Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

@SG новата песен на Лидл е Грешници 2

INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Позакъсняли са с някоя и друга година. И както по традиция ще я пуснат в ежегодния най-слаб период за YouTube... флопа ще е по-голям и от Гледай ме щастлива.

Но нищо, поне ние сме щастливи, че като влезем в Рамания първото нещо, което вече виждаме е реклама на мечешки гласове, борещи се за авторски права. Явно и @meleto е открил тайната на професионалното гюбекчийство.

Screenshot_20230729-185050_Chrome.jpg.d89ee1ce71d5ca479481ab704b0a31fe.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Позакъсняли са с някоя и друга година. И както по традиция ще я пуснат в ежегодния най-слаб период за YouTube... флопа ще е по-голям и от Гледай ме щастлива.

Но нищо, поне ние сме щастливи, че като влезем в Рамания първото нещо, което вече виждаме е реклама на мечешки гласове, борещи се за авторски права. Явно и @meleto е открил тайната на професионалното гюбекчийство.

Screenshot_20230729-185050_Chrome.jpg.d89ee1ce71d5ca479481ab704b0a31fe.jpg

Поднови ли го?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.07.2023 г. от 21:40, Andrew Cunanan. каза:

Глория възпявала ли е путаната си и млатил ли я е боксьор, че да е в една категория с АНДРЕА?

 

Когато Андреа се разтопи като кубче лед ела ми се обади 😂

Бая ще има да се топи ако реши да го прави ... 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Позакъсняли са с някоя и друга година. И както по традиция ще я пуснат в ежегодния най-слаб период за YouTube... флопа ще е по-голям и от Гледай ме щастлива.

Но нищо, поне ние сме щастливи, че като влезем в Рамания първото нещо, което вече виждаме е реклама на мечешки гласове, борещи се за авторски права. Явно и @meleto е открил тайната на професионалното гюбекчийство.

Screenshot_20230729-185050_Chrome.jpg.d89ee1ce71d5ca479481ab704b0a31fe.jpg

Все повече заприличва на приятелката си от оркестър Раднево - Силвия. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Поднови ли го?

Тайна. :D

преди 58 минути, GSA каза:

Все повече заприличва на приятелката си от оркестър Раднево - Силвия. 

Еее чак толкова напреднала Десс не е била откакто с Преслава ходиха заедно в Германия... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Все повече заприличва на приятелката си от оркестър Раднево - Силвия. 

Искаме Силвия по примера на Деса да ни покаже как се слага тампон.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Когато Андреа се разтопи като кубче лед ела ми се обади 😂

Бая ще има да се топи ако реши да го прави ... 😁

Недей, че ако се разтопи ще ни залее с лой, от комбинатите за олио и масло не могат насмогна да обработят суровината.

преди 9 часа , Stela каза:

Глория поне на такива дивани да се чекнеше за клиповете ... 🥲

Тя има фетиш към диваните, сигурно Мама Стефче я е раждала на такъв през 73-та.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андрея пияна и надрусана

WWW.FACEBOOK.COM

Поп-фолк изпълнителката Андреа прекрати концерта си след няколко изпяти песни. Ето и видео, и ще разберете ,че защо е било така , имам още 1 видео...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Такава сензация е Фатми, че всички си надпреварваме да споделяме един през друг.:heart: Надмина и Барби.

Това ми стана една от любимите Галени песни - Тихо ми пази, След раздялата, Ти не си за мен, Хавана-Тропикана, Тоя става и На две големи. Просто нямат минаване. Толкова са яки. Иначе от всичките й клипове, този ми е най, най-любим! ❤️ 

  • Like 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го нещастника, дето е нарязал с макетен нож 18 годишната си приятелка  в Стара Загора, счупил е носа й и е обръснал главата й. Момичето е било разпорено като агне, 400 шева, снимките, дори и цензурирани, бяха покъртителни. Буквално лекарите е трябвало  да я закърпят. Чалга мутрофон. За утре са насрочени протести в много градове, заради това, че Съдът е решил, че е невинен и е лека телесна повреда и го е пуснал, а той дори е бил в пробация, заради старо престъпление.

nasilnikat-georgi-iztri-vsichkite-si-084

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, pacho каза:

Ето го нещастника, дето е нарязал с макетен нож 18 годишната си приятелка  в Стара Загора, счупил е носа й и е обръснал главата й. Момичето е било разпорено като агне, 400 шева, снимките, дори и цензурирани, бяха покъртителни. Буквално лекарите е трябвало  да я закърпят. Чалга мутрофон. За утре са насрочени протести в много градове, заради това, че Съдът е решил, че е невинен и е лека телесна повреда и го е пуснал, а той дори е бил в пробация, заради старо престъпление.

nasilnikat-georgi-iztri-vsichkite-si-084

Между другото Емануела е пуснала стори в подкрепа на протеста срещу прокуратурата в Стара Загора и удължаване на присъдата му.
Преди някой да намекне че са познати или нещо такова.

А това че слуша чалга не смятам че е някакъв фактор - този дето беше прегазил момичетата беше рапъджия анти чалгар. А пък много големи мутренски фигури пък са известни с това че слушат класическа музика.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя ми излизат снимки и с други чалгарки, не само с Емануела. Типичният самозабравил се батка дето както дърпа надолу своите среди, така и прецаква името на истинските патриоти. Но наистина не е само до жанр.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Ето го нещастника, дето е нарязал с макетен нож 18 годишната си приятелка  в Стара Загора, счупил е носа й и е обръснал главата й. Момичето е било разпорено като агне, 400 шева, снимките, дори и цензурирани, бяха покъртителни. Буквално лекарите е трябвало  да я закърпят. Чалга мутрофон. За утре са насрочени протести в много градове, заради това, че Съдът е решил, че е невинен и е лека телесна повреда и го е пуснал, а той дори е бил в пробация, заради старо престъпление.

nasilnikat-georgi-iztri-vsichkite-si-084

 

преди 12 минути, SG каза:

На тоя ми излизат снимки и с други чалгарки, не само с Емануела. 

Защото е бил охрана в дискотека.

IMG-20230730-123406-315.jpg

  • Haha 4
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Ето го нещастника, дето е нарязал с макетен нож 18 годишната си приятелка  в Стара Загора, счупил е носа й и е обръснал главата й. Момичето е било разпорено като агне, 400 шева, снимките, дори и цензурирани, бяха покъртителни. Буквално лекарите е трябвало  да я закърпят. Чалга мутрофон. За утре са насрочени протести в много градове, заради това, че Съдът е решил, че е невинен и е лека телесна повреда и го е пуснал, а той дори е бил в пробация, заради старо престъпление.

nasilnikat-georgi-iztri-vsichkite-si-084

Двама путинофили

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...