 

По изненадан съм от теорията как тоя гьон знае какво е чувство за каквото и да било, ама карай. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Весо Фена ппц е за евтаназия. Change my mind.

И пак не е оправдание Лиса да подкокоросва тъпкача си да го налага.

Единствено самообявилата се за парцал и боксова круша Мара Боклука си заслужава боя, все пак това и е избраната професия. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Искали са да питат "какво е чувството да си най-добрият СКАКАЛЕЦ", но автокоректът им е изиграл лоша шега.

Като бях малък нощем ги прибирах в пощенската кутия, постилайки им носна кърпичка и завивайки ги с такава, а на сутринта - бяха мъртви. :( 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като бях малък нощем ги прибирах в пощенската кутия, постилайки им носна кърпичка и завивайки ги с такава, а на сутринта - бяха мъртви. :( 

Нека почнем със прибирането на келеша в пощенска кутия, другото може да вземе да се нагласи самичко :) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Весо Фена ппц е за евтаназия. Change my mind.

Все тая, той с Петя Киронова и Христо Могалански са като изпълнителната власт - при липса на единия другите поемат неговите функции. Весо го биха, ритаха, псуваха, уволняваха, но желанието му да има поне 70 снимки с Ариа го въздига като Феникс от житейската пепел. Прави ми впечатление, че световни звезди като вокала на Imagine Dragons например съвсем спокойно реагират на връхлитащият Весо с торбичка през ръката и стадо плакати в ръка. 

Явно такива като него и Христо има навсякъде. 

 

Само Петя Киронова е единствена по рода си. Преслава от известно време със страх отваря капака на тоалетната чиния.... 

Редактирано от Thecranfan
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Thecranfan каза:

Все тая, той с Петя Киронова и Христо Могалански са като изпълнителната власт - при липса на единия другите поемат неговите функции. Весо го биха, ритаха, псуваха, уволняваха, но желанието му да има поне 70 снимки с Ариа го въздига като Феникс от житейската пепел. Прави ми впечатление, че световни звезди като вокала на Imagine Dragons например съвсем спокойно реагират на връхлитащият Весо с торбичка през ръката и стадо плакати в ръка. 

Явно такива като него и Христо има навсякъде. 

 

Само Петя Киронова е единствена по рода си. Преслава от известно време със страх отваря капака на тоалетната чиния.... 

 

Забравяш и Рашия!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, THE IIconic каза:

 

Забравяш и Рашия!

 

Рашия е стар, набедените лидерки Галена и Лиса ходят по участията и да си просят аавтограф и фючъринг, къде я слагаш в една категория с тоя бацил Весо Фена? 

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента е популярен тренд да се правят клипове на изпълнители през годините.

При Преслава топ коментарите са ясни, но не бях забелязал че и Галена си е пипала толкова носа. И Преса е трябвало постепенно да го намали, а не да го реже от веднъж.
 

Spoiler

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

В момента е популярен тренд да се правят клипове на изпълнители през годините.

При Преслава топ коментарите са ясни, но не бях забелязал че и Галена си е пипала толкова носа. И Преса е трябвало постепенно да го намали, а не да го реже от веднъж.
 

  Свий скритото съдържание

 

 

A3 He BujgaM pa3/\uka npu Ga/\q, npocmo e omc/\abHa/\a

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...