Jump to content



Чат Мания (юли, август, септември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, DevilWish каза:

Спомням си този потребител, защото съм отдавна във форума. Честно казано някои години ми се губят, за което се извинявам предварително.... Помня какво беше когато бяхме по-активни във форума от периода когато дойдох в края на 2008-2013 година (примерно) после до около 2021 някъде ми се губят нещата. Но иначе можеш да постъпиш като @Lelqtian и ти да игнорираш и край със спора. Не знам направил ли си го, но той не се занимава както виждаш. Иначе сега разбрах БХК какво е. Мерси. Просто игнорираш и край с това. 

И двамата сме се игнорнали от години наред, но той се мъчи да провокира, и разпалва конфликта. По тази причина започнах инициативата. Исках веднъж и завинаги да сложа край на всичко.  

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Fast каза:

Български Хелзинкски Комитет, правозащитна организация. Използва го като личностна нападка, защото съм заемал позиции относно човешки права, социална справедливост и тн.

Нарочил ме е, защото някога привидно съм се изказал лицемерно, и поради това предполагаемо лицемерие, живее с представата, че може да ме напада по всевъзможни начини и деградира всичките ми позиции, без спирачка в продължение на години. Аз не деля нищо с него. Използва ме като отдушник. Правя отчаяни опити да изляза от тази роля. Много ми е интересно кой ли ще бъде следващия, когато изчезна, защото преди мен имаше един @lucas който нападаше по същия начин покрай темата Камелия или Деса.

Lucas Go b/\okHax, noHeje be6e cu/\Ho mokcu4eH u Bce Me zumupa6e. MHo3uHa Go uGHopupaxa u ce MaxHa caM

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

И двамата сме се игнорнали от години наред, но той се мъчи да провокира, и разпалва конфликта. По тази причина започнах инициативата. Исках веднъж и завинаги да сложа край на всичко.  

A3 BuHaGu ciM ce 3aka4a/\ noBe4e c meb, Ho He cu Mu npocu/\ baH😪

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

И двамата сме се игнорнали от години наред, но той се мъчи да провокира, и разпалва конфликта. По тази причина започнах инициативата. Исках веднъж и завинаги да сложа край на всичко.  

Наистина не те е споменавал, ако не обръщаш внимание съм сигурен, че ще ти е по-лесно. Тези, които сме по-отдавна тук също сме имали подобни проблеми, просто накрая - спират. Повярвай ми, имало е много дразнители преди години тук или на нас някой се е дразнил.... Това е виртуален свят, няма смисъл да му отдаваме толкова значение. Аз също съм страшно емоционален.... може би понякога по многото неща които изписвам тук и си личи, но със сигурност когато обичам да правя нещо, дори да намеря време само за себе си - едва ли нещо е в състояние да ме откаже, страшен инат съм и може би е за добро. Съвет, просто си пиши спокойно и не отдавай значение на тези неща. Продължи напред. Както казах и двамата много ви харесвам като потребители, в живота не се познаваме, но съдя от нещата които пишем тук и по принцип усещам повечето хора. Мога да преценя кой е добронамерен или не.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Lucas Go b/\okHax, noHeje be6e cu/\Ho mokcu4eH u Bce Me zumupa6e. MHo3uHa Go uGHopupaxa u ce MaxHa caM

 

Що, много си бяха забавни двамата буквеници, даже чат пат ми липсват глупостите им. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Що, много си бяха забавни двамата буквеници, даже чат пат ми липсват глупостите им. 

Ha MeH Mu yuncBa Yaneva 🤣

B Ha4a/\omo ce Mpa3exMe, Ho noc/\e Hu cb/\ujuxa ncuxomeMu 

 

  • Thanks 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Наистина не те е споменавал, ако не обръщаш внимание съм сигурен, че ще ти е по-лесно. Тези, които сме по-отдавна тук също сме имали подобни проблеми, просто накрая - спират. Повярвай ми, имало е много дразнители преди години тук или на нас някой се е дразнил.... Това е виртуален свят, няма смисъл да му отдаваме толкова значение. Аз също съм страшно емоционален.... може би понякога по многото неща които изписвам тук и си личи, но със сигурност когато обичам да правя нещо, дори да намеря време само за себе си - едва ли нещо е в състояние да ме откаже, страшен инат съм и може би е за добро. Съвет, просто си пиши спокойно и не отдавай значение на тези неща. Продължи напред. Както казах и двамата много ви харесвам като потребители, в живота не се познаваме, но съдя от нещата които пишем тук и по принцип усещам повечето хора. Мога да преценя кой е добронамерен или не.

Не правиш добре междудругото, насилствено държиш потребител, който изяви желание за собствено добро да си почине от форума. Или искаш и ти да се почувстват в ролята на "преследвача"? На добър час и живи и здрави 

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Не правиш добре междудругото, насилствено държиш потребител, който изяви желание за собствено добро да си почине от форума. Или искаш и ти да се почувстват в ролята на "преследвача"? На добър час и живи и здрави 

 

Не съм опитвал насилствено да го задържа във форума, а и той не е искал да си почива конкретно от форума, а нещо като забрана за писане в темите да се наложи и да може да пише само в линкове, което не мисля, че е възможно да го направим и едва ли някой ще се съгласи. Опитвам се просто да му дам приятелски съвет и се надявам да ме послуша, но дали ще го направи вече си е лично негово решение, аз насила не мога нищо да направя. Знаеш, че насила хубост не става. Просто трябваше да кажа това, което исках да му кажа. Не съм от хората които обичат да се месят в чужди спорове по принцип, но така се случи, че все пак това засяга и нас от екипа - модераторите и за това взех отношение и то със съвет. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

MH xyūBa neceH

 

И аз много я харесвам. Спомням си когато излезе албума "1000 градуса любов" - най-много ми хареса заглавната песен естествено и след нея тази и Към тебе тичам. И точно на нея снима клип. И аз си предпочитам песните от това време. По-свежи са ми, по-разнообразни, по-готини.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

И аз много я харесвам. Спомням си когато излезе албума "1000 градуса любов" - най-много ми хареса заглавната песен естествено и след нея тази и Към тебе тичам. И точно на нея снима клип. И аз си предпочитам песните от това време. По-свежи са ми, по-разнообразни, по-готини.

/\unCBa Mu geHc 3By4eHemo

noc/\egHo noMHq mo3u xumoB flop

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Наистина не те е споменавал, ако не обръщаш внимание съм сигурен, че ще ти е по-лесно. Тези, които сме по-отдавна тук също сме имали подобни проблеми, просто накрая - спират. Повярвай ми, имало е много дразнители преди години тук или на нас някой се е дразнил.... Това е виртуален свят, няма смисъл да му отдаваме толкова значение. Аз също съм страшно емоционален.... може би понякога по многото неща които изписвам тук и си личи, но със сигурност когато обичам да правя нещо, дори да намеря време само за себе си - едва ли нещо е в състояние да ме откаже, страшен инат съм и може би е за добро. Съвет, просто си пиши спокойно и не отдавай значение на тези неща. Продължи напред. Както казах и двамата много ви харесвам като потребители, в живота не се познаваме, но съдя от нещата които пишем тук и по принцип усещам повечето хора. Мога да преценя кой е добронамерен или не.

Бях коментирал някакви неща за новата песен на Емрах, и той се появи от нищото да говори за "форумското БХК" (разбирай мен) и как не съм принадлежал в никое общество, дори ЛГБТ. Отдавам му такова значение именно защото при него няма спирка. Аз самият ако съм имал конфликт, не е държал повече от година. В повечето случаи бързам да се извиня, и да загладя нещата някак си. Проблемът е че той не разбира от човешка приказка. Прави всичко това, защото му доставя удоволствие да гледа други хора в неизгодна позиция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

/\unCBa Mu geHc 3By4eHemo

noc/\egHo noMHq mo3u xumoB flop

 

И на мен, сега е прекалено еднообразно. Добре, че се върнаха към кавърите, пак звучат по-добре от някои еднообразни песньовки.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Бях коментирал някакви неща за новата песен на Емрах, и той се появи от нищото да говори за "форумското БХК" (разбирай мен) и как не съм принадлежал в никое общество, дори ЛГБТ. Отдавам му такова значение именно защото при него няма спирка. Аз самият ако съм имал конфликт, не е държал повече от година. В повечето случаи бързам да се извиня, и да загладя нещата някак си. Проблемът е че той не разбира от човешка приказка. Прави всичко това, защото му доставя удоволствие да гледа други хора в неизгодна позиция.

Сещам се за тази песен. Навлезе се в друга тема тогава, но директно нямаше обиди. Не го взимай насериозно това, там мисля, че имаше даже потребители които по-директно опитаха да се нападнат един-друг, но чак някакви обиди или да се стигне дотам, че да наказваме някои - не.... Просто тогава преместих някои коментари в Чат мания, по-старата тема. Даже имаше хора които по някакъв начин си казаха по-остро някои неща, вие двамата пряко не сте се засягали. Виж, това и да го е казал, било е веднъж, но не е било с лоши чувства или, че има намерение да се занимава пряко с тебе... Изобщо в темата за "Ерген" на Емрах и Галена бяха поредица от различни коментари които ми създадоха просто повече работа, но няма нищо. Знаеш какво е сигурно да местиш повече от 20-30 коментара от една тема в друга...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

И двамата сме се игнорнали от години наред, но той се мъчи да провокира, и разпалва конфликта. По тази причина започнах инициативата. Исках веднъж и завинаги да сложа край на всичко.  

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

След дълго обмисляне, взех решение да остана във форума, но само с права за четене. По този начин ще мога градивно да се отделя от активно пишещите, без да пропускам последните фолк новини или губя достъп до линковете. Не ми се струва продуктивно да продължа да участвам в общество, което не може осигури сигурната среда и емоционалната подкрепа от които се нуждая, съответно постоянно да съм настръхнал и напрегнат какво следва.

Иска ми се ако има някакъв начин да остана с права за писане само в Links разделите в Попфолк секцията, за да мога да качвам албуми и request-вам. Има ли как да се постигне с клониране на Respect групата да кажем? Не мисля че искам толкова много. 

@meleto

Оставам отворен за връзка. Винаги можете да ми пишеше на ЛС или във Фейсбук.

Каква е концепцията да не можеш да пишеш? Всеки ден ме изумяваш, Фаст. Тоест ако някой те спомене - ти не искаш да имаш право да отговаряш?  

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

@meleto може ли и моето потребителско име да бъде сменено?

Не. Освен ако:

преди 22 минути, DarkChild каза:

 бъде zaicheto82

 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Каква е концепцията да не можеш да пишеш? Всеки ден ме изумяваш, Фаст. Тоест ако някой те спомене - ти не искаш да имаш право да отговаряш?  

Това е начин да намаля цялостното си присъствие тук, без да стигам до крайности като перманентни банове или триене на акаунти, и да губя ценни за мен аспекти от форума, като достъпа до линкове. Аз нямам проблеми да бъда споменаван в шеговит контекст като Зайка примерно. След като няма да пиша нови коментари, няма за какво да бъда нападан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Това е начин да намаля цялостното си присъствие тук, без да стигам до крайности като перманентни банове или триене на акаунти, и да губя ценни за мен аспекти от форума, като достъпа до линкове. Аз нямам проблеми да бъда споменаван в шеговит контекст като Зайка примерно. След като няма да пиша нови коментари, няма за какво да бъда нападан. 

Нищо няма да намаляваш, точно обратното :) 

@Lelqtian  - мили, драг, съфорумецо, ще бъдеш ли така добър повече да не адресираш коментари към Fast, мм? Заради мен (и заради тънката оферта за смяна на ника)?! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...