Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Emanuela.Carey каза:

Хейта им обаче наистина ѝ вдигна акциите, дори след Кенеф Гейт пак беше фаворитка. 
После на последния All Stars също още от влизането всички искаха тя да спечели, особено след като насра Златка и Цецо Андреев.

Това ако беше друга чалга певица щеше да седи и да се усмихва докато хранят чалгата - като Рени и Преслава например. 
Втората не знам с кой акъл приемаше комплименти че била “единствената която става за нещо” вместо да защити колежките си, с които после трябва да работи.

Голям фал за Преслава наистина, по предавания и Емануела, и Глория дори, която принципно е доста дипломатична в това отношение и Ивана са си казвали твърда позиция. Емануела например се скъса да защитава Преслава, а оная й сра в устата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Максим посрещна лятото с нов сингъл - “Няма правила”. Видеоклипът направи премиера в онлайн канала Hit Mix Music, както и в ефира на музикалната медия.

Така е! Няма правила! Може да изяде 10 пици, 17 буркана Нутела и 23 опаковки чипс с 10 купички леща и топъл бял хляб!
А вие да ядете лайна за статиите които пишете! Изроди! На майка ви...

 

За толкова ядене как не е получил масивен инфаркт Пракси не знам :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

За толкова ядене как не е получил масивен инфаркт Пракси не знам :D

Това му е диетата даже. Много е здравословно, като добавим и пържените картофки и свинското с ориз и зеле.... Чиста диета си е. С по 12 литра натурални сокове на ден.

 

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това му е диетата даже. Много е здравословно, като добавим и пържените картофки и свинското с ориз и зеле.... Чиста диета си е. С по 12 литра натурални сокове на ден.

 

То направо все едно пие водичка само :D А сладоледите къде ги забрави? Сигурно яде по 50 кутии на ден? Представям си колко му трае оригнята :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

То направо все едно пие водичка само :D

Трябва да поддържа топ форма :D Максим - т.е. МАКСИМУМ :D 
Оф, онзи ден ме бяха поздравили с негова песен "Не целувай друг".... Ами.... лично на мен не ми допада като изпълнител.... Аз не го и знаех, той Слави Трифонов му бил откривател и на него? Ама тогава е изглеждал различно.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Трябва да поддържа топ форма :D Максим - т.е. МАКСИМУМ :D 
Оф, онзи ден ме бяха поздравили с негова песен "Не целувай друг".... Ами.... лично на мен не ми допада като изпълнител.... Аз не го и знаех, той Слави Трифонов му бил откривател и на него? Ама тогава е изглеждал различно.

Единствената му песен която знам от едно време е

 

То само като чуеш кларинета се сещаш за Сашо Роман, Слави и всички от БМК-то :D

Иначе да и на мен не ми е приятен. Особено като пее в новите си песни, то се чуват едни храчки подсмърчания двикания със зъбите :D Абе все едно слушам порки да пее :D

Той и тогава си е бил сложен, като му гледам ръцете какви бутове са :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Единствената му песен която знам от едно време е

То само като чуеш кларинета се сещаш за Сашо Роман, Слави и всички от БМК-то :D

И аз съм чувал само за тази песен. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , pacho каза:

Нито съм агент, нито съм Възраждане! И да, много думи в българския са турски заемки. История, какво да правиш....

Повече ме притесняваш ти, не Украйна.

teodora-chalga.gif

 

Джанум специално е от персийски произход. Думи, които си мислите, че са турцизми са си с арабски, персийски, тюркски, арамейски, та дори и влашки, старобългарски и дори и гръцки произход.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:
SIGNAL.BG

Най-емблематичният хит на Рени - "Slobodna sam kao ptica", сръбския еквивалент на “Като птица съм свободна”, влезе в репертоара на дебютираща сръбска певица,

Рена ше изперка, тая злобна кикимора. 

Нека, колко ще и тича да плиска легена. Или да пере килими или нещо от сорта в близкото дере или какъвто там водоем се намира под ръка. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не, не, не може да е друго. ПУТ - е отпред. Но не ПУТин. Завършва на КА. Любимата дума на Счетоводителката!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...