Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, omline каза:

Концертите са смисълът и есенцията на тая професия, невежи лукчета раманянови. А там хората ходят първо заради уважението към изпълнителя.

Факт, но тази за която говориш прави 1 на 5-8 години. И се в НДК, а некви дето са никой пълнят арената. Тя има 30 години кариера и не може да напълни зала, която е пълнена от секви утрепки. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Факт, но тази за която говориш прави 1 на 5-8 години. И се в НДК, а некви дето са никой пълнят арената. Тя има 30 години кариера и не може да напълни зала, която е пълнена от секви утрепки. 

Кои са тези никои, които пълнят арената? Азис и Десислава с фолклорна програма може би?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е изпълнител дето няма усет за нищо. Като имаше екип беше лидер, като остана без него защото се изпокара с тях и си повярва потъна. Същото чака Галош ако го направи. Просто такива "артисти" не могат да прокопсат сами. 

Глора поне може да пее и има репертоар за някакви концерти, банкети и други прояви за трета възраст.

Галош не може да пее, а като одъртее какво ще изпълнява? Ламборгини и Феноменален ли? Песни с кратък срок на годност. Ако Боровеца я зареже, да му мисли.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Кои са тези никои, които пълнят арената? Азис и Десислава с фолклорна програма може би?

Като почнеш от Поли Паскова, която е никой. Минем през Сканду които имат два хита на кръст. Куп изпълнители го направиха. Един Графа дето никога не е имал дори 1/10 от славата на баба в пиковите години го направи. Тя има 30 години от които 10 е била на върха. И кво, трябва й точно година да докара 2000 човека. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Като почнеш от Поли Паскова, която е никой. Минем през Сканду които имат два хита на кръст. Куп изпълнители го направиха. Един Графа дето никога не е имал дори 1/10 от славата на баба в пиковите години го направи. Тя има 30 години от които 10 е била на върха. И кво, трябва й точно година да докара 2000 човека. 

Графа след 3 месеца ще има концерт на стадион "Васил Левски" дори...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Разбира се - и все повече време ще им трябва да всички изпълнители в сравнение с преди да пълнят залите, защото, добро утро на всички, концертите, театрите и всякакви други културни събития поскъпнаха наред с всичко останало. 

Относно примерите: Краткият ми коментар е: Вземи се гръмни!

По-обстоятелственият, като имам повече време.

Ape ca, onpaBgaHuq - ucmuHckume no4umame/\u 6me omge/\qm 50-100 kuHma 1 Ha 5 /\ema…

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Разбира се - и все повече време ще им трябва да всички изпълнители в сравнение с преди да пълнят залите, защото, добро утро на всички, концертите, театрите и всякакви други културни събития поскъпнаха наред с всичко останало. 

Относно примерите: Краткият ми коментар е: Вземи се гръмни!

По-обстоятелственият, като имам повече време.

Ох, да, аз и да се гръмна, ти пак няма да имаш един аргумент който да е реален. Ти си точно типа фен дето ще слуша песни за бабички. Ще ставало по трудно, дрън дрън, дрън. Преди години пак й трябваше година да напълни 2000 човека, защо досега не направи концерт в Арената? Защото няма да може да я напълни, тва е от ясно по ясно. Няма с какво да я напълни. Но нямаш КПД то да го разбереш, ти живееш в 2000 година, но сме 2023. 

Тейлър Суифт цепи с концерти въпреки кризата, Бионсе цепи с концерти, баба ви Лили цепи с концерти на безумни цени. Тоя горе ми говори глупости, дето нямат връзка с реалността. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Теа Тайрович показа че се пълнят стадиони с нашенска чалга, така че не знам какво още се ослушват.

До сега да се бяха избили Галена, Преслава и Емилия коя ще вдигне по-голям концерт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами Теа Тайрович показа че се пълнят стадиони с нашенска чалга, така че не знам какво още се ослушват.

До сега да се бяха избили Галена, Преслава и Емилия коя ще вдигне по-голям концерт.

Запълнила го е в друга държава. Тук не е толкова лесно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, omline каза:

Концертите са смисълът и есенцията на тая професия, невежи лукчета раманянови. А там хората ходят първо заради уважението към изпълнителя.

:roll1: добре, проф. Свирня.
Добре, че беше ти да ни отвориш очите за музикалната култура, че ний живеем в пещера.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, omline каза:

Кои са тези никои, които пълнят арената? Азис и Десислава с фолклорна програма може би?

тези, дето имат 3 песни на кръст.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Запълнила го е в друга държава. Тук не е толкова лесно.

Защо да не е? Там не е толкова по-различно от нас. Гледам сторита и клипове в тикток и при тях ситуацията с дискотечните участия е 1 към 1.

Освен това има много малолетни фенове които на друго място не могат да ги видят. Ако завлечат и родителите си - +1 билет.

Просто трябва да се вложи идея и финанси в истинска реклама. Сторитата на Сашка + 1 билборд не е достатъчно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DarkChild каза:

 

Галош не може да пее, а като одъртее какво ще изпълнява? Ламборгини и Феноменален ли? Песни с кратък срок на годност. Ако Боровеца я зареже, да му мисли.

Този евъргрийн, за който Глора мое само да си мечтае:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория днес с подобна песен и с новината, че ще прави концерт - няма как да напълни Арена.

Ако й свиреха Ку-ку бенд може и да има шанс. Но трябват яки парчета+клипове, трябва инерция, трябва да е в медиите и да се шуми. Скромността уж беше липса на качества по нейни думи, тогава не знам какво се притеснява да досади малко. Лежи май на старата кълка, че е много голяма в жанра и каквото и да пусне, все ще се хареса. ... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, който по принцип ненавиждам Галена, я предпочитам 100 пъти пред оная дъртофелница нафталинена, дето днес отбелязва 50 години творческо безсилие и безхитие. Аман от нея, аман и от вас и  оттея НИЗКИ страсти по нея най-вече!

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно е да коментирате Гюрга,която има хит в топ 5 на чалгата ЕВЪР /Не сме безгрешни/ и за 20 години поне един клип не й направи. Това напълно говори за нивото на кариерата й. На запад хората от такива мегахитове правят милиони.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, hohster каза:

Едни молци са разпродали стадион Юнак за утре...

5000 човека!

С три песни :)

Затова говоря, а баба ти дето уж е тресяла държавата не мое. Тя само 40+ да имаше силата да докара щеше са го напълни, но нищо не й остана.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои създават хистерия, други имат силни кариери по 20 години, трети са Глория, дето ни с едното, ни с другото могат да се похвалят. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На вчерашния концерт на Бионсе в Полша са присъствали и други известни имена, включително Том Холанд и Зендая.

Стефчо към майка си, която за рождения му ден го е накарала да висят плътно до сцената, за да гледат разчекващата се леля, докато е можело да издирят Спайдър-мен и ех-Дисни звездата:

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Този концерт ще бъде възстановка на предния й. Същия репертоар, съшият оркестър, Симона, 2 рокли и чао. Какъв е смисълът?

 

И половината ще са някакви народни простотии. Човек не знае чалгарка ли е или народна певачица.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...