Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Fast каза:

Липсата на подкрепа може да бъде по много причини. Самите доказателства са важни. Със сигурност не преувеличавам, защото както казах, той никога не е крил какви са намеренията му, а постовете му са видно враждебни. Наличен е тормоз. Дълъг и продължителен тормоз. Останалото няма значение. 

goka3ame/\cmBa?!😳
4e moù u3ob6mo He me ompa3qBa. BiobpajaeMu BoūHu

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Освен, че Андреа решава кой да бъде приет в Софията, нейният род е създал музикалното и театралното изкуство! Просто 

Споделям песента на Дара, защото не искам да правя гледания на женището на Дамян.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Това си става хит, явно успеха на предната не бил "само заради Галена". :D 

 

О да, със сигурност е заради никому неизвестните бедни траверси от народа, с брада или без, които са снимани за обложката, и предполагам, щото не горя от желание да си го пусна, клипа. 

ПС - Съвсем сериозно, Софка наистина ли се е пришила травеститски фейс или просто са прекалили с обработката и грима за обложката? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Вторият ден на Анус е още по-трагичен откъм гледания дори от първия. 😭

Браво. Така да е, че са се откажат от такива повърни. Туке мерав ще ми пее козата.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е направила премиера на кавъра си в Инстаграм, защо никой не го отчита като национален празник? 

Снимахме клипа на гроба на Иван Вазов, който преди горе-долу 100 години каза на прабаба ми, Ана, че трябва да продължи да пее. И даде роза когато пееше в театър “Ренесанс” и заместваше Мими Балканска, както пише в дневника и.Но прадядо, не даде ! Каза, че певиците не са достойни жени. Аз направих този кавър за теб !

Силни думи! Певиците не са достойни жени!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Андреа е направила премиера на кавъра си в Инстаграм, защо никой не го отчита като национален празник? 

Снимахме клипа на гроба на Иван Вазов, който преди горе-долу 100 години каза на прабаба ми, Ана, че трябва да продължи да пее. И даде роза когато пееше в театър “Ренесанс” и заместваше Мими Балканска, както пише в дневника и.Но прадядо, не даде ! Каза, че певиците не са достойни жени. Аз направих този кавър за теб !

Силни думи! Певиците не са достойни жени!

Коментирахме го вече. Върни 1-2 страници назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Bunn каза:

Коя друга от жанра може да се похвали с това, че прабаба й е взаимодействала с Вазов, Мими Балканска и тн. Истински лидер!

И го написала в минало време все едно е била там като й дал розата, пък дядото не разрешил.

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

Освен, че Андреа решава кой да бъде приет в Софията, нейният род е създал музикалното и театралното изкуство!

Андрея пък го разруши.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Андреа е направила премиера на кавъра си в Инстаграм, защо никой не го отчита като национален празник? 

Снимахме клипа на гроба на Иван Вазов, който преди горе-долу 100 години каза на прабаба ми, Ана, че трябва да продължи да пее. И даде роза когато пееше в театър “Ренесанс” и заместваше Мими Балканска, както пише в дневника и.Но прадядо, не даде ! Каза, че певиците не са достойни жени. Аз направих този кавър за теб !

Силни думи! Певиците не са достойни жени!

Да види правнучка си сега колко е достойна.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

И го написала в минало време все едно е била там като й дал розата, пък дядото не разрешил.

Андрея пък го разруши.

Ако беше приела други колежки в Софията по онова време, можеше и те да присъстват, нищо че са дошли отдалече, чак от село. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това би трябвало да стане голям скандал. Да снимаш на гроб и то на Иван Вазов някаква умряла песен и то на сръбски си е за бой.

Ех, Кур брат, какво направи с тази кокошка...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че в главата си Андреа в момента спасява народа ни с този сръбски кавър посветен на Иван Вазов.

Да го добавим в списъка на Дорините походи:
- Гавра с Исус
- Цици в памет на Паша Христова
- Гола фотосесия със знамето на Украйна

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BobiTo каза:

Това си става хит, явно успеха на предната не бил "само заради Галена". :D 

 

Тя тази песен почти 1:1 като звучене с тази със Галена 😄 Изтъркана схема, ама явно има успех.

преди 34 минути, DarkChild каза:

Да види правнучка си сега колко е достойна.

Как ли са я гледали хората като се е въргаляла по гроба на Вазов 🤦‍♀️ потрес

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Сигурен съм че в главата си Андреа в момента спасява народа ни с този сръбски кавър посветен на Иван Вазов.

Да го добавим в списъка на Дорините походи:
- Гавра с Исус
- Цици в памет на Паша Христова
- Гола фотосесия със знамето на Украйна

- Романтизиране на нацизма
 

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

Тя тази песен почти 1:1 като звучене с тази със Галена 😄 Изтъркана схема, ама явно има успех.

Как ли са я гледали хората като се е въргаляла по гроба на Вазов 🤦‍♀️ потрес

Точно, песента просто си върви независимо с кого е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Е не ми казвай че Андреа има и копие, освен всичко останало :D 

 

Кралица Анджелина претендираше, че е Андреа тук и в дуета с Ангел (мир на праха му) :) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...