Jump to content



Чат Мания (юли, август, септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

Нищо няма да намаляваш, точно обратното :) 

@Lelqtian  - мили, драг, съфорумецо, ще бъдеш ли така добър повече да не адресираш коментари към Fast, мм? Заради мен (и заради тънката оферта за смяна на ника)?! 

Към кого да адресирам коментари? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, meleto каза:

След като се разбрахме без ирония по темата и наистина ли искаш да ти променя ника? И как?

Не искам разбира се. 

Сега, Първо и последно по темата - бях забравил за присъствието на актуалното четирибуквено из форума. Не съм се занимавал с него от години, там кой тираж избори уж си стистнахме ръцете да се игнорираме и толкоз. Коментарът, който бил започнал цялата работа, просто посочваше грешната на друг потребител относно зачисляването към разни общества, смятам си беше на мястото в контекста и чувството ми за хумор. Пак бих го написал, игнор не означава че съм преформатирал паметта на хард диска. 

Никой не е длъжен да следи кой от какво се тригърва, всеки сам е отговорен за тях и как да се справя с тях. Когато нещо почне да ми пречи във форума ще се изнеса без да изнасям едномесечно представление в който всеки друг, но не и аз самия ми е виновен, и няма да вадя постове от преди няколко години, и в същото време да си оправдавам собственото поведение от същото време как вече не сме такива. И да се обиждам на дума започваща с "Л" и римуваща се с "полимер" на продължаващо демонстративното двулично поведение, но няма да иползвам, щото някой пак ще вземе да се тригърне.

Или да се пазаря като дърта представителка на етнос, известен с леко мургав естествен тен, какво защо и как и да си прося специално отношение все едно съм манна небесна на форума, а не редови потребител. 

Ако някой трябва да се чувства преследван в тоя случай, това съм аз, защото цял месец и кусур бивам обсъждан от потребител, с който контакт отдавна съм показал че не желая. Не ингейджвъм въпросния потребител, защото не смятам подхранването на делюзиите му за здравословно, въпреки че смятам пълните глупости, които тиражира, за заслужаващи бан, а и вече изразих подкрепата си да си почине от форума. Смятам, ще му се отрази повече от добре. 

Защо смяташ, че каквото и да на направя или НЕ направя, ще удовлетвори знаеш кого? Цялото изпълнение е да запълния няква жажда за внимание, което явно не успява да получи извън форума. 

край на словоизлиянията, приключвам изобщо с тая тема и особа, не че не бях вече, но карай, и се връщам към обичайния шитпостинг.

Стига сме плискаме легените, време е за центрофуга. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Не искам разбира се. 

Сега, Първо и последно по темата - бях забравил за присъствието на актуалното четирибуквено из форума. Не съм се занимавал с него от години, там кой тираж избори уж си стистнахме ръцете да се игнорираме и толкоз. Коментарът, който бил започнал цялата работа, просто посочваше грешната на друг потребител относно зачисляването към разни общества, смятам си беше на мястото в контекста и чувството ми за хумор. Пак бих го написал, игнор не означава че съм преформатирал паметта на хард диска. 

Никой не е длъжен да следи кой от какво се тригърва, всеки сам е отговорен за тях и как да се справя с тях. Когато нещо почне да ми пречи във форума ще се изнеса без да изнасям едномесечно представление в който всеки друг, но не и аз самия ми е виновен, и няма да вадя постове от преди няколко години, и в същото време да си оправдавам собственото поведение от същото време как вече не сме такива. И да се обиждам на дума започваща с "Л" и римуваща се с "полимер" на продължаващо демонстративното двулично поведение, но няма да иползвам, щото някой пак ще вземе да се тригърне.

Или да се пазаря като дърта представителка на етнос, известен с леко мургав естествен тен, какво защо и как и да си прося специално отношение все едно съм манна небесна на форума, а не редови потребител. 

Ако някой трябва да се чувства преследван в тоя случай, това съм аз, защото цял месец и кусур бивам обсъждан от потребител, с който контакт отдавна съм показал че не желая. Не ингейджвъм въпросния потребител, защото не смятам подхранването на делюзиите му за здравословно, въпреки че смятам пълните глупости, които тиражира, за заслужаващи бан, а и вече изразих подкрепата си да си почине от форума. Смятам, ще му се отрази повече от добре. 

Защо смяташ, че каквото и да на направя или НЕ направя, ще удовлетвори знаеш кого? Цялото изпълнение е да запълния няква жажда за внимание, което явно не успява да получи извън форума. 

край на словоизлиянията, приключвам изобщо с тая тема и особа, не че не бях вече, но карай, и се връщам към обичайния шитпостинг.

Стига сме плискаме легените, време е за центрофуга. 

 

Прекрасно есе за финал. 

 

  • Thanks 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

УНИЖЕНИЕ В КЛАС? Защо учителка от Априловската гимназия нарече свой ученик „нещастник”

Трябваше да й шибне на два шамара и да приключи курса. Нещастница. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:
WWW.VBOX7.COM

УНИЖЕНИЕ В КЛАС? Защо учителка от Априловската гимназия нарече свой ученик „нещастник”

Трябваше да й шибне на два шамара и да приключи курса. Нещастница. 

Егати нещастницата. Два шамара са й малко даже. Направо някой да й излее мръсната кофа с вода и гъбата върху главата!!!! Какви са тези учители? Как е възможно изобщо когато се занимаваш с деца да си толкова вулгарен, нагъл, арогантен? Ако бях родител на това дете, щях да отида и да й изпотроша главата!!! А поправка ? Не трябва ли по-скоро да подаде оставка? Това държание е НЕПРИЕМЛИВО! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:
WWW.VBOX7.COM

УНИЖЕНИЕ В КЛАС? Защо учителка от Априловската гимназия нарече свой ученик „нещастник”

Трябваше да й шибне на два шамара и да приключи курса. Нещастница. 

Училището на Симона Алфа. :) 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:
WWW.VBOX7.COM

УНИЖЕНИЕ В КЛАС? Защо учителка от Априловската гимназия нарече свой ученик „нещастник”

Трябваше да й шибне на два шамара и да приключи курса. Нещастница. 

2 6aMapa, Ma 3a 4aBemo 🤣

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:
WWW.VBOX7.COM

УНИЖЕНИЕ В КЛАС? Защо учителка от Априловската гимназия нарече свой ученик „нещастник”

Трябваше да й шибне на два шамара и да приключи курса. Нещастница. 

Бях приет в това училище и после съжалявах, че не съм се записал там. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Кое е училището? 

NAG-SCHOOL.ORG

Официалният уебсайт на Националната Априловска гимназия. Първото светско новобългарско училище, гимназията пази традициите си в 188 години училищен живот.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Къде е коментарът на zai4eto82? :@ 

Не може да коментира дело в разгара си, пък било то и бракоразводно. Аз друга причина да се развеждат не мога да си представя, само има бургаска нишка в тая идилия! 

@zai4eto82 здрасти! 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Не може да коментира дело в разгара си, пък било то и бракоразводно. Аз друга причина да се развеждат не мога да си представя, само има бургаска нишка в тая идилия! 

@zai4eto82 здрасти! 

 

Да, да, прав си!
Тука:

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Andrew Cunanan. каза:

На 11.08 се обажда Лъвът, за да ти каже да си жив и здрав, но си мъртъв!

 

Така и не можах да го разбера този текст. 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

364649382_9593089810762710_7668247738572601493_n.jpg

Ако е момичето е това от снимката, явно има време да се чуди, я как хубаво си кара поредна петилетка със зеления паспорт на Българска Съветска Социлистическа Република, може да изкара поне още толкова и ще е проблем на роднините какво да пишат на паметника ... 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Ако е момичето е това от снимката, явно има време да се чуди, я как хубаво си кара поредна петилетка със зеления паспорт на Българска Съветска Социлистическа Република, може да изкара поне още толкова и ще е проблем на роднините какво да пишат на паметника ... 

То това от снимката е било "момиче" по времето на Римската Империя.😭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...